Кломифен цитрат и овулация.

  • 1 388
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте на всички момичета. Този цикъл правихме стиимулация с Клостилбегит. 5-9ден. Значи на 18 ден днес лекаря видя 2 ДФ в ляво по 17 и 18 мм. В дясно по-малък имаше. Поставиха ми от клиниката Хориомон 5000 и ми казаха от днес до Петък всеки ден да правим опити. Според вас правилни дни ли ми е казал доктора за да опитваме и кога най-рано според вас мога да си направя тест за бременност?

# 1
  • София
  • Мнения: 13 151
Хормонът предизвиква овулация след 40 часа от поставянето му, а забременяването се случва при овулация, което предполагам знаеш.
Брой 14 дни от 40-тия час и тогава направи тест. Кръвен може и 2 дни по-рано.

# 2
  • Мнения: 1
Имам Кломифен цитран от гърция.
Някой ако има проблем с намирането да се свърже с мен 0887496437

# 3
  • Мнения: 12
Здравейте! Месец Юли бях на стимулация с Кломифен цитрат, менстрацуята беше от 5ти до 9ти. На 14 Юли установихме, че вероятно има спукан фоликул в дясно, а в ляво има доминантен, с размер 16мм(лявата ми тръба е премахната)- на 18ти Юли усетих неприятна болка и според мен се е спукал.
Това ми е втора стимулация с Кломифен, първата завърши с извънматочна.
Та въпросът ми е, че при първата стимулация нямам спомен да съм имала странични ефекти, освен, че ми се замъгляваха очите на моменти. Сега обаче от седмица имам доста апетит, а попринцип не ям по много, не се измарям с нищо, а спя повече от преди, гърдите ми са чувствителни на моменти, нищо кой знае какво, но това се случва много рядко, появи ми се по-тъмна линия от пъпа надолу, което страшно ме озадачава. Имала ли е някоя дама подобни симптоми от Кломифен и производни, дали според вас е от него? Започвам вече да се притеснявам, тъй като дори да има бременност според мен е рано за такива симптоми. Извинявам се, че разказах толкова хаотично, но не мога да подредя мислите си правилно. Ще съм благодарна ако споделите опит.

# 4
  • Мнения: 48
Имам Кломифен цитран от гърция.
Някой ако има проблем с намирането да се свърже с мен 0887496437


Здравейте днес ми изписаха това лекарство може ли да ми кажите за какво помага лекарката ми кажа че с него много по лесно се забременява така ли е

Общи условия

Активация на акаунт