ЯНУАРскИ СПАМ 2023

  • 12 599
  • 557
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 584
Dice4iту е значително по-възрастна от мен
Да не казваме и значително по-работна.

# 31
  • Мнения: 17 616
старото поколение на тегли нас младите лентеяй

# 32
  • София
  • Мнения: 10 584
Самоубийствата сред младите са скочили драстично.

# 33
  • Мнения: 4 515
Писанчо е болен. Днес ходихме на доктор и никак не е забравил последното посещение там, когато му правиха гастроскопия. Взе да му излиза пяна от устата, изпусна си аналните жлези. Душичката ми златна. Ще му давам антибиотик една седмица и после на преглед. От сега усещам, че воденето ще е трудно.
Мисля да се отписвам от котешката тема.

Между другото съм вече в София. Готова съм да ме каните на питиета Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 10 584

Между другото съм вече в София. Готова съм да ме каните на питиета Grinning
Ама обещаваш ли да пиеш ❤️?

Ох, горкия Тамасъмчо, какво му е?
Да се оправя бързо!
Мойта Дебеланка изобщо не харесва вет процедурите, ама като й беше лошо, заравяше глава в мен и не мърдаше изобщо ❤️.

Ушатия си сви гнездо Joy


Дебелчето топли гърбинка Kissing Heart

# 35
  • Мнения: 35 968
кога пием?

# 36
  • Мнения: 6 383
Ушатия не е ли от женски род, Дайсче? Grinning
Хубава Дебеланка, хубава. Grinning

Мини, как мина празнуването с диджеите? Grinning Блеки как е, лъже ли се с антибиотика?

# 37
  • Мнения: 4 515
Обещавам, Дайс Grinning

Таласъмчо се съмняват, че е настинал. Но и че може да се е заразил с нещо от селските котки, с които контактува последните две седмици. Правиха му пулна кръвна картина, резултатите са добри. Ама няма глас, милото ми. И венците му са зачервени. Ще пие антибиотик една седмица и някакъв си инхибитор за повишаване на имунитета за месец. Антибиотикът не го иска, тъй че него му го набутвам в гърлото и после го черпя с наградки Grinning Другото хапче, въпреки че е огромно, си го излапва с кеф. Чак звуци издава Grinning

Допълнение. Инче, много добре мина с диджеите. И моя се изяви последната вечер. Аз него бях отишла да слушам, все пак Grinning Раздадоха се много. Три дена музиката не спря. Добре че мога да спя при всякакви условия Grinning

# 38
  • Мнения: 17 616
пеика парти ли чух

# 39
  • Мнения: 18 300
Ще замръзнете.

# 40
  • Мнения: 6 383
Минии, да казваш друг път за таквиз събития. Много ми се ходи. Grinning
Ще оздравее Блеки, де ще ходи. Само с хапчетата дет не ги искат е трудно. Но, ти се справяш. Grinning

# 41
  • Мнения: 17 616

топлината в дошите ще ни топли

# 42
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
... плюс някоя и друга бутилка Wink

# 43
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Приятелят Джак Smiley

# 44
  • Мнения: 4 515
Минии, да казваш друг път за таквиз събития. Много ми се ходи. Grinning
Не съм знаела, не съм те извикала Grinning
Мъжът ми и много от неговите приятели са диджеи и преди са си правели много партита. Сега по-рядко, но ги има. Носят се едни големи колони, конзоли, всичко както си му е реда Grinning

Общи условия

Активация на акаунт