Епилация Цяло лице

  • 599
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Привет!

Решил съм да си направя Цяло лице. Въпросът ми е някои правил ли си е подобно нещо. Има ли риск от изгаряне или появя на обриви.

Последна редакция: сб, 25 мар 2023, 15:33 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 4 020
Привет!

Решил съм да си направя Цяло лице. Въпросът ми е някои правил ли си е подобно нещо. Има ли риск от изгаряне или появя на обриви.

Какво означава цяло лице - плюс вежди и мигли ли? Всеки професионалист започва с много ниска степен (джаули), аз съм с много светла и чивствителна кожа, проблеми не съм имала. Ето тук ходя:
От скоро имат и александритен лазер, отделно диоден Primelase.

https://www.reina.bg/

# 2
  • Мнения: 22
Привет!

Решил съм да си направя Цяло лице. Въпросът ми е някои правил ли си е подобно нещо. Има ли риск от изгаряне или появя на обриви.
Аз съм правила цяло лице - включваше бакенбарди , брадичка, мустак и бузи, чудесен ефект, вече една година няма помен от косъмчета. Нямам т.нар. странични ефекти. Важно е все пак да се мажете със слънцезащита след процедурата. По принцип зимния сезон е по-добре да се прави, но ако нямате избор, няколко дни не се излагайте на слънце.

# 3
  • Мнения: 1
Привет!

Решил съм да си направя Цяло лице. Въпросът ми е някои правил ли си е подобно нещо. Има ли риск от изгаряне или появя на обриви.
Аз съм правила цяло лице - включваше бакенбарди , брадичка, мустак и бузи, чудесен ефект, вече една година няма помен от косъмчета. Нямам т.нар. странични ефекти. Важно е все пак да се мажете със слънцезащита след процедурата. По принцип зимния сезон е по-добре да се прави, но ако нямате избор, няколко дни не се излагайте на слънце.
Здравей, искам да попитам къде си правихте лазерната епилация тъй като аз ходя от около година и ефект не виждам мисля, че не третират косъмчетата както трябва

Общи условия

Активация на акаунт