стимулация с летрозол

  • 1 032
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! преди седмица ми изписаха летрозол 2х1 за стимулация на овулация за 5 дни. Като го започнах от 3-ти ден от менструация. Пих го 5 дни, след 2 съм на преглед, но от вчера вечерта имам нещо като зацапване или кафеникаво кървене. Писах на лекарката си, която ми отговори да не се притеснявам,но все пак аз съм доста хипохондрична. Случвало ли се е и на Вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 13 257
Абсолютно нормално е.
Дори в листовката го пише.

# 2
  • Мнения: 39
Здравейте, от скоро приемам Летрозол от 3 до 7 ден на МЦ по 1 табл. за стимулация. Първите два месеца МЦ ми дойде между 18 и 20 ден, този месец все още го чакам а днес е 28 ден. Понеже съм с нередовен и ПКЯ, не знам колко дена е редно да изчакам за тест, понеже преди 3 дни правих на шуър чек и беше отрицателен. От 1 седмица корема ми е много подут, вие ми се свят, чувствам се отпаднала и имам придърпвания под пъпа... доста се чудя дали най-накрая е помогнал Летрозола или ще дойде за съжаление отново МЦ ? Последната менструация беше на 19.06,  а на 01.07 имах положителен тест за овулация.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 020
обикновенно Ц настъпва 14 дена след О, ако положителен тест сте имали на 1ви, О е настъпила в рамките на следващите 12-24ч, т.е. 2.7. Би трябвало Ц да настъпи тези дни, за да не се разочаровате излишно можете да направите тест най-рано утре. Успех!

# 4
  • Мнения: 39
обикновенно Ц настъпва 14 дена след О, ако положителен тест сте имали на 1ви, О е настъпила в рамките на следващите 12-24ч, т.е. 2.7. Би трябвало Ц да настъпи тези дни, за да не се разочаровате излишно можете да направите тест най-рано утре. Успех!

Целим да не настъпва😀 На 1, 2 и 3 правихме опити( преди това също), дано успеем, но сякаш не искам да се пренавивам излишно... иначе това е теста за овулация мисля че е 100% положителен?

Общи условия

Активация на акаунт