Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 70

  • 21 550
  • 342
  •   1
Отговори
# 45
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро, банда! Хайде на кафе


Да ви е приятен и успешен петъкът!

# 46
  • Мнения: 2 844
Благодаря, Курдов за кафенцето!
Прекрасен петък и аз ви пожелавам❤

# 47
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро! Heart
Благодаря за кафето! Hug
Много ми е работата, времето малко и в личен план с голямото дете си имам притеснения, утре сме по прегледи....

Озон.бг имат рожден ден и са пуснали 20% намаления на предлаганите продукти. Поръчах си 4 книги-2 за мен и по 1 за децата. Бързи са с поръчките. От вчера за днес.

Лек ден на всички!

# 48
  • Мнения: 5 357
Аз ще се въздържа от Озон, макар да се изкушавам заради племенника да взема някоя детска книга или играчка. Предпочитам да пазарувам на място, па макар и без отстъпка. За себе си ще ходя на Панаира на книгата.

# 49
  • София
  • Мнения: 11 116
Привет!
И аз си поръчах книга от Озон, макар хартиените книги много да ме мъчат (заради кьоравост), тази я няма електронна.
Днес през деня пак плодувам, че вчера малко се провалих. Wink

Хубав уикенд!

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ама то кога мина това време???
Като, че ли писах онзи ден, пък то колко работи са се случили от тогава...
Добре съм! Здрава и всички вкъщи. Заети покрай някакви "Ивенти" - рожденни дни, гости, на сватба сме на 28.5 в с. Гайтаниново/Гоце Делчев и такива ми ти събития.

Инджи, прекрасно ще е да се съберем ако не всички, то поне повечето. С Деси и Мимоза се чувствах все едно всеки ден сме заедно (не, че не сме)
Преди време го бяхме замислили, но дайде пандемията. Да помислим за нещо през октомври? Като свърши сезона на отпуските. Някъде в централна България - примерно около Стара Загора. Да планираме от петък до неделя, пък който не може от петък, ще дойде в събота.
Трябва да го живеем този живот, момичета и момче, че годинките си хвърчат....

Пожелавам ви спокоен петък и прекрасни почивни дни.
...и утре, когато сте навън, си вземете чадър и се оглеждайте за падащи камъни, защото онази, шантавата, почти русата (от сряда Stuck Out Tongue Closed Eyes) вещица одъртява. А на нейния РД почти винаги вали и стават шантавии. Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 11 116
Значи стомамени чадъри made in Pernik ни трябват. Satisfied

# 52
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Аз съм твърдо ЗА събирането през октомври, може и в Стара Загора, може и във Велико Търново - все е по средата. На Шипка пък си е баш...
За мен запазете ДВА стола.... щот` на един не мога да се побера Simple Smile

# 53
  • Мнения: 5 357
Аз съм твърдо ЗА в Стара Загора, трябва да си видя графика на отпуската през октомври. Аз и tan_co сме от този град, може и да се засечем тогава.

# 54
  • Мнения: 2 107
Значи стомамени чадъри made in Pernik ни трябват. Satisfied
Освен аз да поема този ангажимент и да ги подсигуря 😂

# 55
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Направо излетях от идеята за октомври.  Твърдо съм "за", където и да е.
Аз си изпратих чужденците и съм като разбита - срещи, вечери, организация, предпоследна седмица в унито = приемане на курсови задачи... Днес - разходка с корабче по Дунава.
Прибрах се в 5:30 и ... преди малко се събудих Joy
Сега вечерям кисело мляко с малини Stuck Out Tongue Winking Eye

# 56
  • Мнения: 2 107
Аз също одобрявам идеята за среща и бих дошла💝

# 57
  • Мнения: 2 844
Честит рожден ден Иринита ❤Да си много щастлива, да си здрава и все така щура! Да те обичат и глезят! Весел празник ❤😍❤

# 58
  • Мнения: 5 357
ЧРД на Тудора! Жива и здрава и все така засмяна.

# 59
  • Мнения: 28 493
Ириниткооо, прекрасна! Бъди все така вдъхновяваща, неспираща, цветна и огнена!

Общи условия

Активация на акаунт