Бременност и Лепарацид при острици

  • 957
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,при бременност сиропа Лепарацид ,може ли да се приема след 12 седмица ?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Да, може. Гинеколог ми го предписа в 14 седмица, профилактично, защото откриха на сина ми острици

# 2
  • Мнения: 5
Здравейте, бихте ли споделили, дали има резултат и странични ефекти от сиропа?
Бременна съм в 35 седмица, до сега консултирах с няколко лекари.
Никой не ми дава лечение, само препоръки.
Благодаря!

# 3
  • Мнения: 36
DiMax, при нас нямаше ефект. Дъщеря ми имаше глисти, докато бях бременна, изписаха ни Лепарацид на цялото семейство. Пихме всичките дози и след месец пак открихме. Добре че бях към края на бременността, та направо поръчах Андозол от един сайт и с него се оправиха нещата (пих го след като родих). Странични ефекти не сме имали, нито от сиропа, нито от хапчетата Андазол

# 4
  • Мнения: 5
DiMax, при нас нямаше ефект. Дъщеря ми имаше глисти, докато бях бременна, изписаха ни Лепарацид на цялото семейство. Пихме всичките дози и след месец пак открихме. Добре че бях към края на бременността, та направо поръчах Андозол от един сайт и с него се оправиха нещата (пих го след като родих). Странични ефекти не сме имали, нито от сиропа, нито от хапчетата Андазол


Благодаря за отговора Simple Smile,
Успях да се свържа с един гинеколог, който ми препоръча еднократно Вермокс 100мг, но чета листовки, мнение и съм в голяма дилема дали да го пия или да продължавам с бабините методи до раждането.

Общи условия

Активация на акаунт