Грешка ли е да се изнеса от вкъщи?

  • 5 092
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 433
Дано наистина си трол.
Нямаш работа да живееш с 30 годишен.
Ако ти бях родител щях да го размажа като хлебарка още щом разбера че се е захванал с теб.
Много ги обичам тези дето подмамват малки момиченца.

# 16
  • Мнения: 923
Ами прав е бащата ти се опита да те предпази. Нямаш 18г. още, живота е пред теб. Защо трябва да се заробваш да чистиш и готвиш на някой, а сигурно и деца да раждаш на 18. Ако е дъщеря ми, ще се опитам да я спра по всички възможни начини. Ако не ме послуша, да си чука главата.
Сега е време за обучение и развитие, не го пропилявай!

# 17
  • София
  • Мнения: 35 110
Не грешка, за мен ще е фатална грешка.
Понеже имаш акъл като на пиле в момента, недей се напъва да мислиш, а се довери на баща си. Един път само, един.

# 18
  • Мнения: 1 050
Съветвам те да не заживяваш с който и да е мъж, преди да си станала финансово независима - да работиш и да изкарваш достатъчно пари, за да се издържаш. Иначе ще ти държи сметка колко харчиш, ще ти припомня, че той те храни и затова ти трябва да правиш еди-какво-си в замяна... Основа за много потенциални скандали. Но не си намирай каква да е работа, само и само да се изнесеш. Помисли какво искаш да постигнеш в живота си, какво би работила в дългосрочен план. Не бързай.

# 19
  • Мнения: 12 792
Не грешка, за мен ще е фатална грешка.
Понеже имаш акъл като на пиле в момента, недей се напъва да мислиш, а се довери на баща си. Един път само, един.
Мм, точно това щях да напиша. Веднъж послушай баща си.
Много си голяма и зряла, разбирам, че така се виждаш, а "старците" не са наясно с трепетите на едно младо момиче.
Но в случая ще си вкараш голям, много голям автогол.
Обичай го, но не се заробвай. Изживей си младостта, за него това е вече в миналото. Ако се преселиш при него, почва едно ежедневие, едни домашни задължения, от които никога вече няма да избягаш. НИКОГА няма да имаш тези хубави, млади и безотговорни години, които имаш в момента и си готова да ги подритнеш.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 609
Младо момиче, на пълна издръжка на техните, в чудесна възраст и неограничавано. За чий иска да отиде да живее с 30-годишен?! За него ми е ясно защо иска да я прикотка - иска безплатна слугиня, безплатен секс, младо гадже, а по-умните не му връзват, че да му ги дадат тези неща.

# 21
  • Мнения: 3 918
Само на мен ли ми се струва странно 30г мъж да е с 18 г ученичка? Thinking
Не визирам само разликата в годините,а в начина на мислене,живот и потребност.

Иначе съвета ми е да не бързаш,имаш важни неща като образование например да мислиш.

Те мъжете на 30 отдавна не са мъже Grinning Като си гледам наборите и как живеят с мама и тати, изкарват пари за джобни, а те им поемат всичко, лошо ми става.

# 22
  • Мнения: 1 510
Само на мен ли ми се струва странно 30г мъж да е с 18 г ученичка? Thinking
Не визирам само разликата в годините,а в начина на мислене,живот и потребност.

Иначе съвета ми е да не бързаш,имаш важни неща като образование например да мислиш.

Те мъжете на 30 отдавна не са мъже Grinning Като си гледам наборите и как живеят с мама и тати, изкарват пари за джобни, а те им поемат всичко, лошо ми става.
[/quote


И ти си права. Просто си представям,аз съм на 34 да си хвана 20 годишен JoyJoy какво ще го правя тоя пубер

# 23
  • Мнения: 305
В деня на пълнолетието си едно дете не става изведнъж нито  по-умно, нито по-опитно. Само придобива легална възможност да   си счупи главата и да си провали  живота напълно самостоятелно.   
 
Да се изнесеш у 30годишния ще е грешка и сега, и след 5 месеца, и след 5 години  -тоя не става. Ако навремето баща ти го беше предупредил сериозно да не се занимава с деца, а на тебе ти беше спрял излизанията, сега Ромео щеше да се прави на велик  мъж пред друга лековерна ученичка. 
Задай си въпроса "Какъв искам да е животът ми след 5 години? A след 10+?".  Ако отговорът е "Mечтая да съм white trash" -стягай багажа.  Попитай и твоя приятел къде вижда ТЕБ (не *вас*, ТЕБ) след 5 или 10 години.  Може да се изненадаш.

# 24
  • Мнения: 3 841
Дано вниква в това, което казваме… Ха дано ама надали?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 609
Ако събере кураж да го попита, онзи ще й отговори, че разбира се вижда нея след 5-10 години до него, заедно с него и ще й опише идиличен розов живот със сладки розови бебенца. И тя ще се върже, ще стегне багажа и ще се пренесе, наивно вярвайки, че това е доказателство за вечна любов и лесен, мечтан като в приказка живот. Изобщо няма да осъзнае, че това означава вечно домакинстване, зависимост от мъжа и край на възможността за кариера.

# 26
  • Мнения: 4 208
Айде, поредната "малка булка" на път да направи кардиналната грешка в живота си...
За такива случай една близка казва нещо много вулгарно, ще се въздържа да го напиша тук.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 857
Това е голяма глупост. На 18 не ставаш автоматично независим и свободен да правиш каквото си искаш. На 18 ставаш отговорен за действията си и солидарен данъкоплатец, както и отпада задължението за издръжка от страна на родителите и държавата. Това е накратко 18.
Учи, започни работа и тогава се изнесли.
Моята дъщеря живее от 20 годишна с приятеля си с когото обаче са на една възраст и двамата са отлични студенти имат хубава работа и са финансово независими. Въпреки това и аз мрънкам. Пък ако ти ми беше дъщеря, тоя 30 годишния вече да беше умирисал някой трап.

# 28
  • Мнения: 220
Здравей, Мартина! Аз съм почти три пъти по-голяма от теб и зная, че на твоята възраст човек си мисли, че всичко, което хвърчи се яде. Да, ама не. В действителност животът не е толкова розов, колкото ти изглежда сега. Казвам го от опит. Сестра ми съсипа цялото ни семейство със същата малоумщина, която ти си на път да направиш. Тя даже беше по-малка от теб, а ти би трябвало да си малко по-разумна. Момиче, мисли с главата си, а не със задните части. Не причинявай тревоги на най-близките си хора, защото от малоумието на един страда цялото семейство. Седни си на задника и си гледай ученето и живота. Не си пропилявай най-хубавите години, то голям келепир да си с мъж.

# 29
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Баща ти е прав.
Не знам доколко една 18-годишна трябва да е с 30-годишен(защото мама и вторият ми татко имаха 15 години разлика и той я е взел на 22,когато аз съм била на 4,а също разликата между малката ми сестра и мъжът и е малко над 10 години,като нейният мъж е с няколко месеца по-голям от моя,но тя бе на 24 като се задомиха),но все си мисля че на 18 си твърде млада и трябва други неща да те вълнуват,а не 30-годишни.

Общи условия

Активация на акаунт