PANDORA - Тема 8

  • 34 840
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 020
Точно тази гривна и мен много ме грабна но като я видях на живо се разочаровах, куха и страшно лека е, а и според продавачката имало наистина опасност да се счупи ако се сложели повече от 5 талисмана. Клипс зоните действително я загрозяват обаче при колието ги няма и е красиво.

Menerva, да, колието също много ме грабна.
Колкото повече гледам гривната, толкова повече
се разколебавам. Аз искам да я нося празна, така
я виждам, а тези клипс зони ми объркват плановете.
Поздрав със сегашните наличности. Smiley

# 31
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Sophia L., някой май е в пролетно настроение! Страхотни! 😍🌸

# 32
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Днес ходих да си взема звездичката и пак я погледнах тази гривна, ами на второ четене повече ми хареса 😊 но и според тази продавачка трябвало по-внимателно отношение към нея😊 Обаче сега се чудя дали да си запазя и двете звездички или да върна едната 🤔 и докато решавам ги нося така 😊

# 33
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Еее, така е супер комбинация! Носи ги и двете, много са хубави 🤩

# 34
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Благодаря 🤗 май наистина ще си ги запазя пък живот и здраве по-нататък ще им взема и една звездна гривна 😊

# 35
  • Мнения: 3 215
И аз давам глас за двете. Красота 😍

# 36
  • Down south
  • Мнения: 7 715
Благодаря 🤗 май наистина ще си ги запазя пък живот и здраве по-нататък ще им взема и една звездна гривна 😊
Задръж и двете.
Аз харесвам симетрията в гривните и давам глас да ги запазиш.

Аууу, в тукашният сайта на Пандора, току що видях моята комбинация от предната тема, онази със злощастната "лека" гривна, само че в розово "злато"

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 21:36 от Daylily

# 37
  • HH
  • Мнения: 3 261
Благодаря 🤗 май наистина ще си ги запазя пък живот и здраве по-нататък ще им взема и една звездна гривна 😊
Задръж и двете.
Аз харесвам симетрията в гривните и давам глас да ги запазиш.

Аууу, в тукашният сайта на Пандора, току що видях моята комбинация от предната тема, онази със злощастната "лека" гривна, само че в розово "злато"


На това сърце се замислям за сребърният вариант. Но искам да го видя на живо. На снимките са много уголемени, а реално се губят.

# 38
  • Мнения: 1 931
Menerva, остави гривната в този ѝ вид, много е елегантна и изчистена. С една звезда ще загубиш този ефект. А гривната има ли възелчета? Не мога да се ориентирам има или не под клипсовете. Те също са хубави, заглеждам ги и аз за мека гривна Simple Smile

# 39
  • Down south
  • Мнения: 7 715
Скрит текст:
quote author=Daylily link=topic=1517463.msg45899651#msg45899651 date=1674238593]
Благодаря 🤗 май наистина ще си ги запазя пък живот и здраве по-нататък ще им взема и една звездна гривна 😊
Задръж и двете.
Аз харесвам симетрията в гривните и давам глас да ги запазиш.

Аууу, в тукашният сайта на Пандора, току що видях моята комбинация от предната тема, онази със злощастната "лека" гривна, само че в розово "злато"

[/spoiler]
На това сърце се замислям за сребърният вариант. Но искам да го видя на живо. На снимките са много уголемени, а реално се губят.
[/quote]

Иди да го видиш, много е красиво. Имайки предвид това, което си показвала, като комбинации, мисля че ще ти хареса.
Аз го видях и веднага се влюбих, поръчах го и го взех същия ден.

*Да отбележа - камъка се вижда само от едната страна.

PS

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 04:13 от Daylily

# 40
  • Някъде там
  • Мнения: 4 837
Menerva, определено запази и двете.Страхотна е тази звездичка Simple Smile

# 41
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Благодаря момичета, 🤗 определено ще ги запазя и двете 😊 Сладкодъвка, има гривната възелчета за клипсове но пък много ми хареса модела и ги преглътнах 😊

# 42
  • Мнения: 745
Здравейте,извинявайте за глупавия въпрос ,но от скоро започнах да се заглеждам по бижутата на Пнадора и много ми харесват и искам да си купя най-вече гривна  ,та въпроса ми е кое е точно клипса за който говорите и как каккъв му е проблема . Благодаря Ви!

# 43
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Liliq Voinova, добре дошла в клуба! Simple Smile
Това, което обсъждат момичетата в последните постове са клипс зоните на някои модели гривни, като например тук:


Не че имат някакъв проблем, но са много задължаващи така да се каже и повечето от нас, предпочитат да купуват напълно гладките модели, където няма задължително определни места за клипс талисманите, които могат иначе да се сложат на всяко едно място при гладките гривни. Simple Smile

Ако имаш още въпроси и търсиш съвет, не се колебай да питаш, момичетата ще се включат винаги с бърз отговор/съвет/опит Simple Smile

# 44
  • Мнения: 9
Надя, страхотна е гривната Heart
Когато пристигне след две седмици ще покажа как изглежда 🤗

Общи условия

Активация на акаунт