Отговори
# 555
  • Мнения: 17 407
“Като разбрах колко трябва да платя на колега за услугата в Бг, веднага се организирах да си слагам сам плочките”.
Мой пациент- фаянсаджия и гурбетчия.
такива майстори са ми "любими"..идват и викат аз мога да си го направя, ама нямам време и не ми се занимава..
като им кажа да ползват машините и цеха да си го направят като искат евтино и за без пари ме гледат тъпо ..  времето и труда струват пари, ако искаш..

Предпочитам друг подход. Времето и труда може да струват, но може и да не струват.
Simple Smile

# 556
  • Мнения: 18 300
На мен ми разказваха страшни истории за духове. Вижте в гугъл за село Шишенци, ако не сте чували. Anguished

Иначе, купих мартеници.

# 557
  • Мнения: 35 968
откритието ми последните дни са кратките филми на ужасите в ютюб - 10-15 минути наситен ужас Heart

# 558
  • Мнения: 18 300
Единият от любителите на духове се канеше на лято да отиде лично на място в Шишенци да ги видел и чуел. Joy

# 559
  • Мнения: 35 968
не съм купила или направила нито една мартеница

на живо май не ми се ходи да гледам - особено сама Grinning

# 560
  • Мнения: 1 304
Ако са няколко плочки просто не си заслужава да се подлагате на мъчението майстор!
Купувате лепило за плочки флекс, четете всичко написано на чувалчето, бъркате в кофа за еднократна употреба, мажете с мистрия и лепите.
Лятото лепихме с детето на вилата.

За съжаление майстора е толкова кадърен, колкото е просветен клиента. Тоест, без да му висиш на главата ще изкендза нещо немислимо нито за нормален човек, нито за изкуствен интелект!

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 21:41 от Тифи19

# 561
  • Мнения: 7 947


Предпочитам друг подход. Времето и труда може да струват, но може и да не струват.
Simple Smile

Дренче, звучиш като лекар.. Joy
те най не обичат да плащат..болшинството са свикнали да получават даром всичко, че видиш ли някой ден може да опреш до тях и да ти спасят живота.. като дойде доктор да поръчва лошо ми става, без да съм болна..

мартеници имам за една сергия, произведени от сина ми..с години напред няма да купуваме..от друг

# 562
  • Мнения: 35 968
все още не съм узряла за идеята да лепя плочките сама

# 563
  • Мнения: 17 407
Не знам какво ти поръчват, нито ме интересува. Аз също съм доставчик на услуги и коментирам мнението ти относно това кое колко струвало.
На мен пък се натискат да ми дават. Въпрос на гледна точка, разбираш.
Simple Smile

# 564
  • Мнения: 1 304
За две-три плочки и поправки, категорично DIY.
За повече категорично майстор, че има тънкости с наклоните на пода, а и със стените. Но пак под надзор.

# 565
  • Мнения: 19 883
Тифчо, не ми се обиждай.
Винаги ли си толкова скучен.
Как провокираш жена?
Разговор с приятели.
За плетки и деца ли си говорите само...

# 566
  • Мнения: 1 304
Тифчо, не ми се обиждай.
Винаги ли си толкова скучен.
Как провокираш жена?
Разговор с приятели.
За плетки и деца ли си говорите само...

Защо трябва да я провокирам? Да не е хормонодефицитна?

С приятели не обичам да говоря за жени, за политика, простотии, автомобили и рецепти, да.

Има плетки и плетки... https://www.instagram.com/reel/CpN3kcKoQzI/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 22:05 от Тифи19

# 567
  • Мнения: 19 883
Ясно. Ти с жените нямаш приказка, ако не е за наръчник "как се готви / плете / възпитава дете...".
//
Стана обяд, докато стигна до тортата. От вас кафетата.
 

# 568

Общи условия

Активация на акаунт