Таро отговори на поставени от вас въпроси

  • 21 063
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Бихте ли гледали и на мен в професионален план. Ще си намеря ли по-добра работа? Въобще да търся ли или да остана на сегашната? Ако остана какво да очаквам? Какво е отношението на ръководството към мен?

# 16
  • Мнения: 78
Здравейте! Бихте ли погледнали и за мен. Имам чувства към мъж от 2 години. Ще се развият ли нещата положително? В токсична връзка съм

# 17
  • Мнения: 393
Здравейте, ще бъда ли във връзка с човека с който в момента се надявам

Съжалявам, но отговора ми е - не.

# 18
  • Мнения: 393
Здравейте,

1. Ще си намеря ли подходяща работата и жилището за покупка до средата на годината? Как да отсея от предложенията най-доброто и преспекривно място за мен?
2. В личен план очаква ли се някаква положителна промяна в посока срещане на някой и създаване на сериозна връзка и семейство и кога? Какъв е човека, който евентуално ще се появи нов или вече се познаваме и ще си дадем втори шанс?

Много благодаря за отделеното време!

Тук виждам в картите някакво съжаление и носталгия по отминал шанс, който си имала във връзка с дадена работа и този шанс сякаш е бил пропуснат. До средата на годината имаш възможност за започване на работа.
Но няма да откриеш подходящото жилище до средата на годината.
До края на годината човек или от земните знаци или от водните(или асцедент,луна и преобладаващи планети в тези знаци)ще се появи на хоризонта ти. Ако си разведена, е възможно бившият ти да е това. Но който и да е ще те постави пред някакъв избор относно връзката ви. Но до края на годината нямаш изгледи за създаване на семейство.
Човекът, с който би могла да създадеш семейство по някакъв начин ще е свързан с работата, която работиш и е човек от миналото. Възможно е да има силен, мощен глас или да се занимава с музика, свободолюбив човек, възможно е да е зодия водолей или да обича да пътешества, авантюрист по дух, сърдечен и добродушен. Може и да е по-млад от теб. Да се занимава с правосъдие, и въобще всички производни професии..

# 19
  • Мнения: 393
Здравейте, как ще се развият отношенията между мен и бащата на детето ми?

До момента сте били в раздори и разногласия. Имало е безчестие. Всичко това ви вкарва в мисли свързани с вземането на някакво кардинално решение.  С претеглянето на връзката за и против..Ти си в процес на трансформация. Концентрирана си в това да постигнеш успех по отношение на връзката, която е на сърцето ти.
В близкото бъдеще ще има някакви разочарования . Но впоследствие в по далечното бъдеще нещата ще се балансират и подобрят.

# 20
  • Мнения: 18
Здравейте, ще бъда ли във връзка с човека с който в момента се надявам

Съжалявам, но отговора ми е - не.

Благодаря Ви! Чудех се дали правилно съм задала въпроса си, като не съм дала конкретика Blush
Поздрави

# 21
  • Мнения: 199
Здравейте ,
Защо моят човек се отдръпна този път ?
Ще ме потърси ли в рамките на седмица?
Този път окончателен ли е края ?
Обича ли ме още ?
Благодаря от сърце !

# 22
  • Мнения: 107
Възможно ли е да а съм забременяла?

# 23
  • Мнения: 393
Ще ме освободят ли от задачата, която ми създава голям стрес.

Не виждам да има вероятност да те освободят. Картите казват, че трябва са използваш своето умение, да откриеш нова област на себеизразяване, бъди изобретателна, вложи сърце и душа, воля и ще се справиш. Отдалечи се от емоциите и прояви смелост и талантите си и ще успееш. Приеми го като уроци...

# 24
  • Мнения: 416
Много благодаря!!

# 25
  • Мнения: 527
Ще създам ли семейство със сегашния ми партньор?

# 26
  • Мнения: 29
Здравейте ,ще се развият ли отношенията ни със Веселин, ще се съберем ли , като семейство.  Благодаря ви.

# 27
  • Мнения: 212
Здравейте,наскоро отказах едно предложения за работа,първоначалното приех,но после се разубедих.На сегашната работа ще имам ли развитие,правилно ли постъпих като отказах предложението или ще имам и друг шанс за нова работа.Благодаря ви Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6
Здравейте!

Моля, проверете си лични съобщения, ще Ви пиша...

# 29
  • Мнения: 393
Здравейте може ли да погледнете и за мен?
1. Човекът А ще ме потърси ли отново?
2. Скоро предстой ли ми смяна на работа?

По отношение на първия въпрос свързан с лицето А. дали ще те потърси, зададох период от три месеца и за този период не се очертава такова нещо.
Във връзка с втория въпрос за работата е видно, че пред теб ще възникне някакъв казус, някакъв избор, който трябва да вземеш. Даже в момента може да си на тази вълна. Досега си била с някакви блокажи, безсилие и ограничения, както и трудности в сегашната ти работа и до три месеца се вижда стартиране на нещо ново, което ще е като глътка чист въздух за теб. Т.е.предложение за нова работа... Simple Smile

#12

Ако остане ще претърпи загуба и неуспех. И ще съжалява, че е останал. При всички случаи Колелото на съдбата ще се завърти в посока на това да замине(просто сякаш ще бъде принуден, притиснат от обстоятелствата) до 6 месеца.
Няма да повлияе на връзката ви заминаването. Всичко ще е наред. Просто ще си липсвате.


#21



Твоят човек е един интелигентен човек с остър ум и език, който може да те наранява понякога вербално. Краен в мислите и действията си понякога.  На моменти блокиращ комуникацията помежду ви.
В рамките на седмица няма да те потърси. Нужно му е време за да успокои някаква тъга в него, нещо което го терзае, някакво разочарование, тъга по някаква липса на нещо, нещо му липсва, страда за нещо и по този начин те манипулира чрез паузата, която е наложил. 
Мисля че няма това да е края, защото в чувствата му се падна една от картите Дяволът и той няма да му дава мира, няма да го остави да се прекъснат нещата между вас. Имаш силата над него и той го знае и се бори с това нещо, има вътрешни борби или в него или открито си спорите по някакъв въпрос. Иска като победител да бъде завръщането му, т.е. да излезе победител от вашия спор.

Ще помоля теб и всички останали да давате обратна връзка, за това има ли или няма съответствие за това което тълкувам, и когато има някакво развитие по казусите, за които питате, че да си сверявам часовника все пак Simple Smile Wink

Последна редакция: ср, 18 яну 2023, 14:37 от Silfida5

Общи условия

Активация на акаунт