Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 195
Пастет! На хлебче и кисела краставичка Heart Eyes

Ела малко масаж на рамене и мозък, мани тоя бел! Все на кютек, ейййй

# 61
  • Мнения: 457
Масажи ли? Къде са тия масажи, да се наредя и аз

# 62
  • София
  • Мнения: 35 195
На мен показно, на вас платени Stuck Out Tongue Winking Eye

# 63
  • Мнения: 20 014
Провидението ме съпровожда. Ангелят ми пазител или каквото е там.
За пореден път ми се доказва, че ме пази някаква сила от саморазрушение и идиотщини.
Размазващо лежерно релаксираща си говоря по телефона и цъкам пред лаптопа тази вечер. Рефрешвам фейсбук. Покана за съобщение. От жена. Викам си, нещо става, от жена... Отварям. И ми се облещва снимката ми от личната карта. Scream Викам си – пак ме изнудва бившия с неговите жени и контакти.
И милата жена пише – това вие ли сте, намерих ви във фейсбук, напишете си датата на раждане.
Междувременно си пребърквам раничката и ООО шок, няма ми портфейла!
Милата жена ме издирила, мъжът ѝ ми намерил портфейла, докато разхожда кучето тази вечер около блока. Оказахме се съседки. Срещнахме се, върна ми го. Изтичах и купих нещо за подарък в отплата. Да са живи и здрави подобни добри хора.

# 64
  • Мнения: 9 943
На работа ли сте, на война ли сте или като мен 2в1? Sunglasses

Бази, късметлийка си. Което ми напомня да предупредя: по-внимателно с късметчетата!


Тифи, ко стана? Излезе ли от клетката?

# 65
  • Мнения: 1 304
Да, свободен съм,  обаче още ме боли гърло и пастата за зъби има вкус на веро.
Ковид е лъжа и измама, само че от 5-тия път когато го карах спрях да ги броя.
Този път много леки симптоми, 36 часа температура, но пък малко по-дълго.

# 66
  • Мнения: 9 943
Как 5 пъти?! Имунитет нещо?

# 67
  • Мнения: 7 483
Тифи, ковида умря отдавна, ма ти нещо се бавиш 🤪

# 68
  • София
  • Мнения: 35 195
Аз от Великден насам си врътнах ковид по учебник, мирис имам от два дни…

# 69
  • Мнения: 1 304
Само ваксинални антитела имах. Естествени никога.
Но го карам много леко, основно хрема и малко гърло. От всичките пъти, когато съм го усетил да съм позитивирал едвам 1-2 теста, а около мен всички са били с положителни тестове и симптоми.
Края на лятото, когато го изкараха жените най-после, аз минах с един следобед втрисане и понеже карах цял ден по магистралата само си нагласих климатика. - това ми беше лечението.
Иначе имам даже графика на естествените антитела, вдигам ги от 0.1 на 0.3 като го изкарам.
Това е частична невъзприемчивост и естествен имунитет.
Просто социалната ми активност е такава, че ги хващам всичките.
Първия го изкарах с конюнктивит, на 25.12.2019 г. в Исул пред офталмолога в 08 сутринта имаше опашка от 50 човека с еднакви симптоми, не могли да си отворят очите на фона на грипоподобно заболяване.
После около 20-ти януари 2020-та цялата компания се върнаха от ски във Франция с бронхит, тонзилити и пневмония, жена ми както винаги нищо, аз подсмръкнах веднъж, но пък бях със счупено ребро, хахах, не от Ковид.
Март 2020-та необяснима аритмия, ама яка, на фона на грипоподобно... искаха да ме хоспитализират, но доказах, че с дихателни упражнения го вкарвам в ритъм и ме пуснаха. След 1 месец на хапчета спонтанно изчезна.
Ноември 2020-та го карах най-хубаво заедно с баща ми, доказано с тестове. Отпадналост и някаква температура на два пъти по няколко дни. Лют червен пипер го усещам като тебешир. - до този момент жените питаха какво е това, защото още не ги ловеше.
Цялата 2021-ва някой от офиса го донасяше и всички го хващаха, аз да съм подсмърчал по веднъж.
После дълга пауза до края на лятото 2022-ра, когато всички жени в семейството, плюс детето го изкараха едновременно с 39°С, плюс офиса на жена ми, аз с въпросния един следобед мравучкане в колата.
И сега това. 36 часа постоянна 37.4-37.7 - няма вирус или бактерия с такъв температурен профил, плюс слаб и странен вкус.

Мутафчийски затова беше изтерясал, защото много рано знаеха, че траен имунитет няма. Само че не знаеше, че щама няма да е винаги първия, който беше смъртоносен.

# 70
  • Мнения: 7 483
Ее, много сте лабави. Къде го хващате толкова.
Аз у болница работя и няма вече.

# 71
  • Мнения: 1 304
Ти го хващаш всеки ден и си напрягаш имунитета постоянно.
Жените го карат наполовина по-рядко или само по веднъж. Това тези невъзприемчивите.
Около 30% от хората са невъзприемчиви, повечето обаче са жени.

# 72
  • София
  • Мнения: 35 195
Аз на лукса го обрах, 2020-та пак на лукс hahaha

# 73
  • Мнения: 9 943
Тифи, ковида умря отдавна, ма ти нещо се бавиш 🤪
Joy Joy Joy
Хепиии, как мило му пожела небесен път.

# 74
  • Мнения: 7 483
Ко да прайш, милосърдието ми е изкривено вече.

Жените го карат наполовина по-рядко или само по веднъж. Това тези невъзприемчивите.
Около 30% от хората са невъзприемчиви,

Са, ще те успокоя ли, че процента на загиналите от ковид, мъже- жени беше повече към мъжете.
На три трупа дневно, 2 бяха мъже. Сори.

Съвсем се затрихте.  Като сметнем,  че и всеки трети вече  е с друга ориентация, уфф то не останаха мъже.

Последна редакция: ср, 10 май 2023, 15:19 от happy doc

Общи условия

Активация на акаунт