Лунна диета 11(четвъртък) - 14.44

  • 6 188
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
vivitoo, не мисля че дъвките са проблем, и аз дъвча. Успех в спирането на цигарите Wink (Аз вече година и 7 месеца не пуша и съм много горда с това)

ice, миналия път си хапнах 2-3 грейхфрута Blush, някои казват, че може фрешчета Thinking

# 46
  • Мнения: 220
Ия кажи ми моля те как спря цигарите ,че това май ми е по голям проблем от килцата .Аз си лепя никотинови лепенки,наистина намилих драстично броя но все още припалвам по 2-3 цигари на ден.Извинявам се за отклонението .

# 47
  • Мнения: 3 743
Ия кажи ми моля те как спря цигарите ,че това май ми е по голям проблем от килцата .Аз си лепя никотинови лепенки,наистина намилих драстично броя но все още припалвам по 2-3 цигари на ден.Извинявам се за отклонението .
С Табекс Peace, а пушех повече от 2 кутии дневно #Crazy. От както съм ги спряла не съм запалвала нито една цигара Sick

# 48
  • Мнения: 636
И аз съм с вас.Тази сутрин започнах с пиенето на повече вода.В обедната почивка мисля да хапна някаква супа и от 14.44 само вода и чай!Успех на всички  Peace

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 612
Ия кажи ми моля те как спря цигарите ,че това май ми е по голям проблем от килцата .Аз си лепя никотинови лепенки,наистина намилих драстично броя но все още припалвам по 2-3 цигари на ден.Извинявам се за отклонението .
С Табекс Peace, а пушех повече от 2 кутии дневно #Crazy. От както съм ги спряла не съм запалвала нито една цигара Sick


аз много извинете за отклонението, но как ти влияеше табекса на сексуалния живот, ако не е тайна де  Embarassed щот брат ми имаше известни оплаквания... (ма той мъж - ти жена)
 smile3549

# 50
  • Мнения: 3 743
Ия кажи ми моля те как спря цигарите ,че това май ми е по голям проблем от килцата .Аз си лепя никотинови лепенки,наистина намилих драстично броя но все още припалвам по 2-3 цигари на ден.Извинявам се за отклонението .
С Табекс Peace, а пушех повече от 2 кутии дневно #Crazy. От както съм ги спряла не съм запалвала нито една цигара Sick


аз много извинете за отклонението, но как ти влияеше табекса на сексуалния живот, ако не е тайна де  Embarassed щот брат ми имаше известни оплаквания... (ма той мъж - ти жена)
 smile3549

Да ти кажа честно за първи път чувам, че може Табекса да окаже такова влияние Confused. При мен нямаше проблеми Wink  На листовката му като странични действия са изброени толкова много, че моя мъж като ги прочете и каза, че няма да пие това чудо Crossing Arms После започна все пак Mr. Green, но при него нямаше ефекта, който беше при мен! Истината е, че към Табекса трябва да се прибави воля и инат!

# 51
  • Мнения: 959
vivitoo, не мисля че дъвките са проблем, и аз дъвча. Успех в спирането на цигарите Wink (Аз вече година и 7 месеца не пуша и съм много горда с това)

ice, миналия път си хапнах 2-3 грейхфрута Blush, някои казват, че може фрешчета Thinking
Аз мисля че не може защото все пак в мандарините и портокалите има някаква захар, и не е рентабилно ако искаш да отслабваш да пиеш фреш Поне аз така мисля

# 52
  • София
  • Мнения: 1 819
Къде без мен???

# 53
  • Мнения: 118
Включвам се и аз в отбора.  Party

# 54
  • Мнения: 1 353
Айде и аз ще се пробвам,че предния път изкарах 2 часа и забравих и се наядох и чак след това се стих че лунувам.  doh#SillyСя ще гледам да не забравя. waveyА мляко дали може да се пие-прясно студено без захар newsm78

# 55
  • Мнения: 220
ВЕСЕНЦЕ не може нищо друго освен вода ,чай , кафе и фрешове.Ами това е .Няма начин да не издържим до утре.То човек в името на тези пусти килограми какво ли
не прави newsm10

# 56
  • Мнения: 1 100
Този път и аз ще лунувам. Трябва да сваля 1 кг. Това остана от натъпкването покрай Коледа и НГ.

# 57
  • Мнения: 1 318
Ееех, след снощната алкохолна фиеста сега ме гони такъв пиянски глад Wine Glass
В момента тъпча пиле с ориз, но като стане 14.30 спирам с манджите...
Дано издържа Praynig
Успех на останалите Grinning

# 58
  • Мнения: 198
Успех на всички захванали се да лунуват.И аз се присъединявам към вас.Е сега хапвам че не съм яла нищо от сутринта,но като хапна порцийката и спирам.Предният път също я спазвах,ама май не забелязах някакъв ефект,както и да е сега продължавам Grinning

# 59
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, вклИУчвам се и аз, но не е сигурно, че ще я карам защото съм болна и ако пак вдигна над 38 Т ще трябва да хапна за да пия лекарства. Сега ядох 2 яйца и 1 голяма ябълка и съм готова за лунуването. Поне с наливането с течности нямам проблем, че от Т и хремата постоянно съм жадна и се наливам с чай.
 Хайде успех на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт