Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна!

  • 85 379
  • 2 903
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 783
О, Сис, това е жестоко просто!

# 46
  • Мнения: 2 259
Сис, това е ужасно Disappointed Relieved

160/90. Достатъчно високо, ще видим хапчетата ще помогнат ли.

# 47
  • София
  • Мнения: 10 330
Репортерите са изроди, да бъркат в мъката на хората така, за едната гледаемост/кликове.

# 48
  • София
  • Мнения: 13 698
Сис, ужасна трагедия.

# 49
  • Мнения: 4 571
Сис, отвратително тъжно е всичко!

И аз много се ядосвам на нашите репортери когато стане някоя катастрофа и тук. На малоумните им, овчедуши и нелепи въпроси към близките на жертвите! Все едно ако не попиташ- ама на теб мъчно ли ти е и колко точно ти е мъчно, че близкия ти човек е починал- ние няма да се сетим какво чувстват! Изобщо не са журналисти това! Долни клюкарки, нищо повече!

# 50
  • Мнения: 18 472
Хем се възмущавате, хем ги гледате. Това е една от причините да нямаме телевизия вече няколко години. Поне 5, даже не знам от кога точно. Пускаме стрийминг, съответно подбрано съдържание - без реклами, без дразнещи субекти, без простотии. Новинарски сайтове, бол.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 330
Попи, в интернет е същото. Лешояди. Няма как да не знаеш какво става около теб, новини, нет. Все нещо ще погледнеш.

# 52
  • Мнения: 10 887
Абе всичко е наоколо, но човек може много да ограничи какво и колко гледа и най-вече от какви изтопници. Аз новини не съм гледала от не знам вече колко години нарочно. Ако сме някъде случайно и домакините пуснат се напрягам ужасно,  защото нивото е потресаващо.
Аз не прочетох и не знам за какво точно става дума, но предполагам.

# 53
  • Мнения: 18 472
Не е така, Бър. Новинарските сайтове нямат нищо общо с новинарските емисии. Поне част от тях, а не тип “Шок/Ужас/Драма/БоМба”. Не казвам, че не се интересувам от новини изобщо, напротив. Всеки ден по няколко пъти прехвърлям. Но едно е да прочетеш “Стана това и това”, друго е да гледам как завират микрофона в лицето на близките ма жертвата и ги питат “Разстроени ли сте, не плачете гледам, не ви ли се плаче, ааа, вече плачете.”

# 54
  • София
  • Мнения: 10 330
Има много плява и в новинарските сайтове, Попи. Сигурно има и сериозни, но то и с телевизията би трябвало да е така. Ще се радвам да ми кажеш кои си отсяла като по-стойностни. Hug

# 55
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
сис, Sad Sad Sad признавам, че потърсих новината сутринта. излезе ми само в руски сайт, съобщаваха за 6 загинали и 50 ранени, 20 от тях по-тежко. това, което пишеш е потресаващо.
без телевизия сме от 2015г. и не съжалявам и за миг. най-важните новини ми излизат на заглавната страница на пощата, ако ме заинтригуват ги отварям, иначе - не.
и съм съгласна с всички за журналистите. каква журналистическа стойност има да се завираш с кални ръце в сълзите и мъката на хората?

# 56
  • Мнения: 12 015
Ужасна е трагедията в Гърция Confused Тази година, как започна само... земетресението, сега това, че и миналата година с войната.

# 57
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
счетоводството Wink

карамелита - 3 март
бобчи - 4 март
родива - 6 март
сирос - 7 март
тили - 8 март
Кротик, флорен, ре - 9 март
Донси + Нейо, Бърчето, anyyyone - 10 март
мид, аз, мьос, 13 - 13 март
вятър и мъгла - 15 март
ваичка - 17 март
веселинка - 18 март
уми зуми - 19 март
хелленн - 20 март
ренко и прити - 24 март
марулета, бадрулбадура - 27 март
бърди - 28 март
кайсийката - 30 март
мързелче - 31 март

записвайте се и свиркайте ако някой е пропуснат Simple Smile


ако е вярно това, което сис писа, проблемът не е в годината Sad
дано някой си направи анализите и това не се случва отново.

# 58
  • София
  • Мнения: 10 330
Десети март води по численост  във временната класация наред с една-две дати още, но пък е с Нейо Донсин начело.

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
десети е винаги с една муцунка, една опашка и две уши напред. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт