Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 15

  • 20 831
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 303
Благодарим отбор вълшебници! Heart

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 852
  За всички вас, които не жалите времето и труда си, за да ни дарите с няколко приятни часа! Благодаря ви прекрасници!

Цитат
А тези целувки на Мерт, във филма, дето коментирахте по-напред, кой знае какви са, че ютуб ми иска регистрация, за да си потвърдя възрастта 😁
stasha_s
Скрит текст:
оказа се, че това е мини сериал на blutv, разказващ за момиче, което продава плътта си, за да може да събере пари и да замине за Уелс. Мерт участва в 8 епизода, и да...сцените не са чак за +18, но не са и от най-безобидните. Освен откъси, не открих самия сериал, но интересно е попаднал в полезрението на фенове в бг мама още при излизането през 2020 год., като един от двата най-добри, мини сериала за годината.

# 47
  • Мнения: 57
Благодаря ви за превода момичетата!

# 48
  • Мнения: 361
Благодарности към момичета за труда и времето, което отделяте.

# 49
  • Мнения: 379
Благодаря за новата темаа 😊😍

# 50
  • Мнения: 1 819
Сърдечни благодарности на прекрасните ни преводачки

# 51
  • Мнения: 22 194
Прекрасни Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 3 377
Здравейте БЛагодаря за новата тема и споделеното
Поклон момичета за труда Ви Бъдете здрави

Мерт

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1660333838986354688

# 53
  • Мнения: 2 482
Лелята никога не е била подписана на официалния канал на сериала, така че информацията за напускането й се оказа пълна глупост. Ще й се радват дядковците и във втори сезон сигурно.

# 54
  • Мнения: 4 702
Уж актрисата, която играе Асуман щяла да напуска в края на сезона. Тя била казала така.
А за лелята, че ще напуска, пишат от няколко дена, а това къде била абонирана или не, е от днес и дойде от потребител с тикче в Т.

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 21:28 от stasha_s

# 55
  • Мнения: 731
Този Кязъм, много хлъзгав обаче. На кого ли не прехвърли вината, само той чист като сълза. Ама Зерин му разказва играта с това нейното "целувам те".Там милия толкова е наивен. Добре ,че е Есме да му напомни че и тя е от Антеп и като нищо ще му вземе живота. Многопластов ми е той - интересен образ.
С неговото безочие , алчност и схеми ще прибере парите и на  двамата  дъртаци. Те нека се надпреварват кой е по-по-най. Той ще прилапа и двамата наследници. Изглежда прост  на фона на двамата  аги , но ще се окаже най-хитър.
"Куче"  бил, "селянин" бил , но ще сложи Халис в малкия си джоб накрая.

.

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 21:36 от Kami_J

# 56
  • Мнения: 15 391


Ще й се радват дядковците и във втори сезон сигурно.

Хубава беше мисълта на деня, че ще останем с един дъртанян по-малко във втори сезон, ама кешке

ИВ, благодарско за новата тема Flowers Hibiscus

На списващите в нея за оставените следи - мерси! Flowers Hibiscus

# 57
# 58
  • Мнения: 2 482
Евееее, много яко! Ах, как се смях с падишаха Ферит Корхан! Голям образ, жалко, че последните епизоди са само сълзи и страдания. Благодаря, че го сподели. Да си припомним добрите, стари времена.
 От уж потвърдените източници щял още един герой да умре до края на сезона. Може пък да е Саффет младши както се говори, а може и дърт Корхан да замине. Въпреки че двама от една фамилия..... А може и пълна измислица да е.

# 59
  • Мнения: 33 429
Аз в старата тема стоя и се чудя защо не пишете 😂😂😂

Вече не помня тук дали го пуснахте тоя спойлер. Сега го видях в тт.
Ферит ще го закъса с диабета и Халис щял да извика Сейран във вилата . Кязъм щял да позволи.
Абе те май наистина намекнаха за кръвната захар, както Диди казва. Там дето в гората отиде при тях на огъня, преди това явно се беше боцнал, защото се загащваше. То принципно е нормално преди хранене, но явно тука нещо се опитаха да намекнат. Аз досега само веднъж съм видяла сцена в която си слага инсулин. То и  кому е нужно да има такива сцени 🙄

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 21:58 от Hurricane~

Общи условия

Активация на акаунт