PURTIER PLACENTA- стволови клетки от благороден елен

  • 3 442
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 652
Здравейте!:blush:
Искам да попитам дали някой е ползвал такъв продукт- стволови клетки от благороден елен. Аз знам само за  един такъв на пазара PURTIER PLACENTA. Продуктът е доста скъп. Интересувам се дали някой го е ползвал и какви отзиви от него има?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 999
Запис:

Това ллкинко само ме притеснява, а и по-принцип приемането на продукти от плацентата на други животински видове, но щом се налага!

https://gulfnews.com/uae/health/warning-deer-placenta-extract-ha … umption-1.2186529

# 2
  • Мнения: 25
Зa каква болест/симптоми искаш да го вземеш.
И какви са другите възможности, от това зависи според мен.

# 3
  • Мнения: 2
Здравей,аз изкарах един курс 6 месеца с пюртие плацента.Какво точно те интересува?При мен лично спря косопада,който беше много интензивен,зрението ми се стабилизира,понеже започна да ми се влошава напоследък,имам енергия за всичко,свалих два,три дразнещи килограма,без да променя абсолютно нищо в ежедневието и диетата си,също така контура на лицето ми се повдигна видимо,вече нямам изморен вид.Не се разболях вито веднъж от както започнах да пия пюртие до момента,а все пак си беше грипен и вирусен сезон есен-зима.
Ти от къде разбра за тази пюртие терапия,така да я нарека?

Последна редакция: чт, 30 мар 2023, 16:34 от Teodora Georgieva 738029

# 4
  • София
  • Мнения: 3 999
Здравей,аз изкарах един курс 6 месеца с пюртие плацента.Какво точно те интересува?При мен лично спря косопада,който беше много интензивен,зрението ми се стабилизира,понеже започна да ми се влошава напоследък,имам енергия за всичко,свалих два,три дразнещи килограма,без да променя абсолютно нищо в ежедневието и диетата си,също така контура на лицето ми се повдигна видимо,вече нямам изморен вид.Не се разболях вито веднъж от както започнах да пия пюртие до момента,а все пак си беше грипен и вирусен сезон есен-зима.
Ти от къде разбра за тази пюртие терапия,така да я нарека?

А от къде го купихте? Моля за линк!

# 5
  • Мнения: 2
Една приятелка го поръчва,от нея,мога да ви свържа.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,
бихте ли ми дали координати на приятелката ви, която поръчва пюртие плацента!?
Или някакъв линк като препратка?
Ако ви е по-удобно да ви се обадя-дайте тел.за връзка.

Благодаря предварително.

# 7
  • Мнения: 1
Ние предлагаме продукта. Ако желаете пишете

# 8
  • Мнения: 1
Ние предлагаме продукта. Ако желаете пишете
Здравейте , може ли да попитам ? Тия стволови клетки, може ли да ги  пие онкоболен 4 стдаий.Имаме на гръбначния мозък метастаза и след лъчетерапия   , той е обездвижен и е в инвалидна количка .Има ли шанс да проходи или поне да се стабилизира.Имате ли опит с такива заболявания.И да уточня , че сме на имунотерапия на 15 дена .Дали тази терапия е съвместима със пиенето на стволови клетки .Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт