iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 129

  • 57 807
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 188
Днес си поръчах 4ри добавки и спестих около 100 лв. В българските аптеки, сайтове, физически магазини за добавки са с дооста голяма надценка. Разбирам, че плащат не малко неща, ама такава пък разлика.. Както и да е, определено полезен ми е iherb!

Ето код от мен: FKQ3918.

# 736
  • Мнения: 2 750
Не е нужно колаген да се приема 20гр дневно. Denis неведнъж е писала, че 10гр и около тях е добра оптимална доза, защото действа с натрупване и е важен продължителен прием.

При протеина по-малко от 20гр не си струва, за ефект от 25-30гр поне

# 737
  • София
  • Мнения: 35 977
Денис, какво ти е мнението за този колаген
Скрит текст:
https://www.iherb.com/pr/lake-avenue-nutrition-hydrolyzed-collag … 5-oz-200-g/102078 . Питам заради ниската цена, че малко ми е съмнително. Наистина ли по 10г трябва да се приемат от него? Досега не съм приемала повече от 7-8г.
Хубав е - става... като цена -кач-во е Ок., зависи вече дали ще ти допадне на вкус.
Колкото по-добре е пречистен ( а това оскъпява продуктите), толкова и вкуса е по-добър, по-добре се разтваря и т.н....не създава СЧДискомфорт ( като тук причината може да е и в самото здравословно състояние, не толкова в продукта)... дали се приема правилно ( на гладно и с повече вода ) и т.н.

За дозата - зависи кой и за какво ще го приема, вкл. възраст, начин на хранене и т.н. Най-общо с напредване на възрастта, дозата е по-висока.. но 10-12 грама за 40/45+ е Ок.
Синтезът на колаген е бавен процес, така че по-високата доза, не ти гарантира по-добри резултати .. по-важно е да се приема по-продължително време, а след определена възраст напр. 45+ е добре да е почти постоянно.... защото и без това след определена възраст много по-трудно се синтезира колаген, поне на тялото да се осигури хубава и лесна за усвояване суровина. Simple Smile

iHerb® код:   YUL919
10%/5% ... или само жест към мен

# 738
  • Мнения: 371
https://www.iherb.com/pr/vital-proteins-collagen-peptides-unflav … m_medium=appshare
Този колаген е един от най-скъпите. Гледах клипче с Дженифър Анистън как си го приготвя и пие. Има над 26к поста явно доста се поръчва( разбира се може да е бил и на някаква голяма промоция).Имате ли мнение за него? Качествен ли е?

# 739

Общи условия

Активация на акаунт