90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XVII

  • 31 796
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 006
Сега гледам с голямо закъснение нещата от миналата седмица, че ме нямаше в Бг.  "Преди 90-те дни" абсолютно се е изчерпало. Празни диалози, нищо съществено. При Лорън и Алексей 90% от репликите са дали бебето се е наакало или не. Всяка серия миришат дупето на бебето, за да разберат. Сега пускам ... пак дават Ашър как се напъва в колата (докато са спрели в някаква буря) и голямата загадка е "ще има ли ако или няма да има". След като едно предаване се е изчерпало, защо не го спрат? Поне чух, че имало еврейска традиция детето да не се подстригва до 3-годишна възраст и затова едното хлапе постоянно реве, че му е топло около врата и косата му влиза в очите. И спорят дали да има мъжко кокче или не. Страхотен сюжет, няма що.
При Дейвид и Ани едно и също. Той щял да става монах. И това трая точно 1 ден. Като видя, че трябва да гладува и да спи на неудобно легло, да става мн. рано и да спазва куп правила, се отказа на следващия ден. Само с обръсването на главата мина. Това му беше монашеството. 24 часа.
Сега понеже ще водят Джордан в САЩ, и са го записали на курс по английски, учат го да яде американска храна. Той не харесва хамбургери, но му показват колко вкусно ставало, крилца със сос "бъфало" и т.н. Малкият не иска да пътува за САЩ.
Интересно беше, че един травестит от Тайланд му обясняваше нещо и този, който дублира на български си правеше женска интонация, беше отвратително за слушане. Визуално все едно гледаш жена. В следващия епизод ще дадат резултатите от интервюто на Джордан за виза.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Хич не ги и гледам вече тези,много скучни,режисирани и безинтересни са ми.

# 17
  • Мнения: 11 006
Гледах финала на Tell all (на Single life) от събота. Наталка я питаха в прав текст кого от двамата мъже иска? Няма отговор. Рев и напускане на студиото.
А Джамал и Вероника потвърдиха, че са заедно. В отворена връзка. Всеки да правел каквото си иска, но иначе са заедно. Колко ли ще издържи всичко това?

# 18
  • Мнения: 14 635
В събота не го гледах,само беше пуснат формата,но доколкото чух,Наталка си иска законният съпруг.Каза,че няма да се разведе.Той не я иска и правилно!Предполагам,че сега покрай войната ще вземе статут,в случай,че още няма.
Тъкмо ще и плащат от предаването да си търси поредният приятел,спонсор или мъж,може би.
Към коя дата ни показват Цезар и Олена?Чувствата им се завърнаха.

# 19
  • Мнения: 11 006
В събота не го гледах,само беше пуснат формата
Какво значи "беше пуснат само формата"? Беше пуснато точно това, за което писах, от 21 до 23 ч.  са го давали в събота, гледах го снощи с връщане назад.  Обикновено го кръщават "Двойките разказват", но тъй като е Single Life, се води Tell All, където всички се събират заедно в студиото на Шон Робинсън.
И после изгледах Pillow Talk на същото, коментарното предаване, от 00-01 ч. пак в събота вечер.
Това беше последният епизод от този сезон на Single Life - Животът ни като необвързани.
От тази събота - 21.00 ч. започва новият сезон на "Наобратно" - По другия начин.

# 20
  • Мнения: 14 635
Цитат
Какво значи "беше пуснат само формата"?
Значи,че съм се изразила абсолютно неразбрано. Rolling EyesТв работи и от време на време поглеждам.Не са ми интересни всички участници,а и рекламите на често,ме побъркват.Интересни са ми историите на Цезар,Яра,Наталия донякъде.

# 21
  • Мнения: 11 006
Може и така да е било. Няма значение. Техният сезон вече свърши. Успях да гледам и "90 days: UK". Този Алехандро от Мексико не спря да мрънка за времето. Той за първи път ли чува, че Великобритания е облачна и дъждовна? Аз и преди да ида за първи път в Лондон, от дете си знаех, че там е с над 300 дъждовни дни годишно и че слънце рядко има. Умирал от студ, все повтаря "къде е слънцето". Е... да си ходи в слънчевото мексиканско село и да мизерува. Момичето го кани да живее като бял човек и да получава нормални доходи в нормална, уредена страна. Той се врътна.

А този Хост от Бейрут...кани си приятелчета, когато има среща с новата си приятелка, дошла от Англия, заради него. Интересен човек. По принцип в арабския свят, а и в Турция много често го има това... всеки си кани когото си иска и води още хора, без да го е координирал с останалите. Уговаряш се с някого за среща и той, без да те предупреди, идва с още някого ,или с двама-трима... И така ти се разваля цялата идея, не може да си чуете приказката, а трябва да слушаш чужди разговори. Аз също много се дразня на това, с право се ядоса англичанката. Вместо да е насаме с него, тя ще стои цяла вечер да слуша 6 души как си говорят на арабски и нея никой няма да я отразява. Нито разговор може да проведе, нито насаме да каже каквото и да било на човека, заради когото е дошла в Ливан.

# 22
  • Мнения: 777
" А този Хост от Бейрут...кани си приятелчета, когато има среща с новата си приятелка, дошла от Англия, заради него. Интересен човек. По принцип в арабския свят, а и в Турция много често го има това... всеки си кани когото си иска и води още хора, без да го е координирал с останалите. Уговаряш се с някого за среща и той, без да те предупреди, идва с още някого ,или с двама-трима... И така ти се разваля цялата идея, не може да си чуете приказката, а трябва да слушаш чужди разговори. Аз също много се дразня на това, с право се ядоса англичанката. Вместо да е насаме с него, тя ще стои цяла вечер да слуша 6 души как си говорят на арабски и нея никой няма да я отразява. Нито разговор може да проведе, нито насаме да каже каквото и да било на човека, заради когото е дошла в Ливан. "
[/quote]

Този от Бейрут ми е много неприятен - как беснееше в колата, че тя закъснява да слезе  за да отидат в заведение! Та чак каза , че искал да счупи нещо..... Не ги разбирам тези жени, които търсят щастие в страни, където традиционно третират жените много лошо.

Последна редакция: ср, 15 мар 2023, 15:47 от mariiva

# 23
  • Мнения: 11 006
Хм, не бива да се обобщава, то е до хора, не до държава. Преди десетина години бях в Ливан, Сирия и Йордания. Разликата е доста голяма. Докато в Сирия жените са покрити и там обществото е по-консервативно, в Ливан са много по-отворени от Турция дори. Неслучайно на Бейрут казват "Френския Париж". Ливан е бивша френска колония, жените си ходят с голи крака и на токчета, нагримирани, нещо, което не може да се види в нито една арабска държава, камо ли в Източна Турция, Иран, Афганистан и т.н. Помня вечер как дънеха заведенията в центъра, целият Бейрут светеше, а сега ми стана тъжно като даваха режима на тока и как този голям град тъне в тъмнина, заради икономочиската криза. Хост каза, че доларът е скочил почти 10 пъти за 2 години спрямо ливанската национална валута.
Иначе англичанката е отишла за 2 седмици, колкото да се запознаят, идеята на този формат е човекът от другата държава да вземе виза и да дойде да живее в САЩ/Великобритания.
Иначе това, което казваш ти "Не ги разбирам тези жени, които търсят щастие в страни, където...", това е за другото разклонение на формáта: "90 дни наобратно (По другия начин)", така Джени отиде в Индия, Ариел в Етиопия, Анджела в Нигерия и т.н.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 26 381














Последна редакция: чт, 16 мар 2023, 10:50 от Doli

# 25
  • Мнения: 14 635
Цитат
Техният сезон вече свърши.
Жалко,тъкмо ми станаха интересни.Какво става с Цезар и Олена?Яра как я кара,какво са привили в Истанбул?

# 26
  • Мнения: 36 486
Нищо не стана - тя е престанала да комуникира с него, но той си е намерил две нови украинки, с които си общува по интернет. Очакваше и двете да дойдат да живеят в апартамента му и да забременеят от него.

# 27
  • Мнения: 14 635
Това го гледах и изведнъж следващата събота им направиха среща не буквално разбира се и двамата казаха,че са се възродили чувствата им.Да не би да повтарят разбъркано сериите и затова да не съм разбрала?Последно няма повече да виждаме Цезар,Яра и т.н.?

# 28
  • Мнения: 36 486
Само за сега. В бъдеще сигурно ще ги дават в други сезони. Освен това някои от двойките ги дават в Pillow talk.

# 29
  • Мнения: 1 454
Гласувах за Шон и Кристин ,  най-интересни са ми. Този Ричард е отвратителен, търси си слугиня, обаче май ще е изненадан. Очаквам Катлийн да не е толкова покорна.

Общи условия

Активация на акаунт