Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 36 875
  • 667
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 113
Здравейте, има ли някоя от вас кандидатствала по мъжки фактор- конкретно азооспермия?
Здравейте, ние кандидатствахме с Азооспермия миналият месец,сега чакам резултатите.
Фонда покрива диагнозата, ако имате запазена сперматогенеза или открито сперматозоиди при биопсия.
Януари правихме биопсия при Кацаров. При нас се оказа проблем с каналите, които отвеждат сперматозоидите към семенната течност. Имаме и хистология на материала, на която пише, че е с изцяло запазена сперматогенеза.
За да кандидатствате ви трябва една спермограма не по- стара от година, становище от уролог, и както написах по- горе хистология на материал от тестис.
Успех!

# 631
  • Мнения: 16
Здравейте някой получил заповед за този месец? Подадох ме 19.03 още ми пише прието заявление.

# 632
  • Мнения: 218
Мисля, че не е минало заседанието още, но се надявам да е тези дни.

# 633
  • Мнения: 102
Аз пък се чудя, ние миналата седмица подадохме документи към фонда, дали ще влезем в това заседание, или ще трябва да изчакаме следващото... Това не е въпрос към вас де, вие няма как да знаете, но си споделям просто Simple Smile
Успех на всички чакащи заповеди и дано да е за последно Heart

# 634
  • Мнения: 218
Може да им пишете мейл да питате, по принцип бързо отговарят.

Момичета, аз се чудя - ако започнем платена процедура и после излезне решението може ли да продължим по фонд? Т.е. Заплащаме всичко сами до излизането на решението и после то застъпва? Знам, че не се изплащат вече минали процедури, но дали може така? Става въпрос за 1-2 дни, защото ако ми дойде преди да е минало заседанието, не ми се иска да пропускаме този месец.

# 635
  • Мнения: 919
Не, няма такъв вариант в който да покрият част от започната вече процедура.

# 636
  • Мнения: 124
Минало е заседанието вече момичета , скоро трябва да очакваме заповедите си . Успех ❤

# 637
  • Мнения: 95
Да и аз видях, че сайта е актуализиран и вече имаме издадена заповед.

# 638
  • Мнения: 2
Здравейте някой получили заповедта вече

# 639
  • Мнения: 218
Аз моята я взех от място, че ме беше страх да не изпуснем този месец, ако чакаме куриер

# 640
  • Мнения: 2
Аз я чакам по Еконт ама още я няма и се чудя какво става званях им днес казаха че уж от Еконт са им казали че до утре ще ги получим ама не знам и аз не искам да изпусна тоя месец

# 641
  • Мнения: 95
За инфо на всички, които чакат - Току що получих заповедта с Еконт

# 642
  • Мнения: 194
Само да ви кажа, на 10то число го носих лично искането и вече беше минало заседанието, този месец явно по-рано.

# 643
  • Мнения: 22
Здравейте,
Моето заявление е получено от цар на 11.04
Кога мислите че ще излезе решение.

# 644
  • Мнения: 218
Момичето над твоя коментар е писала, че на 10ти вече е било минало заседанието този месец, което значи че щом са получили твоите документи на 11ти, ще влезнеш в другия месец. Заседават по веднъж на месец, горе долу до към 15то число, понякога по-рано, понякога по-късно.

Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт