Да преправим старите мебели с любов - тема 39

  • 55 893
  • 918
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 44 115
Първото завършено, само чакам дръжки от Китай 2-3вида и ще реша кои ще останат
Скрит текст:
и преди

# 871
  • Мнения: 2 400
Страхотно е станало, браво, много красиво!
Пропуснала съм - с какво почисти плота!

# 872
  • София
  • Мнения: 44 115
Шлайфах цял ден😂 не го лъснах, едно че нямах достатъчно финна шкурка, нямаше в магазина, второ, че то поначало не беше по-лъснат камъка и трето, че е доста стар има порички и не знам изобщо би ли станало, но в крайна сметка мисля съвсем прилично се получи.
Накрая го импрегнирах да не се повтаря.

# 873
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 420
Много е хубаво и сега се открояват изящните детайли!

# 874
  • Мнения: 3 302
Ангелче, с основателна гордост седни тази вечер като баш майстор да пиеш едно голямо питие и да избришеш потно чело Simple Smile
Браво на теб, станало е наистина елегантно и красиво! Пък зеленото, ах, зеленото...Heart

# 875
  • София
  • Мнения: 2 327
Браво, Angel, голям труд му хвърли и резултатът е страхотен! Визията е осъвременена.
Най-много ми харесва, че си избягала от стария червеникав байц на дървото.

# 876
  • София
  • Мнения: 44 115
🤗❤️🤗❤️Момичета💋
😂 😂 Този червеникаво оранжев байц ми е най-ужасния цвят от всички...
Обаче зеленото... Ох... Хиляда пъти съжалих, че не взех боя... Такава мъка с този байц, сигурно 20ръце, които сушах-печах с топлодух...
От друга страна другото шкафче става едно такова малко по-никакво, самото дърво нещо, но ще стане и то все. И въпреки обновлението пак си изглеждат леко вехтички, в което има и доза чар... Някой ден ако ми писне сигурно нищо не пречи да им тегля по една ярка боя😅

Последна редакция: чт, 21 мар 2024, 17:12 от Angel_Dust

# 877
  • Мнения: 12 775
Лелее, ама това зеленото байц ли е? Страхотно търпение наистина, изглежда разкошно но ме хващат карастанчовите само като си представя колко пъти е нанасян Grinning

# 878
  • Мнения: 3 302
🤗❤️🤗❤️Момичета💋
😂 😂 Този червеникаво оранжев байц ми е най-ужасния цвят от всички...
Обаче зеленото... Ох... Хиляда пъти съжалих, че не взех боя... Такава мъка с този байц, сигурно 20ръце, които сушах-печах с топлодух...
От друга страна другото шкафче става едно такова малко по-никакво, самото дърво нещо, но ще стане и то все. И въпреки обновлението пак си изглеждат леко вехтички, в което има и доза чар... Някой ден ако ми писне сигурно нищо не пречи да им тегля по една ярка боя😅
Дано не ти писва скоро, наистина много красиво е станало! Зеленият цвят е уникален, баш викториански си го улучила. И невероятно добре се съчетава с червеникавия нюанс на дървото.
Усещането е за красива старина, с душа. А влагайки и от своята (то не е само пот по челото), си добавила още и по-ценно от това няма.

# 879
  • София
  • Мнения: 2 327
Хубавото е, че като ти омръзнат можеш да ги променяш както решиш - да им махнеш декоративните орнаменти, да смениш или боядисаш плот, крака… Но наистина са много различни от преди! Браво!

# 880
  • Мнения: 54 432
Браво! Браво! Браво! Heart
Възхитителни са станали! Невероятни!
Респект към труда и упоритостта ти, Angel Dust! Flowers Hibiscus

# 881
  • София
  • Мнения: 44 115
😂 😂 😂 💋❤️То това е едното, другото още е с краката нагоре и се омазнява... Тъй де омаслява...
Скрит текст:
няма зеленко по него, по-семпличко според желанията на бъдещия ползвателя...  Най-мн да намаже зелени дръжки, ще видим...
Имам грижи с него, че се разхалта нещо чекмеджето, сега като го мазах с масло...

# 882
  • Мнения: 13 190
Просто прелест! Детайлите са перфектни!
Толкова са елегантни и двете!

# 883
  • Мнения: 737
Браво!
Красиво, невероятно изпълнение.

# 884
  • Мнения: 3 945
Здравейте, можете ли да ми препоръчате препарат, с който лесно да сваля лак от дърво?

Общи условия

Активация на акаунт