Боледуване на децата ни-тема 72

  • 29 641
  • 1 123
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 114
Моят юнак не е вдигал температура от вчера, да чукам на дърво. Смених Адирекса с ентерол - давам Ентерол, пробиотик и Арсеникум Албум 30. Оплаква се все още от корем, три пъти се е изходил днес, вече не е вода , но определено има какво да се желае. Продължаваме лечението.
Сигурно помните, че бях споделила за кошмарите, които сънува като беше болен с онзи гаден 75- часов вирус в началото на Юли. Ами..все още продължават, и на обяд и вечер и в будно състояние го е страх. От нещо определено е и ми казс какво, някаква простотия е гледал тогава на телефона ( от тогава не давам телефон, а и той не иска). Да ама вече много дълго време продължава. Вчера бяхме при хомеопата на преглед, тя каза че стреса много отслабва имунитета, а той в стрес от тогава. Колкото и да му говорим, не помага. Той си го е наумил, ляга да спи и казва “аз сега ще сънувам устата”. Направо не знам кога и как ще ми е.. Та след като оздравее, ще пие едно хомеопатично на тази “тема”, дано помогне.
Така като Ви чета - "Устата" ми се струва да е Хъги Лъги. И моят син се беше изплашил преди време. Сега вече сам го избягва.

# 1 081
  • Мнения: 2 142
Моят юнак не е вдигал температура от вчера, да чукам на дърво. Смених Адирекса с ентерол - давам Ентерол, пробиотик и Арсеникум Албум 30. Оплаква се все още от корем, три пъти се е изходил днес, вече не е вода , но определено има какво да се желае. Продължаваме лечението.
Сигурно помните, че бях споделила за кошмарите, които сънува като беше болен с онзи гаден 75- часов вирус в началото на Юли. Ами..все още продължават, и на обяд и вечер и в будно състояние го е страх. От нещо определено е и ми казс какво, някаква простотия е гледал тогава на телефона ( от тогава не давам телефон, а и той не иска). Да ама вече много дълго време продължава. Вчера бяхме при хомеопата на преглед, тя каза че стреса много отслабва имунитета, а той в стрес от тогава. Колкото и да му говорим, не помага. Той си го е наумил, ляга да спи и казва “аз сега ще сънувам устата”. Направо не знам кога и как ще ми е.. Та след като оздравее, ще пие едно хомеопатично на тази “тема”, дано помогне.
Така като Ви чета - "Устата" ми се струва да е Хъги Лъги. И моят син се беше изплашил преди време. Сега вече сам го избягва.

Их, не. Едно като тунел с отворена уста, д което влизат коли.. абе много е страшно.

# 1 082
  • Мнения: 1 258
И спаскуприл съм давала, не е ново, хомеопатично е, добро е,  точно за спазми в корема е. Но диетата е задължителна. По добре глад, отколкото храна, която влияе зле на корема.

# 1 083
  • shumen
  • Мнения: 18 116
За разтройството диета препоръчвам и аз.Тони,дано мине вече този ужас.
Моя е охлузен от вчера с колелото и днес го боли.

# 1 084
  • София
  • Мнения: 5 490
Моя е охлузен от вчера с колелото и днес го боли.
Това да е,значи са здрави щом играят и падат 😁
Джинджира,Терезиенойл имам за такива цели,според раната.
Моят целия е обелен,издран,син ,все едно с тигри се е бил.Момчешка му работа ...

# 1 085
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Бъбъл,моя се е правил на голям и можеш и затова е паднал с колелото.Вдигнал на задна гума да кара и се метнал през колелото.То е в рани,но поне да не мрънка,че го боли.

# 1 086
  • Мнения: 6 599
Дани, малкият дявол, радвай му се. Моят така по едно нанадолнище с чакъл и като се преметна, без каска и протектори, щото не е готино да си с каска, нали, да не бил бебешор... Ами добре му зашиха главата и устната в Пирогов, но първо висяхме половин ден да минем прегледи на рентген и ехограф. Целият беше охлузен, като си пуснеше душа и казваше, че все едно с игли го бодат. Ама мълеше, де, много му се карах тогава за каската и протекторите и беше гузен Joy

# 1 087
  • Мнения: 1 263
Аз имам момиче, но и нейните крака са целите ожулени, посинени, нахапани от комари. И аз ползвам Терезиенойл, Траумил и Фенистил за нахапатото от комари.
Иначе от вчера е доста по-добре, сопола почти спря, кашлицата и тя. Така и не разбрах този път от какво направи алергичната кашлица. Няколко месеца не бяхме ползвали Пулмикорт, а последните пъти максимум по 3 дни го ползвахме, но тя пиеше Ефира, та предполагам на това се дължеше.
Тони, как сте?

# 1 088
  • Мнения: 2 142
Applegarden, благодаря че попита 😊 Ами… не му е минало още. Вчера имаше три изхождания, днес са 5. Не е вода, но повече ме притеснява че се оплаква от болки в корема. Започнала съм да се филмирал да не е възпалил дебелото черво. Не знам колко време продължават такъв тип вируси? За първи път кара и просто идея нямам… измъчи се. Той е супер слабушко по принцип, сега съвсем 😖 Гледах часове за гастро… няма скоро. Не знам какво да очаквам. Днес е втори ден тазектан.

# 1 089
  • Мнения: 1 263
Тони, Костадинов няма да ви върне и без час. Аз съм водила веднъж дъщеря ми при него като бебе, даже и пари за прегледа не пожела да вземе. Водила съм я и при Колева преди година и половина, две, но там с часовете е сложно.
Принципно, ако разстройството продължи повече дни можеш да пуснеш изследване, но вероятно е просто упорит вирус. Аз съм давала четвъртинка Но шпа при коремни болки и Еспумизан. Не помня дали писах за оризовата вода, тя много добре запича и не е чак толкова неприятна за пиене.

# 1 090
  • Мнения: 749
Здравейте, относно тези падания,
рани и Sad т.н.
Правят ли ваксина против тетанус, ако ходите в болница на децата.
Изобщо какво ви е мнението за реимунизацията на 6 годишни с нея.?

# 1 091
  • Мнения: 4 445
Тетанус се прави при големи размазни или порезни рани. При всеки друг случай на дребни рани, падания и ожулени колене, достатъчно пази редовната имунизация.

# 1 092
  • Мнения: 2 142
Тони, Костадинов няма да ви върне и без час. Аз съм водила веднъж дъщеря ми при него като бебе, даже и пари за прегледа не пожела да вземе. Водила съм я и при Колева преди година и половина, две, но там с часовете е сложно.
Принципно, ако разстройството продължи повече дни можеш да пуснеш изследване, но вероятно е просто упорит вирус. Аз съм давала четвъртинка Но шпа при коремни болки и Еспумизан. Не помня дали писах за оризовата вода, тя много добре запича и не е чак толкова неприятна за пиене.

Още една приятелка ми каза за него, че бил много човечен и нямало да ни върне. Ще изчакам още малко и ако продължават болките, ще го заведем.
Някой има ли идея тези вируси колко продължават обикновенно?

# 1 093
  • Мнения: 749
Тетанус се прави при големи размазни или порезни рани. При всеки друг случай на дребни рани, падания и ожулени колене, достатъчно пази редовната имунизация.

Да, и аз за всяка раничка не тичам, но по -скоро знам от приятелка, че липсвала до скоро ваксината за реимунизация за дифрерия, тетанус, коклюш, полиумелит и доста деца не са реимунизарани от 6 годишните, какво покритие имат предишните имунизации с хексацината?

# 1 094
  • Мнения: 7 066
И аз се записвам с една спъната, блееща настрани дама🙈 .....нося лепенки,Бочко за синини и Фенистил под ръка 😁😁😁

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт