Термин Юни 2023 - Тема 3

  • 32 496
  • 506
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 49
Наталия, нали знаеш, че на силните хора се падат трудности! А аз вярвам в добрия завършек!
Сигурно си се запасила с разни развлекателни неща, катп книги или нещо друго... Силни прегръдки!

Движенията на малчугана вече са силни и обезформящи, не толкова чести но даже го усещам и докатато вървя на моменти. 😁 Как се чувствате последнитете дни? При мен е като сблъсък с камион. Разсеяност, не добро настроение, лесна уморяемост и много ми се спи. Само при мен ли има такива моменти?

И при мен отново ударно се завърна сънливостта особено следобед. Хемороидите ми вече са си отвън почти през цялото време, а съм качила само 8-9 кг започвам да се чудя ще се приберат ли изобщо и как ще спортувам после. Отвреме навреме имам и бодежи в гърдите, а движенията са направо бесни в корема ми. Венците ми също кървят доста, но то това е от самото начало и не се махна. Като плюс отчитам, че кожата ми най- накрая се оправи и общо взето ако не ми се спи съм ОК откъм енергия, не се задъхвам, все още правя упражнения, но вече не всеки ден. Апетита ми обаче откакто влязох в 7 месец рязко се засили, особено вечер след 10.
Има ли някоя майка в близост до Морската градина в Бургас, за да си се разхождаме лятото с мъниците хаха

# 46
  • Мнения: 94
Здравейте, момичета

На мен напоследък ми се събраха доста ангажименти и грам време за почивка нямам, отделно нощем не си намирам място да спя и да ми е удобно(тази нощ съм спала 4 часа) и ми идва горница всичко. Малкия е болен и от миналата седмица работя с него от вкъщи и е пълна лудница - на работа имам много проекти за завършване, домакинстване, да намирам време и на детето да обръщам внимание, отделно че е прехвърлил бацила и на мен, направо днес ми е една идея депресантско... нямам търпение вече да минава един месец и да излизам в 45 дневния болничен и поне работата да не я мисля.
Иначе на 6ти съм на 3тата фетална и вече нямам търпение ☺️ Бебчето подритва и добре че го прави, че да ме подсеща че съм бременна, че понякога се сещам за това едва като започна да се чудя как да си разположа корема на леглото че да заспя 😂

# 47
  • Мнения: 68
И аз не съм в най-добрата си форма. Физическата умора, заедно с пролетната умора и работата от вкъщи с болен малчуган ме кара да заспя зимен сън. Разбирам те отлично, Milata12 Hands V
Отделно ме започна сенната хрема, а възможностите за терапия са много малко Sad А Сорбифера изключително ми дразни стомаха... Спирам с оплакването 😃 Ако някой има трикове за сенна хрема и опит с желязото, ще съм щастлива да сподели 🌷

# 48
  • Мнения: 686
При мен малкия рита сутрин и вечер, даже и като вървя го усещам (чак тумбака ми се мести 😂) обаче когато мъжа ми е при мен и като му говори и някак си спира все едно усеща. Спи ми се повече през деня, а вечер почти немога да заспя, заспивам  към 1..2 в зависимост..

# 49
  • Мнения: 121
И аз не съм в най-добрата си форма. Физическата умора, заедно с пролетната умора и работата от вкъщи с болен малчуган ме кара да заспя зимен сън. Разбирам те отлично, Milata12 Hands V
Отделно ме започна сенната хрема, а възможностите за терапия са много малко Sad А Сорбифера изключително ми дразни стомаха... Спирам с оплакването 😃 Ако някой има трикове за сенна хрема и опит с желязото, ще съм щастлива да сподели 🌷
за желязо фурми и сушени кайсии, киноа и при възможност вече има коприва -аз си правя каша с коприва и сиренце ☺

# 50
  • Мнения: 111
Аз също се чувствам много изморена. Имам проблеми със съня, защото не мога да си намеря място, а и много киселини имам. Бебчо е доста активен, предпочита дясната страна и на моменти причинява болка...вече не мога да клякам и да се навеждам. Днес даже в магазина в квартала ме питаха няма ли да раждам вече, аз казах ами юни и констатацията беше оооо ти си така огромна щото сигурно щото са близнаци, ми не просто съм си дебела....

# 51
  • Мнения: 4 846
Оф, не мога да разбера защо хората трябва да коментират  колко сме огромни. Ми знам, мерси. Бременна съм. Човек расте в мен. Аман!

# 52
  • Мнения: 207
Ех тези добронамерени коментари на лелките и не само...Joy С втората бременност при мен коремчето е още по-голямо. Отстрани изглежда сякаш съм си сложила баскетболна топка под блузата, защото ребрата ми се броят, краката ми засега са си щеки, но за сметка на това имам огроооомен корем.

Бебчо рита по всяко време и навсякъде. Благодарна съм, че е така - успокоявам се, че е добре и всичко е наред (дай Боже). Вече на няколко пъти ми сменят термина, случвало ли ви се? Имах цикъл само два пъти пъти помежду баткото, кърменето и преди да забременея отново и няма как да кажа на колко дни ми е бил, въобще не беше редовен. Изчисляваха термина на бебчо за началото на юни, а сега по-скоро върви с две седмици напред и казаха за края на май. Когато и да е, само да сме живи и здрави.

# 53
  • Мнения: 518
Аз вече съм качила вече едни 13 кг, а едва сега ще вляза в 7 месец 😪😪😪От следенето установих всеки месец средно по 3-4 кг на месец. Ще съм мама слон много съм отчаяна.

# 54
  • Мнения: 207
rEvfti, горе главата! Ще ги свалиш след като бебчо се роди, само да сте живи и здрави. Heart

Наталия, успех! Каквото и да решите, да е най-доброто за двама ви с бебето. Heart

# 55
  • Мнения: 167
Аз съм качила 7кг, уж добре звучи, но съм много тромава и изморена вече. Имам още 2 месеца и половина, надявам се да не кача за тях повече от 5-6кг, защото направо се задъхвам от сега.

# 56
  • Мнения: 4 846
Изморявам се само докато си вържа обувките Joy Даже нямам нужда от разходка.
Общо 7 кг съм качила до момента. Не ми пречат. Просто никога не съм била толкова и затова се впечатлявам.

# 57
  • Мнения: 147
Аз съм качила засега 9кг и се надявам да не кача още много, но се поотпуснах и доста хляб взех да си похапвам нещо.  И аз като Лютиче, докато се наведа да си обуя обувките и все едно маратон съм изтичала Satisfied
Иначе бебка има дни , в които доста силно я усещам , напоследък обаче  като че ли само сутрин и вечер и то не толкова като преди . Този петък съм на преглед да видим дали нещо не си е сменила позицията.

Наталия пожелавам ти успех и само позитивни мисли.

# 58
  • Мнения: 49
Като гледам повечето сме все още елегантни хахах
Но при положение, че никога не си била над нормата с повече от 2-3 килограма е нормално 7-8 да ти идват в повече, още повече ако са само на корем както при мен.То си е все едно да си вържеш една диня и да се разхождаш с нея.

# 59
  • Мнения: 1 111
Привет и от мен. Днес 30 г.с. +1 качила съм 5-6 кг. Продължава да ми става тежко от най-малкия прием на каквото и да е. Помага ми разходка, вървене. Тъй като не работа нямам и много движение.
Утре ми е третата късна морфолофия. Бях решила да не я правя, но следим разширени бъбречни легенчета и моят АГ ме посъветва да я направя, тъй като не се свиват.

Общи условия

Активация на акаунт