Мини акумулаторен трион за клони

  • 3 359
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 331
Здравейте. Търся мнения за мини акумулаторен трион (за клони). Някой ползва/л ли е? Ако да, моля насочете ме към марка

# 1
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Наскоро взех от приятел такъв за подрязване на няколко дръвчета. От Лидълските. Бях предубеден, но свърши доста добра работа. С удължител и две батерии. Като за домашна дейност става.

# 2
  • Мнения: 1 915
https://bg.shiwintools.com/cordelss-tools/cordless-chain-saw/li- … eld-chainsaw.html

Аз имам такъв вече втора година . Много съм доволна и ми е много удобен . Върши ми много добра работа . Бях си го поръчала за около 80 90 лв. Има батерия и зарядно . Препоръчвам с две ръце .

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Аз имам такъв
 https://www.100mana.com/rezachki/Mini-akumulatorna-rezachka-trion-na-baterii-48V
от поне година и съм много доволна. Подарила съм два на близки дами и също са доволни. Имам и от този, който е показала alisa212, /или подобен на него. По капачето го припознавам/ но има едно предпазно копче, което трябва да натисна с палеца и с показалеца да натисна "спусъка". Не ми стига обхвата на ръката. Мъжът ми се справя по лесно с голямата лапа. Но може би имам предпочитания, защото имам и от двата вида. Какъвто и да избереш, убедена съм, че ще си много доволна.

# 4
  • Мнения: 4 208
Имаме, купен е от Брикото и понеже е на село не мога да проверя марката. ММ е доволен, доста го ползва. Даже и на доста дебели клони.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Във връзка с аварията при зареждане на батерията на тротинетката на Цветан Недялков се присетих, че батериите на акумулаторните триончета се самоизключват, когато се заредят.

# 6
  • София
  • Мнения: 323
Бях взела на баща ми има такъв, много е доволен, сега иска да си взмеме и с малко по - дълга режеща част, за по дебели клони.

# 7
  • Мнения: 1 915
Бях взела на баща ми има такъв, много е доволен, сега иска да си взмеме и с малко по - дълга режеща част, за по дебели клони.

Незнам дали няма да се продават само ножчетата или там какво се вика. Ще е по евтино вместо да купувате цял трион . Проверете в нета .

# 8
  • София
  • Мнения: 323
Благодаря за идеята, ще проверя. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт