МАРТенски женски емоционален СПАМ (01.03.2023-31.03.2023)

  • 8 785
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 515
Мини жива. Joy

# 16
  • Мнения: 11 338
И аз съм жива-каталясала.
От вчера се занимавам с кухнята. Вчера вадих всички неща от шкафовете, чистих, бърсах. Изумена съм една кухня колко натурии може да събере. Днес дойдоха майсторите да ми сложат дългоочакваните вратички и се оказа, че част от поръчката е сбъркана....сега ще чакам още месец да дойдат новите вратички.....днес прибирах всичко по шкафовете.....сега лежа и не мърдам. Уморена съм...

# 17
  • Мнения: 15 317
И аз мърдам.
Имахме гости.
Обрисах къщата, напълних теловете с пране, сипнах си бяло винце и мирясах. Почти.
Та, така. А, утре е работен ден. Ура.

Последна редакция: пн, 06 мар 2023, 01:43 от Джаста Праста

# 18
  • Мнения: 35 968
прибрах се от крайградското ранчо, минах през магазина за разни приятни нещица за хапване и пийване и захващам онлайн и оффлайн работата

# 19
  • Мнения: 11 338
Аз ходих до центъра на Варна за разходка. Добре ми дойде.
Тъжна съм, че минах през Кауфланд ...... понапазарувах.....
Сготвих леща и правя щрудел.
Неделя е трябва да се къпя...
Та, така ще лежа после по гръб.

# 20
  • Мнения: 15 317
Как ви се дояжда леща, бе?! Не съм и фен. Аз я готвя само, ако някой си я поръча.
То, па не съм пример, щото не ям куп неща, а пълнея само като гледам бутилката с вода. Пф. Rolling Eyes
Пп Едно кльощаво оня ден реве, че било на диета. Викам, а ние сочните кво да прайм, а. Ама то сигур 40 кила с напикани гащи. На диета. Баси. Глад му е майката.

# 21
  • Мнения: 4 515
На глад не държа аз. Ставам нервна и нападателна Joy Не ми се лепи всичко, ама имам коремче да свалям и дупе да стягам. За туй тръгнах на народни танци.
Леща рядко ми се прияжда. Даже скоро правих крем супа от червена леща.
Норче, да знаеш че Таласъма си заплю втората спалня за своя стая. Така че като ми дойдеш на гости, ще трябва да си я поделите. Joy
Рейче, Кауфланда защо те натъжи?

# 22
  • Мнения: 15 317
А, Мая, спящата красвица, тя няма ли думата относно подялбата на спалнята, щом Таласъм я е окупирал, а?! Joy Wink
Бе, пили ли сте шампанско с белени семки?!

# 23
  • Мнения: 11 338
Мини, щот много манги оставих в тоз проклет магазин, затуй!

Джасте, не съм, готино ли е?

# 24
  • Мнения: 15 317
Бива. Преоткрих беления слънчоглед, ама пресен от една пекарна за ядки до нас и става. Инак не знам.

# 25
  • Мнения: 11 338
Джасте, от белото винце, на шампанско ли минА?
Мен напоследък не ми се пие, чак се чудя дали нещо ми няма .....

# 26
  • Мнения: 19 883
Джастелина, наздраве! Да ти е сладко!
Пробвай и с белени тиквени семки. Много са фини и не толкова тежки.

# 27
  • Мнения: 15 317
Мен дълго време преди операцията ни ми се ядеше, ни ми ми се пиеше, обаче след.... сички чакри ми се отвориха за хубостите на живота. Joy
Пп Бази, ще пробвам.Kissing Heart
Наздраве.

Последна редакция: нд, 05 мар 2023, 18:01 от Джаста Праста

# 28
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Бе, пили ли сте шампанско с белени семки?!

и с водка не е зле Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 515
Ами Джасте, като ни дойдете на гости с Мая, ще има думата и тя. Grinning
Рейче, знам за какво говориш. Под 100 лв. не оставям за пазар. Пък не стигат продуктите за повече от 3, макс 4 дена.

Общи условия

Активация на акаунт