Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Февруарска вещерска и спортна

  • 72 891
  • 2 329
  •   1
Отговори
# 45
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
И моите крака са така, че и навътре стъпвам-някаква деформация на свода има.Сандали намирам, ама с  обувките -трудна работа. На мен сникърси не са ми удобни.Само на фитнес ходя със спортни обувки, но иначе не нося. Имам едни скечърси обувки-удобни са ми, ама много грозни-на пантофи мязат..
На Еко и Габор хващам удобни от време на време също..Ама вече искам нещо модерно и удобно, не само удобно..

# 46
  • Мнения: 6 470
Мид, само така 🤗👍

Тук е ранна пролет 🤕 Хич го няма тва време..

Айдаааа, имам си Сийче 🤣🤣
Скрит текст:

Що се видяхме и 🥰😂 Ся, остава и да се сдушим с неЙ и да чисти, чисти ... 🤣🤣

Бърбър, приготвена за консервация 🥴 Ще видя кога ще се засуркам за фиксатора. Пръскам и ще рАзбера дали ще мога ти я запратя.. Специфичното на картини с пастел, доколкото разбрах е, да се сложат в рамка със стъкло, но тъй щото да има място между картината и стъклото. Явно за по- добро запазване..
Скрит текст:

На Сиси съм заплюла една.. ще глявам днес след тръстика да я отпочна.. То сега налЕ... като ще ми чисти Сийчето 😀 надявам се на повече рисувателно времееее 🤓
Бобч 🤞🤞🤞

# 47
  • София
  • Мнения: 13 698
Мид, браво и честито и безаварийно. Страхотно силна жена си. Бих искала да се познаваме на живо.

# 48
  • Мнения: 7 243
Мид, честито и безаварийно!

И аз в отбора с кривите краци. Голям зор, голяма мъка. В последно време все със сникърси/маратонки се нося, днес поръчах поредните. Ако ми станат, ще трябва да им мисля раница. То не е една беля.

Ау, 13, честита Сийка. Да ти служи вярно и дълго.

Пих второ кафе, едва гледам. Изкушавам се за още едно, но знам, че ще ми дойде множко.

Слънце пече при нас, 9 градуса показва компа, обаче пак вятър и чудо.

# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
значи ти си ми пратиля тия вихрушки тука? Simple Smile отнесоха ми балконя!

# 50
  • Мнения: 7 243
Аз, ДобрЕ, аз.
Постоянно съм на тръни да не ми излетят суджуците от тератата Joy

# 51
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
прибери ги на топличко Wink да преведа - изяж ги.

в магазина пак имаше от моите патладжанчета, дребнички, колкото палец, изпържени цели и после цепнати и напълнени със ситно нарязани домати, чушчица и някаква зеленилка. мммммм

слаба ще съм в някой друг живот. Sad

# 52
  • Мнения: 6 470
Забрайх .. пак 🤕 Ма не мога със себе си вече, ве.. дей тоз акъл, не мога му фана спатиЙти 🧐
Уинд, тенкс за подробната, компетентна иформация. Копипейстнах и пратих на щерката. Да мисли, премисля и действУва 🙂
Сис, моят избор е бялата.
Аз също харесвам много подобен модел обувки. Но. Първо с дънки по теб, дали ще стоят добре. Второ аз къВто съм дребен... си мисля, че ще изглждам на гащА в плява с тях 🤣🤣.. имам много но- та... Мериш, преценяваш.

# 53
  • Мнения: 5 707
13, коя от двете е въпроса?

# 54
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Тъй,ама всичко онлайн пазарувам. Като купя няколко чифта, после трябва да ги и върна по пощата, пък парите за обущата ми ги връщат чак след две седмици някъде, че и доста  повече  по картата..Та трябва внимателно да избирам,че накрая хем без обуща, хем без пари в картата оставам..

# 55
  • Мнения: 6 470
13, коя от двете е въпроса?
Първата.
Кайсийче, мда, онлайн си е галимация.

# 56
  • Мнения: 12 013
Сис, не ме питаш, но първия модел, черната.

Бърди, аз изпих трето и не помага.

Мид, леко и безаварийно! Сега ще чакам среща Kissing Heart

# 57
  • София
  • Мнения: 9 551
Белите чанти ми харесаха на мен. Иначе аз все черни си купувам - и чанти, и обувки - за да не им треперя много на чистенето и да си подхождат едни на други.

Сутринта нямах време за обяснителен режим. Наздраве казах само заради днешната тематична дата, но не съм надигнала чашката от сутринта, 😆 а по всяка вероятност изобщо няма да я надигна каквато съм пиячка.

Минахме през педиатърката. Похвали ме, че Добро лечение съм назначила на Пантата и да продължаваме с него. Прегледа я. Нищо сериозно няма. А чавето като разбра, че не е сериозно, за сладолед пита. 🤦

# 58
  • Мнения: 7 243
Не помага, Сиросче, даже по-зле става. Освен да пробвам с вино, а? Хем тематично, да уважа празника, нали.

# 59
  • Мнения: 5 707
Сири, питам те! Всички питам 😜!
Този модел ми харесва повече черната, другият - бялата!

Общи условия

Активация на акаунт