В момента чета...83

  • 40 557
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 10 191
Тук : https://www.book.store.bg/p232621/vakancia-ot-braka-marian-kijs.html#&gid=3&pid=6

Има първите 5 страници, ако те липсват само - може да се видят.

# 751
  • София
  • Мнения: 22 984
Приключих с "Нов мъж за разкош". Това беше книгата на Мариан Кийс, която най-малко ми хареса, иначе съм голяма нейна почитателка.

Понеже ще започнвам нова книга, този пост ми припомни, че имам "Ваканция от брака" на Мариан Кийс от размяна и реших, че е време да я прочета. Много неприятно ми стана, когато отворих книгата и установих, че първите страници са изкъсани и началото ми липсва. Така че имам молба - някой, който има книгата, да ми снима страниците до седма, която за мен е първа. 
За "Дом за нежелани момичета" потвърждавам отличната си оценка, след като я дочетох - много трогателна, интересна и най-потресаващото - осонвана върху истински събития. Препоръчвам и мисля, че ще се хареса на голяма част от пишещите тук.

Аз мога да проверя вкъщи, не съм сигурна точно нея дали я пазя.

# 752
  • Мнения: 1 591
Тук : https://www.book.store.bg/p232621/vakancia-ot-braka-marian-kijs. … p;gid=3&pid=6

Има първите 5 страници, ако те липсват само - може да се видят.

Преди да попитам проверих за откъс, защото не знам, че в стор.бг има за много от книгите, но не намирам такъв в линка, така че молбата ми към съфорумките остава.
sea.sea, ако я пазиш, ще съм много благодарна!
Редактирам се - през телефона отварям лнка. Благодаря, fenyx!
Mijjj, на мен Олива Денаро ми е в списъка, така че ще чакам отзи от теб Simple Smile

# 753
  • Мнения: 10 698
"Дом за нежелани момичета" ми е в плана Simple Smile
Но първо ме чакат "Олива Денаро" от библиотеката, "Евангелие на отровното дърво" от една мила съфорумка, после "Олив Китридж.Отново"... А мислех да препрочета и първата част на Олив.
Време за четене - нула. GR предизвикателството ми изостава с 5 книги и така...  Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 754
  • Мнения: 10 191
Да, от телефон беше линка и може да не е четим от друго устройство.
Напоследък много хаотично “скачам” от книга на книга (много започнато едновременно, сборници с разкази, вечер - Хари Потър с децата отнема също време), а май ми се чете сега фантастика - не успях да напредна много с Children of Time, нещо в идеята ми напомня и на “Мравките”, чете ми се като нещо като тази книга.

# 755
  • София
  • Мнения: 65
В момента мъча "Изборът" на Саманта Кинг. Имах доста големи очаквания, но съм на 1/3 от книгата и дори не знам как ще я дочета, защото не обичам да оставям недочетени книги.
Първата част на книгата е страшно монотонна и буквално се върти едно и също, като диалозите са на предела на абсолютния минимум (има си причина затова, но тя не прави нещата по-малко скучни).
Не съм сигурна как ще завърши, но имам лошото усещане, че ще бъде от типа : нищо не е такова каквото изглежда, но в лошия смисъл на думата.
Като цяло не обичам да се изказвам лошо за книги, защото цени труда на авторите, но тази откровено не става, поне засега.

# 756
  • Мнения: 3 537
Rayna13,
Надявам се да не са откъснати също последните 7 страници и да ти липсва и финалът!
И да, звучи неприятно. Поредната Лисанка Хитранка.

# 757
  • Мнения: 10 698
Деси не е влизала във форума от известно време.
Ще пусна новата тема.
Нека някой пише след мен Simple Smile

# 758
  • Мнения: 3 537
🦊 Чакаме!

# 759

Общи условия

Активация на акаунт