Любители на кучета - 135

  • 22 361
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 521
Иланг-иланг каква е породата на Шошо? Винаги много ме е впечатлявал, а сега като му видях профила, много ми напомни на Рая. Нали нашите са "намерени" моми, набедени за лабрадорки, но майка им знае какви са, та си помислих да няма нещо и от Шошовия вид. Дори една неравност над нослето е еднаква. Фантазирам си, може би...

# 16
  • Мнения: 1 823
Сиви,благодарим за новата тема!
Честито на новото бебе!
След гранулата вечер е най-вкусен десерта



# 17
  • Мнения: 1 047
Идем и ние с Джини, която беше на проба на роклята за бал-а на батко си( голяма борба падна докато я облечем и още по-голяма, докато я свалим....нищо, че става въпрос за две коланчета с лепки Laughing) и се умори да е  красива:

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
galenaa, Шошо (официален Саске) също е дизайнерска порода. Банскалия. Майката е сравнително дребно трицветно гонче, таткото не го знаем. Но според мен е ловен. Саско има типични "ловни" физика и уши. Laughing

# 19
  • Мнения: 106
Охххх, много са сладки всички кучовци ❤️ да са живи и здрави пък породисти или не все тая, нашия Арес изобщо не е типична малктийска болонка. Първо доста по-едро от обичайното мъжко (до 4 кг), родителите уж майка (малтийска) таткото (френска) пък наш Арес само болонка 🤣🤣🤣 ами сладур си е какъвто - такъв. Див за 3, и също толкова спокоен като е сънен или заспал 🤣

Ние го броим за малктийска болонка, защото такъв искахме а той горкия явно на баща си повече мяза къдравелко ха ха

# 20
  • под тепетата
  • Мнения: 9 299
Иланг, замръзва ли  Шошо като види плячка, вдига ли лапа? Ози така прави, пък нали майка му и баба му са ловджийки.
Sivi, благодаря за уютната тема! Радвам се, че калпазаните ти са добре вече.
Привет на бебето на Роки! Ще си има верно приятелче принцесата!
 Ох, много обичам началото на темата! Радвам се на  всички и ви чета с удоволствие!
 Отивам да изровя снимки, че да си платя по реда и аз.
Засега Ози, а утре и Лео, че изтървах фотографа, влезе в банята Wink

Последна редакция: вт, 23 май 2023, 19:56 от bilqna_69

# 21
  • Варна
  • Мнения: 521
galenaa, Шошо (официален Саске) също е дизайнерска порода. Банскалия. Майката е сравнително дребно трицветно гонче, таткото не го знаем. Но според мен е ловен. Саско има типични "ловни" физика и уши. Laughing


Точно и на мен винаги ми докарва на гончи Райчето, но с окраска на лабрадорЕто я типичната й поза. Явно гончи е подгонило нашата мама и тя не е бягала достатъчно бързо, или пък не е искала - ако е бил красавец като Саско, не е устояла:wink: Влюбчива ще да е била и го предала на Буря - където срещнем мъжки Буренцето все се умилква, целува, а Рая е като дива коза - все ги лае и не дава да я доближат. Хилим си се, че ако не бяхме взели мерки, щяхме да сме прабаба и прадядо откъм женската страна, а при Рая щяхме да ходим на посещение в метоха:smile:

Спирам да спамя темата с нашите "Жулиетини" история, извинявайте!
Flowers Hibiscus

# 22
  • Мнения: 2 628
Благодаря за темата Heart

От серията "Мразя да се снимам"
Скрит текст:



# 23
  • Мнения: 2 625
Благодарим Сиви за новата темичка!Както винаги прекрасна и уютна ❤️
Един баджак този път..
Аааааа и не спи 🫣

# 24
  • Мнения: 3 552
Благодаря за темата и за многото данъци. Душички, всички са прекрасни!
Фют тренира за цирка



Заради тези му разходки по дивана, кухнята отново е затворена за него. 🙈

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Пресен данък с пресни локви.

galenaa, бас хващам, че татко им на Рая и Буря е някой любовчия-лабрадор.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 2 665
Иванчо:

# 27
  • София
  • Мнения: 7 806
Поздрави и от нас с Джинката в новата тема! Hug
Представям ви я с последната й любима играчка таралежче - да я видите, защото скоро вече няма да я има, днес я кърпих за трети път. Но пък битката с таралежа е жестока и пищялката му още работи, та удоволствието е пълно. За нея де... Yum

# 28
  • Мнения: 2 909
T3di709007 честита да ти е бебка 🤗
Темата се напълни не само с кучета, ами и с бебешоци, че и още се задават на хоризонта 🥰
Тинтина виждам, че сте оплакнали лапи 🤪 Аз на Макс му обещах преди следващата баня да го водя на Дунава да топне дупарата. Само да видя как е нивото. Ама той само се топва кат хипопотам. А пък Вивата е плувеца в семейството. Веднъж тръгна по едни патици и така се бях притеснила че ще се удави. Ама след половин час излезе момата, като видя че патици във вода се не ловят. 😆
Мери ама си я влече Тайра черния диван и това е. Ако не е на него ще е до него,  че да ни затрудни да я видим 😄
Иланг Шошото е просто разкошен. Като човек в кучешка кожа е той. 😀
NumLock с тези играчки пищялки малко е тормозещо за околните.🤪 Макс ги обожава и като получи такава е едно непрестанно свирукане. 😄 Някога когато ходехме по паркове обаче установих каква грешка е, защото едно дете така си натискаше една играчка, а Макс седнал пред него и чака да му я даде. 🤣 Това малкото и майка му не ги беше страх, но можеше да уплаши някое мъниче и щеше да се получи кофти ситуация. Ама вече е без значение де, че по паркове рядко ходим, а пък и след тийн годините си винаги е на повод.
Сега краде на Аничка играчките дето плета. Вече две отидоха за него и въпреки, че са малки не ги къса и са здрави. Поръчала съм пищялки и скоро като имам време ще изплета и за него някоя играчка.
Дълго стана, ама да си знаете, че всички кучаци са разкошотии и да им намачкате ушаците от мен 😘
И Макс с една играчка дето вече не е цяла след първите 10 минути:



И ново легълце си има от активната гимнастика на малката 😆😆

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
И какво сега - сама ли ще си изядеш тази ягода? И този домат? И това кашкавалче? И всичко??????

Общи условия

Активация на акаунт