Перилни препарати и омекотители - 72

  • 42 263
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 135
То и повечето дрехи не се сушат в сушилня по етикет.  Но сушим
И съответно им скъсявате живота, което надали е проблем, като се има предвид, че повечето дрехи в днешно време са малко или повече "еднодневки".

"Ето това е правилния съвет, т.е. поддържайте спрямо препоръките на производителя"....

Дали? Grinning
Ето с този цитат и аз не мога да се съглася.
Ако го следваме, бе следвало чаршафи да перем на 40 градуса.

Точно така постъпват огромното мнозинство от хората. Не съдете за практиките при пране от тази тема.

Последна редакция: сб, 25 фев 2023, 15:35 от TAED

# 31
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 566
Е имаме сушилня от год и половина,  нещо им няма на дрехите суша на микс с опция gentle. Нямам тераса към ап.   т е имам обща със съседите.  Аз простирам там някога .... Лятото главно

# 32
  • Мнения: 5 208
Персил с нова визия
Скрит текст:

и нова дозировка:
Скрит текст:
Скрит текст:
Съжалявам, няма шанс втората снимка да позиционира правилно. Ще трябва да си завъртите главата.

# 33
  • Мнения: 1 157
Видях го в брошурата за другата седмица в Кауфланд. Това май е еквивалент на сегашната разфасовката 36 пранета, 2,34 кг.

Дано не го развалят.

# 34
  • Мнения: 1 135

Не знам каква му е била дозировката до сега, но ако новата е по-висока, логично е да се очаква, че са го "развалили" още.

# 35
  • Мнения: 5 208
От 100 мл сега е 90 мл.

# 36
  • Мнения: 2 964
Персил с нова визия
Скрит текст:

и нова дозировка:
Скрит текст:
Скрит текст:
Съжалявам, няма шанс втората снимка да позиционира правилно. Ще трябва да си завъртите главата.
От кой магазин купи малката кутия ? Най-накрая нещо ново на пазара .

# 37
  • Мнения: 1 135

Значи го е хванала "шринкфлацията".

# 38
  • Мнения: 1 157
Скрит текст:

Не знам каква му е била дозировката до сега, но ако новата е по-висока, логично е да се очаква, че са го "развалили" още.
[/spoiler]
Ето снимка на торбата 36 пранета:

Форумът обръща и моята снимка.

# 39
  • Мнения: 5 208
От кой магазин купи малката кутия ? Най-накрая нещо ново на пазара .
От една местна верига - Анет.
И миризмата са сменили. Не вярвам да е чак толкова ново. Сигурно е същото в нова опаковка.

# 40
  • Мнения: 68 911
Копират визията на мегаперлите. Поне на мен ми прилича опаковката на тази на перлите.
Офиц.внос ли е, или...?

# 41
  • Мнения: 1 135

И миризмата са сменили. Не вярвам да е чак толкова ново. Сигурно е същото в нова опаковка.

Най-вероятно, плюс факта, че за даден брой пранета, рекламирани на опаковката получавате 10 % по-малко продукт.

# 42
  • Мнения: 5 208
10% по-малко продукт за изпирането на същия брой пранета.

Все едно. Те така си променят опаковката периодично. Харесвам Персил и реших да покажа новия.

# 43
  • Мнения: 1 135
10% по-малко продукт за изпирането на същия брой пранета.

Все едно. Те така си променят опаковката периодично. Харесвам Персил и реших да покажа новия.

И аз харесвам Персил (не този, за него нямам мнение) и от около 15 години ползвам почти само тази марка перилни препарати.
В случая не са постъпили съвсем коректно спрямо потребителите, но не е болка за умиране. Къде-къде по-големи свинщини сме виждали. Няма как, такива са времената. Самият аз предпочитам да вдигат цените и/или да свиват опаковките вместо да реформулират с по-ниско качество. За съжаление, в момента, май се случват и двете.
Както и да е, сигурно няма да е лош препарат. Благодаря за информацията!

# 44
  • Мнения: 68 911
Не обичам свинщини.

Общи условия

Активация на акаунт