Отговори
# 2 730
  • Мнения: 12 066
Ааааа Мързел, моят не толкоз щур, да си разваля рахата. Ще пропусне и слон насред хола. Сега търка от зор, не че има желание. Налага му се. 😄

# 2 731
  • София
  • Мнения: 5 828
От друго не, ама от детски плач ми се къса сърцето. А рева само, когато гледам за страдащи деца и животинки.

# 2 732
  • Мнения: 1 915
А моят обича да чисти и търка. Хубавото е че покрай любовницата Stuck Out Tongue почти не се свърта вкъщи... щото от немай къде и аз се включвах в тези му дейности...
Още помня като гаджета, /ма не млади, щото не бяхме първа младост/, преди децата - почивен ден някакъв и говорим кво ше правим...
Аз - да отидем там или там или там или там... /варианти няколко/
Той - може да вземем да почистим прозорците

аз надвивах де

# 2 733
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
и никогиЖ!

на мен ми дай ГПВ, а на него мръсните прозорци никога не са му влизали в полезрението.
дет' се вика - сбрали сме се. Wink

# 2 734
  • Мнения: 499
На бач съм и току що снимах залеза. Това за лека да ви е нощта 😀
               

# 2 735
  • Мнения: 5 753
Честит празник, дами!

# 2 736
  • Наблизо
  • Мнения: 6 174
Добър вечер Simple Smile

Оух с това чистене..Моят е мърляч,но обича 'отгоре гладеж,отдолу гнидеж'' както вика баба.Важно му е да изглежда уж подредено,но основното почистване го прави през пръсти..и все трябва да проверявам.Повърхостна работа,а аз гледам основно да е чисто,а подреденото ми е на предпоследно място.


Скрит текст:
Притеснено ми е.Малкото нали му правиха операция на ушите преди близо 2 месеца и скоро имаме час за педиатъра му..да оценят напредъка на речта.Забелязвам ехолалия и му е трудно да отговаря на по-сложни въпроси като ''Какво яде на обяд''..Педиатърът каза предният път,че ако нямаме напредък (напредък има,но дали ще е достатъчен),ще ни препрати на невропедиатър...

# 2 737
  • Мнения: 6 479
Наспоорт!

ДобрЕ 🤗

С бившия бяхме севера и юга относно децата. Преглъщах, заради... амм и аС не знам що.. както и да е. Връща се като бумеранг, само тва ше кажа. И ще замълча 🥴

Утре в деня на труда, кво мога да правя?ам ще се трудяяяя 🤣🤣
Днес на Флората ... само Бойко Борисов гонняяше 🤣🤣🤣 Направих само една снимка, защото 😡първо! цветните арт компилациими дойдоха мега грозни тази годин!второ! такава гггмммеежжжж.. че с миИуТ завиФми на 180 градуси и айде дОма . И седмо!както на ботаническата градина- паланки, палатки с всичко друго, но не и цветя 🤬 Аве, тоз алъш- вериш взе мн ме дразни.. Ма тва висулки, нескопосани картини и картинки, дървенийки.. цветя- мижав интерес. Извнервих се и завих 🤪
Наспорт и както знаете- спокойно, ножът е тъп 🤣🤣🤣

# 2 738
  • Мнения: 5 753
Аз не преглъщам, караме се, тичам след него и поправям каквото мога и както мога. Резултатите са още по-ужасяващи , отколкото ако бях на неговото мнение. Не знам до къде ще доведе това. Всъщност знам,преживяла съм го в моето семейство и всичко се повтаря с обърнати роли!

# 2 739
  • Мнения: 7 307
Оох, даже не ми се коментира мъжкото каканижене, криви погледи и въртене на очи тип “ма как е възможно”. Къде са ми чорапите, какво ще ядем и какво толкова се мотаеш, аз съм се приготвил за пет минути са ми топ въпросите.

# 2 740
  • Наблизо
  • Мнения: 6 174
Сиси,и ние с моя имаме различни мнения..нормално е,отрасни сме съвършено различно.И майка му е луда и той никога не е имал нормално семейство...Оттам имаме големи различия във възпитанието,но му давам една лека свобода..контролирана,като това пък го кара да се съветва с мен.
Не искам да давам съвети,просто за да давам съвети,но от къде идва това негово мнение?Семеен модел?

# 2 741
  • Мнения: 5 753
Не, Бюти, но наистина не искам да навлизам в подробности!

# 2 742
  • Мнения: 18 572
Бютифул, не знам какви са очакванията след манипулацията, но ми се струва нормално, след като е започнал да чува нормално, да започне да повтаря, каквото чува. Впечатлява се. Няма лошо да работи с него специалист, за да навакса по-бързо, но и не позволявай да ти вменяват някакви свръхочаквания.

# 2 743
  • Наблизо
  • Мнения: 6 174
Разбирам Сиси.Пожелавам ти здрави нерви и успех!

Попи,и аз не знам.Имаме час с УНГто чак на 1ви юли.В момента единствено го вижда логопедката и тя е доволна.Сега дали не ми казва нещо,не мога да знам.Все пак не е лекар и не знам дали може да слага диагнози.При нас все пак се обучават в медицинския факултет.
Иначе разбира почти всичко,което казваме..а на мен дори и на български се мъчи да ми говори,ако иска нещо и не го правя веднага.

# 2 744
  • Мнения: 5 753
Ако това ще те успокои мъничко Беболина също не отговаря винаги на въпроси. Често си измисля, а още по-често просто отклонява въпроса!

Общи условия

Активация на акаунт