За епилацията при мъжете

  • 2 087
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Да, и аз също съм свободна да не харесвам подобно нещо.

# 16
  • Мнения: 1 302
Против. Епилираните мъже ми приличат на голи охлюви. Не ме привличат такива, не го намирам за мъжествено. Има си зони, които е добре да се поддържат за по-добра хигиена, но да махат всичко, че чак и брадата... ужас.

+1
Супер странни са ми мъже с обезкосмени тела, а защо нормален мъж, който не е трансджендър или нещо такова, би си махнал брадата перманентно ми е непонятно. Хич не е мъжествено.

# 17
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Гейско не е, но и секси не е.

# 18
  • Мнения: 140
Против. Епилираните мъже ми приличат на голи охлюви. Не ме привличат такива, не го намирам за мъжествено. Има си зони, които е добре да се поддържат за по-добра хигиена, но да махат всичко, че чак и брадата... ужас.

+1
Супер странни са ми мъже с обезкосмени тела, а защо нормален мъж, който не е трансджендър или нещо такова, би си махнал брадата перманентно ми е непонятно. Хич не е мъжествено.

Въпрос на гледна точка.

# 19
  • Мнения: X
Всеки да си ходи както се харесва!

Този с брадата и белите косми е трябвало първо да разбере, че фото и лазер не хващат бели косми. Подозирам, че нямаше да си го причини!

Махане на брада с подобни методи ми е странно за хетеро мъж. Иначе нямам против обезкосмено тяло. Косми под мишниците и при двата пола са ми страстоубийствени.

# 20
  • Мнения: 76
Страхотна тема! Laughing Аз съм доволен ползвател на домашен фотоепилатор. При пича с брадата няма драма, ще пораснат, ако не, кажете ми марката на машинката.

# 21
  • Мнения: 140
Аз мисля да пробвам с babyamy mini ipl и philips lumea advanced.

Дори получих отговор на английски от създателя на въпросната научна статия. Според автора ако се прилага много и с търпение ефекта е гарантиран. .

Yes, the procedure applies to IPl hair removal devices.
Note, treatments may take longer, 8-24 sessions, depending on the coarseness of your hair.


# 22
  • Мнения: 1 005
Струва ми се, че мъж е автора на темата... по въпроса - да, педалско е.

# 23
  • Мнения: 140
Струва ми се, че мъж е автора на темата... по въпроса - да, педалско е.


Е стига с тези педали

# 24
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Питаш ни какво мислим, отговаряме ти... явно не ти харесват отговорите. Ако ще ти е по-комфортно с оскубана брада - действай си по въпроса. Но имай предвид, че женското внимание рязко може да намалее - това, в случай, че те интересува да получаваш женско внимание.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В студиото за лазерна епилация, където ходя, категорично отказват да правят лазер на мъжка брада. Структурата на косъма е различна, коренът е дебел, може да се предизвикат големи изгаряния и пр. доводи. С които всъщност аз съм съгласна. И да, на бели косми лазер не хваща. А относно "сравнително възрастен мъж с бели косми по брадата"- смешно. ММ е с бели коми по брадата от 30 годишен, колко да е бил възрастен.

Общи условия

Активация на акаунт