От Франция до България – превоз и закупуване на поръчките ни - 25

  • 4 896
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Здравейте. Някой може ли да ми помогне как се формира адреса за доставка - попълвам първо company name и после адрес ли?

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Държава, Презиме, Име, адрес, апартамент, ПК, град.

# 17
  • Мнения: 780
Въпроса ми е на адрес пиша само адреса или адреса и компани нейм. Как се свързват двете пратки? Това не разбирам. От магазина към доставчика?

# 18
  • София
  • Мнения: 9 926
До офис на Еконт за 2кг пратка трябва да платя 32лв, така ли? Dizzy Face То по-добре да изпратя пратката до адрес на доставчик в Германия Rolling Eyes
аз мисля да поръчам телефон, демек до офис в Сф -излиза 15.98лв - ако е вярно и няма доп. таксички, ще е супер. /от ракутен.фр, май нямаше дори до в Испания опция да се праща/

# 19
  • София
  • Мнения: 9 926
пп; имат ли т.нар. "групиране" на две пратки в един ден поръчани? Или смятат по отделно

# 20
  • Мнения: 23
Въпроса ми е на адрес пиша само адреса или адреса и компани нейм. Как се свързват двете пратки? Това не разбирам. От магазина към доставчика?

Отдавна поръчвах, но от това, което виждам като потвърждение от търговеца, генерираният индивидуален код в сайта: "Company / Enterprise: GL-NET EshopBG ......." мисля го сложих като Адрес 2, но го добавих така, както го цитирам тук.
Нямаше проблеми при доставката. Също така телефона, който добавяме е на Eshop, имаше опция да добавиш очаквана пратка, от което се възползвах също.

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте, вчера се регистрирах в румънския сайт. След две плащания на таксата от 2лв за потвърждение на самоличност все още нямам достъп до френския адрес. Писах на съпорта. Някой с подобен опит?

# 22
  • Мнения: 5 255
Здравейте, вчера се регистрирах в румънския сайт. След две плащания на таксата от 2лв за потвърждение на самоличност все още нямам достъп до френския адрес. Писах на съпорта. Някой с подобен опит?
Кой е този румънски сайт?

# 23
  • Мнения: 67
Един такъв, който взима 20лв/кг под формата на такси и таксички и с всяка следваща пратка и кг няма да излезе по-евтино.
Когато тази фирма ставаше за нещо никой не ги споменаваше, сега по-добре и да не ги споменаваме.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 116
Здравейте, направих си регистрация в EShopWeDrop. Дадоха ми ID номер. Сега искам да закупя някой неща от един френски сайт, но не схващам как да ми ги доставят до Централен склад на тази транспортна фирма и после с Еконт до БГ???
Малко помощ?
Сайта е : Beaute Privee.fr
По принцип пазарувам от други Европейски държави и ползвам Габиели.Уж имам опит, а тук нещо не мога да схвана , как се случват нещата....Sad
Ще съм Благодарна, ако някой ми поясни.Може и на лични.

Общи условия

Активация на акаунт