За дългите телефонни разговори и големите сметки....

  • 6 256
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 017
И ние решихме проблема със Скаип, като с него се обаждаме както РС  към РС, така и на домашни и мобилни телефони в БГ и пак ни излиза по- евтино, само ме е  яд, че таксата за телефона е почти 30 евро за например 4 евро разговор проведени на месец Shocked ама какво да се прави то не може всички хубавини Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 676
Аз ли4но ползвам карти за 5$ ми дават 3 часа до Варна и не се занимавам с друго.

Ина4е MSN Messenger, Yahoo Messenger, Skype вси4ки тези са хубави програми, но е нужно 2-ве РС-та за тази цел или хора които знаят как да работят с РС /както iv100yanova е казала/. Аз това лято си занесох Лап Топа и го подарих на Майка ми, но те го гледат като 4е е извън земно и така не се и нау4иха как да го ползват /не защото не йскат или не могат, а защото ги е страх да не го развалят Laughing да не би да пипнели някаде, да не объркали нещо и т.н./ затова избора ми остана пак на картите.

# 17
  • Мнения: 1 630
и аз говоря от Белгия с евтини тел карти. Последните, които ползвам са за 5 евро 220мин до София с чудесно качество.
много различни карти има. Цените и качеството непрекъснато се менят.
ТРябва някой от Италия да те посъветва.  
иначе говорехме и през нета и мога да те уверя, че редовно и с хора, които знаят какво е компютър не ставаше - изходящите канали от България са много малки и се получаваха заглъхвания, прекъсвания. от време на време ок от време на време ... пълна  мъка

# 18
  • Мнения: 1 630
При нас има и телефонни кабини (магазинчета) по града, които са доста евтини, но не е много удобно особено ака си с малко дете.  но пък поне виждаш веднага колко си идговорила, а не на сметката в края на месеца

# 19
kam germanskite mami - probvaite s 01029 za 4,8 cent na minuta

# 20
охххх голям проблем и при мен и аз купувам карти за 100 крони (25 лева) около 360 минути, но смятам че не е вярно......но при мен картите хвърчат като за световно #Silly  #Bad Talk  #Bad Talk

аз просто не спирам да говоря.....около нова година изхвърчаха около 3 карти на татито му ми прилоша #Cussing out
а брат ми беше тук - една карта все пак е отпаднала Laughing  Wink

та така стискам се стискам се ама ми се говори и си говоря.....а интернета добре че е на ADSL че иначе оправия откъм сметки не виждам......то и sms-те  до БГ са ми цифра на мобилния...

абе не виждам изход .....освен да станем милионери по скоро ooooh!  Wink

поздрави

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 100
аз карах на предплатените карти от Call-Shop, обаче ми стигна веднъж едната да не работи (писах им е-майл и дойде отговор, че фирмата фалирала) и вторият път ми изяде минутките заради грешно свързване. Затова минах на звънене от евтините кабинки, стационарен телефно нямаме, затова все от мобилния и всеки месец по това време като ми дойде сметката се нося като градоносен облак и се заканвам, че майка ми ще прощава да и звъня толкова често.
Миналата седмица мъжа ми инсталира scype и се звъни вече през него. Ще видим колко време ще откараме с него. Ама и тя майка ми навремето, като я молех да я науча как се пише е-майл се дърпаше като магаре, та сега хем тя плаща, хем аз тука Imp

# 22
Цитат на: Krassy
........................ Аз това лято си занесох Лап Топа и го подарих на Майка ми, но те го гледат като 4е е извън земно и така не се и нау4иха как да го ползват /не защото не йскат или не могат, а защото ги е страх да не го развалят Laughing да не би да пипнели някаде, да не объркали нещо и т.н./ затова избора ми остана пак на картите.


 Mr. Green    Tada   comp03

И нашите бяха така Краси....не се престрашаваха, как щели да се оправят и разни такива, но сега за Нова година им изпратихме парички да си купят едно РС и вече всеки ден са на yahoo messengera  , макар и за 10-20 мин. сега ги чакам да си купят микрофон и вече и да се чуваме  balloon - обаче аз пак се обаждам.Не може без това.Купувам си карта за 4$ и до моя град - Сливен уж дава един час, ама никога не са толкова в действителност... Weary
Сега GSM ми е спрян, понеже съм си повечето време в къщи...и може да се каже, че в момента ПесТя newsm47

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
и ние така ..звъним само с карти 4е ина4е сметките големи Simple Smile
 впе4атлението мие 4е има карти и карти .. просто трябва да улу4и6.  с някои трябва да се говори цялото време  инъ4е губи6 минутите , но има и други които ти  отброяват до последния  сентим . за испания съм много доволна от едни  Family Call се казват ,а пък Teya за тези 4ервените дори не съм ги виждала  Laughing  ,ама вси4ко друго , дори на Telefonika не ми  вър6и работа  . Ина4е из  Европат-а  с приятелите ползваме Скаип-а  и МСн-а ,но за БГ ,особено за малките градове дето нямат добър нет .... незнам ...някои говори ли си по нета с БГ -то . ние преди месеци пробвахме с познат от Варна ,но такова пра6тене ,пукане и прекъсване бе6е 4е се върнахме към добрия стар 4ат Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 430
Извинявам се.....аз бях госта Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 017
Цитат на: amka
из  Европат-а  с приятелите ползваме Скаип-а  и МСн-а ,но за БГ ,особено за малките градове дето нямат добър нет .... незнам ...някои говори ли си по нета с БГ -то . ние преди месеци пробвахме с познат от Варна ,но такова пра6тене ,пукане и прекъсване бе6е 4е се върнахме към добрия стар 4ат Simple Smile

Ние редовно звъним до Бг от Скаип, пониакога е лоша връзката, като се свързваме с телефон, но се чува, а иначе като се свържем с РС в БГ зависи от тяхната връзка, ако е през телефона е кофти ама не винаги.

# 26
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ние предпочитаме Skype,но с БГ доста често се изнервяме като говорим...думите ни пристигат поне с 3 мин. закъснение Rolling Eyes
а иначе сега говорим всеки ден по няколко пъти с Германия и нямаме никакъв проблем.връзката е повече от перфектна.

Teya,мерси за инфото ама що така не съм ги виждала тези карти?откъде ги купувате?
ние взимаме едни дето на тях пише speak и ти дават 50 мин,че можеш да лафиш,но действителността е 10 мин по -малко  Imp

# 27
  • Мнения: 676
Цитат на: DidKa
Купувам си карта за 4$ и до моя град - Сливен уж дава един час, ама никога не са толкова в действителност... Weary


Дидка аз ползва картата "Asiana King" и мисля 4е за цяла БГ дава 3 часа за 5$. Ако я има там вземи си я веднъж и пробвай не гълта много, по4ти колкото вси4ки останали карти.

# 28
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Laura
Аз използвам един номер, който дава добри цени за телефонните разговори с чужбина без да се плаща месечна такса (9 цента за Зап. Европа и към 35 цента за България) и го ползвам, но въпреки това плащаме над 100$ на месец за телефон. Имаше период, когато плащахме към 250-300$ на месец, а когато си бях в България за 2 месеца без малко да ни изключат този номер, защото бяхме надхвърлили лимита от 300$ за месец (в крайна сметка платихме над 600$ за 1 месец) и се наложи съпруга ми да им звъни и май сега имаме висок лимит, но едва ли ще го ползваме.
Иначе има предплатени карти, но те са малко по-тромави за ползване и рядко си ги купувам. При нас местните разговори са безплатни.


Искаш ли да ти дам друг номер, който дава още по-добри цени за тел. разговори с чужбина, също без месечна такса и пр.
За Европа и Северна Америка ти дават 250 минути безплатни, със София говориш за 6 цента, а с провинцията за 11.
На мен един българин ми се обади (представител на компанията) и аз съм доволна.
Не ми е дошла месечната сметка, но като дойде, ако те интересува ще ти дам подробности.
На лични ще ти изпратя сайтът да видиш за какво става въпрос.

# 29
  • Мнения: 3 880
Цитат на: arrows
Ами и аz като теб говоря много по телефона...аве долу горе по час на ден с БГ. Там е работата ,че аz слагам един номер пред тоzи който набирам и вместо да плашам 50 цента на мин. аz плащам по 6 цента и малко отгоре. Това е само до домашен телефон. На мобилен в Европа плащам по около 20 цента на мин. Та като прибавим и нета към сметката и гледам да не превишавам 100 евро.
Гледам, че ти си в Италия.Не може да няма и при теб такива услуги.


arrows, пробвай с 01071- 4,9 с/мин е...

Общи условия

Активация на акаунт