Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 5

  • 46 321
  • 791
  •   2
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 723
Здравейте, имам един малко по-особен въпрос: Мога ли да се фотоепилирам след използване на слънцезащитен крем? Започнах биологично лечение и на листовката на препарата пише, че предизвиква фоточувствителност и е желателно да се излиза навън задължително с висок фактор слънцезащитна козметика. Не ми се ще да се отказвам от фотоепилатора, но се замислих, дали е удачно да го ползвам в такъв случай.

# 46
  • Мнения: 12 804
Аз не бих рискувала да използвам фотоепилатор щом има такава фоточувствителност. Светлината е много, много по-интензивна от нормалната дневна светлина от слънцето, от която се пазите стриктно и е още по-вероятно да причини проблеми от нея.

# 47
  • Мнения: 22 920
Отделно уредът не може да се ползва след козметика, кожата трябва да е чиста.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 723
Мерси за отговорите, много жалко значи.

# 49
  • Мнения: 1 938
Въпрос към използвалите Браун и Филипс: кой от двата е по-удобен за употреба и от кой виждате по-добър ефект?

# 50
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета. От много време и аз им се чудя ,все чета и все не се решавам. Имам 8 процедури с лазер на цяло тяло. Мога да се похваля, че доста добре съм се повлияла, но сега си мисля, че за поддържащите процедури мога
да си взема домашен фотоепилатор. Много четох пак и попаднах на тази оферта. Някой ползвал ли го е. Има ли смисъл да взема този или е по-разумно да взема най-евтините вариант  на Филипс, който има приставка за лице. Благодаря ви предварително,за съдействието, защото наистина се загубих в цялата тази информация.
https://techmart.bg/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D … tpvsaArUOEALw_wcB

# 51
  • До морето...
  • Мнения: 266
От опита,който имам дотук след 7 процедури с  модела bri921 ,мога да кажа,че не съжалявам ,че съм взела само с основна приставка за цялото тяло и тази, която е за лице.И аз много се чудих дали да взема с повече приставки,но се убедих,че поне за мен няма смисъл.Основната приставка ми върши чудесна работа за цялото тяло.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 468
А ако няма да обезкосмяваме нищо по лицето си тази приставка необходима ли е за друга част на тялото?

# 53
  • До морето...
  • Мнения: 266
А ако няма да обезкосмяваме нищо по лицето си тази приставка необходима ли е за друга част на тялото?
Моето мнение е,че не е нужна.Поне на мен не ми е.С основната се епилирам навсякъде.

# 54
  • Мнения: 2 628
Въпрос към използвалите Браун и Филипс: кой от двата е по-удобен за употреба и от кой виждате по-добър ефект?
За мен формата на Браун е много по - удобна за държане, именно и заради това се спрях на него. При филипс има едно специфично пречупване на китката, което за мен е понякога и болезнено(имам си хронична болежка там).
Определено имаше ефект при мен. Спрях заради лятото, но още не съм се наканила да почна пак. На триъгълника ми си стоят оредялите зони.

# 55
  • Мнения: 3
Купих си го  Philips BRI947/00, колкото и да чета и да го мисля няма да го измисля , та отидох и направо го взех. Изпробвах го в горната част на тялото, че времето ми беше ограничено, за резултати ще дам отзиви след няколко месеца, въпреки че аз нямам много косми след лазера, просто за подръжка. Хубава и усмихната вечер на всички и благодаря за отговорите.

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 811
Здравейте! ММ иска да си вземем фотоепилатор. Сега гледам, че има изгодна цена на PHILIPS LUMEA BRI921. Той е с една идея по-тъмна кожа от мен, а аз съм бяла и руса. Космите му съответно са по-тъмни. Освен за женската половина на семейството, дали фотоепилаторът би помогнал за по-обилно мъжко окосмяване по раменете и гърба? Иначе се "вайка", че са били само 250 000 импулса в сравнение с други модели, а от темата знам, че са си достатъчни.

# 57
  • Мнения: 473
Здравейте! ММ иска да си вземем фотоепилатор. Сега гледам, че има изгодна цена на PHILIPS LUMEA BRI921. Той е с една идея по-тъмна кожа от мен, а аз съм бяла и руса. Космите му съответно са по-тъмни. Освен за женската половина на семейството, дали фотоепилаторът би помогнал за по-обилно мъжко окосмяване по раменете и гърба? Иначе се "вайка", че са били само 250 000 импулса в сравнение с други модели, а от темата знам, че са си достатъчни.
Здравейте. И аз съм в чуденка за тези импулси. Сега в Технополис BRI921 e на 449 лв., а BRI958 е почти двойно повече 845 лв. Аз не държа на приставките, не мисля, че ще ги ползвам всичките и се чудя тези 250 000 импулса за колко време стигат, но пък не ми се и дават 850 лв.

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 811
Да, а и това дали има ефект при мъжете Simple Smile

# 59
  • Мнения: 22 920
Стигат за цял живот.Повечето модели Филипс са с 250000 .

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 15:59 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт