Отговори
# 660
  • Мнения: 6 614
Джеймс винаги ме забавлява, аз съм му фенка. Обаче живее по кофти ширини, за жалост 😋

Тука вали сняг! Направо не вярвам на очите си! Не че ще натрупа, то си е меко навън, топи се ама все пак... Сняг виждаме на високосна във Варна.

Абе, хора, тука има майсторя, дето си правят ремонтите сами. Онзи ден ходих до крепежните да купувам биндер ленти, демек свински опашки. Продават ги на пакети по 100 броя, моите са около 30 см на дължина. Останах потресена от цените. Това са едни пластмасови лентички, за бога! Вярно ли са им толкова скандални цените? Някой да е взимал скоро?

Казваш, на дължина биват горе-долу, ама па пластмасови, кой знае как се огъват...
А и щом цената е висока - търсѝ второ мнение Wink

# 661
  • Мнения: 7 484
Кой ти говори за истерия?
Няма такова нещо, просто,когато виждаш, че детето ти поема по опасен път, е редно да се намесиш. Понякога Няма успех, но отстрани е много лесно.

# 662
  • Мнения: 10 745
Когато човек е изправен пред фактите всички теории отиват в небитието. Трябват действия, не теоретизиране.
Поставен пред свършен факт - това означава,че грешката е в теб и не си забелязал симптомите на време, т.е. не си си свършил работата.
Но това важи за всичко, не само за възпитание или деца.

# 663
  • Мнения: 6 614
Едно от странните качества на българина е въпроса " - А представяш ли си ако това е твоето дете?"
Ми, не, не си представям.

# 664
  • Мнения: 7 484
Само в Бг, ли родителите са изправени пред трудности с децата си?
Не знаех.

# 665
  • Мнения: 20 017
Аз не съм изправена пред трудност с моето дете и никога не съм била, защото съм си подложила.
Джемс е прав.
Ако бъдещото ми дете изпадне в нещо подобно, тогава ще коментирам отново от първа ръка, както и сега го правя. За другите деца и главите им, както и на техните родители, отговорност няма как да нося и да цъкам с език, и се тюхкам кое е правилно и кое не.
//
Чакайте да сменя темата малко, че стана много сериозно.
Днес как се минах в тъпата златна рибка на витошка и си взех боя дето е двойно по-евтина онлайн. Ами, ядосвам си се, мам@а му.

# 666
  • Мнения: 17 409
Аз поръчвам онлайна и си я вземам от магазиня.

# 667
  • Мнения: 457
Бъдещото дете викаш Grinning

# 668
  • София
  • Мнения: 35 195
От детето.

# 669
  • Мнения: 36 032
баз, планираш да се набуташ в цикъла с децата отново?
ахам, внучето, ясно
то не е точно свое, чуждо е - има си родители
бабите не могат да решават вместо мамите

# 670
  • Мнения: 20 017
Б ето и аз. От Нотино. Ама сега реших да импровизирам. И даже продавачките ме ядосаха. А, не, не вашият студен подтон на косата само с 2 бои става, иначе нищо няма да стане. А, не, това не е за вас, това не хваща. Тази боя не е перманентна. Тази е за вас – викам – а, не, много ви благодаря за вниманието, но си е до косъм. Нека сама си блъскам косата / главата. Мига. То па кой е казал, че жените имат чувство за хумор.
//
С мое дете, внучето добре дошло, ако дойде. Кога пък съм била като хората.

# 671
  • Мнения: 6 614
Нова находка из вицовете. Шама звинявате, но не помня коя го е пуснала.


Из БГ-мамма:
"Най-хубавите моменти с бившия ми бяха с един негов приятел."

# 672
  • Мнения: 20 017
ахахахах, това е добро!

# 673
  • Мнения: 17 409
С рибешките продавачки много отдавна не се занимавам. Последното, което се отнася за тях е консултанти. Ама ся май ше ми се наложи да си купя боята с 10 кинта отгоре, щото само на едно място откривам любимия нюанс.

# 674
  • Мнения: 4 752
Рибешки продавачки😂😂😂хареса ми👏
Баси биваше да я питаш подтон първата или втората цифра след запетаята е?
Фризьорите , че уж курс са карали и не от всеки става колорист , а вие на магазинерки вяра имате....Наздраве за експериментите🍷

Общи условия

Активация на акаунт