Пациенти на Д-р Александър Калчев

  • 20 225
  • 426
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 208
Благодаря за информацията за д-р Калчев. Другото изследване не е кариотип, и аз така реших и понеже имаме кариотип го показах, но отговора беше, че не е това.
Самото изследване представлява вземане на материал от матката с помощта на малък катетър самата проба се взима както ти взимат цитонамазка само, че от мястото където се захваща ембриончето, прави се след овулация за да се види каква е средата. Съжалявам, че минаваш през това и ти стискам палци. Док Калчев е внимателен, боли си като при цикъл и трае за кратко. А за изследването сигурно са имали в предвид кариотип при теб и мъжа ти.

# 46
  • Мнения: 2 631
t_doncheva пожелавам ти късмет, и дано не те боли! 💗Можеш да си сложиш Профенид свещички 1 вечерта преди процедурата и 1 сутринта 30 мин преди това или, преди да тръгнеш за кабинета.

# 47
  • София
  • Мнения: 208
Не ме е страх от болката. Вече съм претръпнала.
Днес се обадих в кабинета на д-р Калчев, записах час и след първоначалния преглед той ще насрочи процедурата. Самата процедура струва 440лв., резултата излиза за 2-4 седмици, а се разчита от доц.Михайлова след това.
Попитах момичето, което ми вдигна за генетичното изследване за съвместимост и тя ме посъветва да звънна в Имунологията на Александровска болница. Там ми казаха, че правят такова и цената е 105 лв за мъжа и 190 лв. за жената. Качвам информация от ценоразписа, ако още някой като мен се чуди за какво става въпрос. Ще кача и информация от сайта на една клиника какво представлява това изследване.

# 48
  • Мнения: 2 631
Моите резултати ги бавиха месец🤷‍♀️но явно съм уцелила такъв период. Успех 😘

# 49
  • Мнения: 538
Здравейте, момичета.
Някой правил ли е  "Стимулация на овулацията с СС" при д-р Калчев? Това ми е следващата стъпка и се чудя дали се започва с медикаменти от началото на цикъла, защото се опитвам да планувам малка почивка.
Мерси

# 50
  • Мнения: 113
Привет, момичета,
След хистероскопия и имунологична биопсия при д-р Калчев, ме насочиха за коснсултация с доц. С. Михайлова. Записах час за дистанционен преглед през Медрек.М. Ако някоя от вас е правила такъв преглед, би ли ми обяснила как протича и какво да очаквам?
Благодаря предварително!

# 51
  • Мнения: 2 631
Разпитва ви подробно, каква ви е историята, са фамилна обремененост също, какви заболявания имате. На база вашата история ще ви даде допълнителни изследвания. Успех ☘️
Привет, момичета,
След хистероскопия и имунологична биопсия при д-р Калчев, ме насочиха за коснсултация с доц. С. Михайлова. Записах час за дистанционен преглед през Медрек.М. Ако някоя от вас е правила такъв преглед, би ли ми обяснила как протича и какво да очаквам?
Благодаря предварително!

# 52
  • Мнения: 113
Разпитва ви подробно, каква ви е историята, са фамилна обремененост също, какви заболявания имате. На база вашата история ще ви даде допълнителни изследвания. Успех ☘️
Привет, момичета,
След хистероскопия и имунологична биопсия при д-р Калчев, ме насочиха за коснсултация с доц. С. Михайлова. Записах час за дистанционен преглед през Медрек.М. Ако някоя от вас е правила такъв преглед, би ли ми обяснила как протича и какво да очаквам?
Благодаря предварително!

Минзухар.12, много благодаря!
Извинявам се за глупавия въпрос! Прегледът чрез обаждане ли е или има опция през самото приложения?
Желая късмет и на Вас с цялото си сърце! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 53
  • Мнения: 2 631
Нямам представа, не съм го използвала. Благодаря ❤️.

# 54
  • Мнения: 273
Здравейте, момичета
Зная, че почти всички пациентки се борят да забременеят при доктор Калчев. Самата аз бях от тях преди няколко месеца.
Но сега при установена бременост имам киста на яйчника, която расте и искат да премахнат оперативно.
Въпросът ми е знаете ли дали докторът преглежда бременни пациентки, просто нямам вяра на друг и притеснението ми в това положение е огромно.

Благодаря ви.

# 55
  • Мнения: 2 631
Потърсете му мнението щом сте си спокойна при него, но не се навивайте на операцията веднага. Обадете се на регистратурата и обяснете за вашия случай те ще ви насочат къде, но мисля че може и да ви вмъкнат или при него или при др Чучумишев. Късмет ☘️

# 56
  • Мнения: 538
Здравейте, минавам да споделя опит.

Резултата от микробиологичната биопсия при мен излезе за 9 работни дни и ми се обадиха да отида на място за коментар. С бацилите съм супер - почити 100% лактобацили, но на теста за вируси излязох положителна за HHV тип 7. Имам назначено лечение с противовирусен препарат за 7 дни, ако не сработи повтарям следващия месец същото.

Някой от вас има ли опит с този вирус?

# 57
  • Мнения: 2 631
Някой правил ли е цитонамазка в клиниката? 😊

# 58
  • Мнения: 273
Момичета, знаете ли доктор Калчев/ Чучумишев кой лекар препоръчват за израждане ?

# 59
  • Мнения: 2 631
При тях мисля, че изражда Кобаков но не знам в коя болница е.

Общи условия

Активация на акаунт