За тези, които четат любовни романи № 44

  • 64 971
  • 820
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674

Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3
За тези, които четат любовни романи №4
За тези, които четат любовни романи №5
За тези, които четат любовни романи №6
За тези, които четат любовни романи №7
За тези, които четат любовни романи №8
За тези, които четат любовни романи №9
За тези, които четат любовни романи №10
За тези, които четат любовни романи №11
За тези, които четат любовни романи №12
За тези, които четат любовни романи №13
За тези, които четат любовни романи №14
За тези, които четат любовни романи №15
За тези, които четат любовни романи №16
За тези, които четат любовни романи №17
За тези, които четат любовни романи №18
За тези, които четат любовни романи №19
За тези, които четат любовни романи №20
За тези, които четат любовни романи №21
За тези, които четат любовни романи №22
За тези, които четат любовни романи № 23
За тези, които четат любовни романи № 24
За тези, които четат любовни романи № 25
За тези, които четат любовни романи № 26
За тези, които четат любовни романи № 27
За тези, които четат любовни романи № 28
За тези, които четат любовни романи № 29
За тези, които четат любовни романи № 30
За тези, които четат любовни романи № 31
За тези, които четат любовни романи № 32
За тези, които четат любовни романи № 33
За тези, които четат любовни романи № 34
За тези, които четат любовни романи № 35
За тези, които четат любовни романи № 36
За тези, които четат любовни романи № 37
За тези, които четат любовни романи № 38
За тези, които четат любовни романи № 39
За тези, които четат любовни романи № 40
За тези, които четат любовни романи № 41
За тези, които четат любовни романи № 42
За тези, които четат любовни романи № 43


Приятно четене Grinning

# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Благодаря за темата! Записвам се със "Съпруга по поръчка". Купих си цялата поредица Бриджъртън и трябва да я подхвана отначало.

# 2
  • Галифрей
  • Мнения: 4 134
Благодаря за новата тема! 🌷Записвам се. Все още търся интрестна книга, ще се радвам да ми препоръчате ❤❤

# 3
  • Смолян
  • Мнения: 184


♥️🃏♥️Задава се нова изкусителна поредица за почитателите на романтиката! До десетина дни в книжарниците очаквайте „Най-сладката забрава“ на обичаната от безброй читатели по света Даниел Лори – първа част от нейната прочута поредица Made, изпълнена с горещи страсти и мрачни, опасни мъже.♥️🃏♥️

📍 Поръчайте предварително в превод от Карина Горанова и с великолепната корица на Fidelia Kosseva ⤵️
https://www.ciela.com/naj-sladkata-zabrava.html

💖Елена Абели е неспасяема романтичка, но живее в лишен от романтика и изпълнен с насилие свят. Тя е наследничка на нюйоркска мафиотска фамилия и покорява всички със своите чар и обаяние.✨Но нейните мечти за свобода и любов са били жестоко прекършени – и в огледалото вижда кръв по ръцете си, която не може да бъде отмита.🩸🩸

🤝 Семейството ѝ е на ръба да сключи мир със свои опасни съперници. Цената е ръката на сестрата на Елена, която трябва да се омъжи за опасния Никълъс Русо, дон на една от петте фамилии в Ню Йорк.🖤Той е най-страховитият престъпник в града и душата му е по-черна от безбожно скъпите костюми, в които се облича.

♤ Двете семейства, натрупали достатъчно омраза помежду си в миналото, трябва да намерят начин да се сближат.♣️ Пистолетите обаче се вадят лесно, а гневът и проливането на кръв вървят ръка за ръка.

🔥🔥 Но с всяка среща между Нико и Елена нещо още по-опасно се заформя. Сърцето на момичето полудява при всяка среща с него и Сладката Абели открива, че има вкус към мрака, към риска, към страстта, към очи с цвят на уиски. А той усеща, че за нея е готов да опожарява и убива… и го прави.

💼 Всички знаят, че в мафията никой не се жени по любов. Всичко е само бизнес. И в никакъв случай, ама в никакъв случай не бива да се влюбваш в мафиот.

🤔 Нали?

# 4
  • Мнения: 3 978
Как хубаво звучат анотациите а като започнеш книгата се чудиш кой път да хванеш ..

# 5
  • Мнения: 6 150
Зачетох "Бий се или бягай" тия дни, ама нещо много глупава ми идва. С тая Саманта Янг не може да се разберем и това си е.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Зачетох "Бий се или бягай" тия дни, ама нещо много глупава ми идва. С тая Саманта Янг не може да се разберем и това си е.
Много харесвам Саманта Йънг, но книгата не е от най-силните.
Толкова много книги имам да чета и на хартия и електронни и хич нищо не ми се започва. Ужасна апатия ме е обхванала. Разбира се всички предстоящи ми звучат тоооооооооооолкова добре, че ми иде да ги изкупя и пак да се ядосвам как си давам парите за тази плява.
Тази струва ли си покупката? Това, което никога не приехме -   Луси Скор
Скрит текст:

Лина, относно Рай и Рейна, проблема е при нас, че не четем поредиците по реда на издаване. Аз и тези бях разменила, първо четох за Рай Соколов и после за Рейна Елис. И двете ми харесаха, за Рейна дори повече защото предпочитам школските любовни истории пред мафиотските. А относно коя-коя е .....
Скрит текст:
както се досещаш Рейна е Рай, Рай е Рейна. Разменили са се на 12 год. и не се бяха виждали до към 19 годишни.
този спойлер ако искаш не го чети, ако ще четеш и другата история. Не че нещо ще издам от самата любовна история, но 
Скрит текст:
бащата на Рейна е разбрал, но нали и тя му е дете и си я е обичал и нея. Дядото на Рай обаче е знаел за другата близначка, но не е знаел, че са се разменили.

Последна редакция: пт, 17 мар 2023, 13:51 от . Яна .

# 7
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Зачетох "Бий се или бягай" тия дни, ама нещо много глупава ми идва. С тая Саманта Янг не може да се разберем и това си е.
Аз авторката я харесвам, но точно тази й книга не е блести.

# 8
  • Мнения: 4 594
“Бий се или бягай” беше първата книга на Саманта Йънг, която прочетох. Накара ме да прочета и останалите. На мен поредицата за момчетата не ми хареса.

# 9
  • София
  • Мнения: 30 142
Благодаря за темата! Записвам се със "Съпруга по поръчка". Купих си цялата поредица Бриджъртън и трябва да я подхвана отначало.
После да споделиш за  "Съпруга по поръчка", хвърлила съм ѝ око.
ѝавиждам за Бриджъртън. Аз си ги чета периодично за настроение. Книгите на Дж. Куин (извън поредицата) нещо не могат да ме впечатлят, защо така? Thinking

Как хубаво звучат анотациите а като започнеш книгата се чудиш кой път да хванеш ..
Smiley Има нещо вярно.

Саманта Йънг я харесвам аз.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Мишенце, Блайдън беше приятна поредица, Дневниците на Миранда "някоя си" не ми харесаха. Смайт-Смит са забавни, но нищо не се случва. Още една четох на английски Роксбис?! Нещо такова, също ми допадна.

# 11
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Как хубаво звучат анотациите а като започнеш книгата се чудиш кой път да хванеш ..
Вече гледам да не се подвеждам по анотации, щото много лъжат ..

# 12
  • Мнения: 197

Много ми хареса. Цялата поредица. Отдавна не ме беше грабвала така книга, все са ми скучни и еднотипни и ги зарязвам още в началото.

# 13
  • Мнения: 5 381
Здравейте,
Не знам дали "Самодивски сезони" на Искра Урумова спада към любовните романи.
Ако някой е чел и 4те части, може ли да сподели дали последната книга "Орисано" е към същата сюжетна линия както останалите три части?

Обичам когато запопна една поредица да чета всичко от край докрай и се чудя да си купувам ли сега "Орисано". По описанието ми се струва, че в центъра не книгата вече не са Марко и Неда а синът им. Така ли е?

# 14
  • Мнения: 704
Благодаря за новата тема.

Напоследък нищо ново не ме грабва, затова се захванах да препрочитам "Стъкленият трон" на Маас и вече съм на "Империя на бури".

Общи условия

Активация на акаунт