Отговори
# 30
  • Мнения: 2 605
Изгледах набързо с озвучката. На Халил много му се струпа на главата. Наред с лошите спомени от детството се появиха и хубави - гледането на слънцето през опушеното стъкло. Спомена на Бирсен за "серенадата" , макар и на пияна глава. Joy  На Бирсен пък само обожател и липсваше на главата Joy , но няма лошо, все пак и тя заслужава малко щастие. Джанер и Фунда- ужасни, не знаят ли, че насила хубост не става. Зейнеп е много чувствителна , доверчива и ранима. Дано успеят да се изяснят с Халил и разберат от къде им подливат вода. Фериде няма да коментирам, малкото разглезено момиченце на татко ще има нужда от съпруга си, защото е бременно. Head Band

# 31
  • Мнения: 10 805
Привет и от мен! Kissing Heart
Вече съм си в къщи и на лаптопа...по лесно от тела... Joy
Нинка,Айча съм я гледала само в Приказката ,Ирем в Стая 309 и нямам никакво мнение коя от двете ще е по добра Зейнеп.От една страна мисля ,че нямаше да е добре скоро след Приказката двамата да се появят като партньори в нов сериал....не знам защо... Thinking....може би във филм....от друга страна ,макари ,че не харесвам много Ирем,тук ми харесва...идеална е за ролята...
Относно рейта...лошо,но не чак толкова....а и сериала е по държавния канал,рейта май много ,много не ги касае....навремето така беше и с Ръчичката....също не беше висок ,но си изкараха 2 сезона....е ,тук и един ни е достатъчен от 30-сетина серии.
Статията написана от този журналист...не знам дали е вярна...доколкото си спомням първо Алп обяви ,че има нов проект....после се чу ,че им предлагат заедно да играят ,демек са предложили и на Айча...така ,че само те си знаят,не вярвам да са крили един от друг,та те живееха заедно.....не,не вярвам....
Сега се чудя....след малко по Нова започва един мой любим филм...Гордост и предразсъдъци...него ли да гледам и после за десерт...хм....не много сладък ...еееее,има и сладки моменти Heart EyesStuck Out Tongue Winking Eye нашето сериалче... Thinking JoyJoyJoy



Пипи,явно в миналото Бирсен е харесвала този мъж/тогава младеж/,но  доколкото разбрахме ,за една нощ са я омъжили....това и напомни Халил ,когато се прибираха от Фериде...мисля....

Цъ цъ цъ...това не е същият ГиП,който съм гледала преди години...някаква нова версия на Розамунде...хм...пускам си Халил и Зейнеп....Heart Eyes

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 14:25 от Svet_sz

# 32
  • Мнения: 27 509
Глупост е да се разделят заради това. Големи хора са сядат и говорят, като има проблеми. Любовта щом е голяма ще преодолее всичко.  
Мехмет Юстундаг е сериозен журналист и щом го е споделил може и да е така.
Айча е направила добре че е размислила в такава тежка драма и история няма да ги гледам.
Алп е имал голямо желание отново да си партнират. Толкова им се радвах на тях двамата.
Живота е непредвидим може и да се случи отново.
Не гледам сериала но съм изненадана за Ирем.
Разхубавила се е. Изглежда добре се справя с ролята си по отзивите.

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 14:34 от femmi2

# 33
  • Мнения: 2 605


Пипи,явно в миналото Бирсен е харесвала този мъж/тогава младеж/,но  доколкото разбрахме ,за една нощ са я омъжили....това и напомни Халил ,когато се прибираха от Фериде...мисля....


Благодаря! Hug Значи и това е спомен? Така е , като гледам и плета терлички на внучето. Joy Абе гледам и се чудя какъв е този младеж, даже мислех да попитам още снощи. Ама не е късно да се появи и в настоящето, когато се нормализират нещата. Heart

# 34
  • София
  • Мнения: 3 435


Пипи,явно в миналото Бирсен е харесвала този мъж/тогава младеж/,но  доколкото разбрахме ,за една нощ са я омъжили....това и напомни Халил ,когато се прибираха от Фериде...мисля....


Благодаря! Hug Значи и това е спомен? Така е , като гледам и плета терлички на внучето. Joy Абе гледам и се чудя какъв е този младеж, даже мислех да попитам още снощи. Ама не е късно да се появи и в настоящето, когато се нормализират нещата. Heart
Аз доколкото разбрах, този мъж има фризьорски салон на улицата където е дюкяна на баща й. Дадоха няколко пъти, че Бирсен се заглежда към витрините, когато минава от там. Последно, когато тя се прибираше този мъж излезе и се поздравиха, а после го дадоха как я наблюдава пред дома й. По разказа на Халил, Бирсен и фризьора са се харесвали, но най-вероятно отново да се е намесил  Йълмаз и за една вечер я е дал на мъжът й. Даже Халил мечтаеше, когато се връщаха от Фериде, че са могли да открият заедно берберница и са щели да са щастливи, но баща им ...
Този бръснаря ми се видя симпатичен и най-вероятно ще започне отново да я ухажва. Бирсен също се загледа в него.

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 19:47 от Nina NN

# 35
  • Мнения: 10 805
Пак съм аз....изгледах серията....този път е с много лош превод,в смисъл много бързо се превежда и понякога се получава микрофония и заваляне на думите и не се разбира ясно...ама ,нейсе....пред чакането е цвете.... Joy
Първо ,големи мошенници са някои адвокати...не разбрах много добре какво каза аптекаря,като свидетел на Йълмаз... Thinking Надявам се накрая Зейнеп да му свети маслото....и на Джанер също.Между другото Зейнеп дали разбра ,че Джанер намери този адвокат?Май не.
Мисля ,че Джанер също не е добре...затова ,че Зейнеп не е отишла на заседание изпадна в истерия....дали и при него няма нещо ,оставило следа от миналото...или пък явно е разбрал ,че Зейнеп е говорила с Халил и ревността му е причината?
Къванч ,направо го съжалих ,милия....В по предната тема или в тази,попитах какво мислите за него,дали обича Фериде или не....никой обаче не ме отрази,за което нищо лошо...Мислих ,че не я обича ,но май греша...а и сега ще става и баща....оффффф....а майката ...една вманиачена и луда ,и сляпа дъщеря на баща си....интересно ми е в каква посока ще поемат СЦ. Thinking
Бирсен ....толкова красива я дават ,когато с Халил отиват у тях ....и мисля ,че тя заслужава да бъде щастлива....той и Халил я закачи за този младеж...фризьор...явно в по младите години го е харесвала ,а и се вижда ,че и той не е безразличен към нея.
За Зейнеп какво да кажа ...влюбено е момичето .
Халил,доста болезнени спомени от миналото отново изплуват ....с изключение на този със стъклото...и той го е запазил...
не мога още да запомня името на истинския баща на Зейнеп...май Али беше....това ,за което иска да я наеме дали не е претекст за да се доближи до нея....а и когато прожектираха снимки на Рд се видя ,че Зейнеп явно е взета още като бебе,защото имаше такава снимка....и може би не знае ,че е осиновена...но ,тогава от кога е белегът на ръката и ....много въпроси...чок...

# 36
  • Мнения: 1 103
Привет, момичета! 🙃
Пак минавам да ви навестя и надявам се да ви поразвердря от тежичкия сюжет на сериала.
Версиите за раздялата стават все по-разнообразни, та човек съвсем да се оплете в "истини". Да ви кажа честно обаче на мен съвсем не ми изглежда толкова невероятно да са се изпокарали заради проекта и от там вече да се е разплела нишката. Спомням си добре, че още от преди да излезе новината за новия сериал на Алпче се говореше, че към двамата има оферти за нов общ проект и Айча дълго се спрагаше за негова екранна партньорка в Сърдечната болка. Та мисля си аз, че може и да има нещо вярно в цялата работа, но какво разбира се най-вероятно никога няма да разберем. Тъй е трябвало да стане явно, каквото и да са имали, не е издържало теста, какъвто и да е бил той..

Фраг от участието на Айча в новоодишното "Гласът на Турция"
https://twitter.com/IAkcagul/status/1608195372224053249
Мурат към Айча: "Разбрах, че съм си присъдил коса заради теб. Ако не ме избереш, ще си я махна."
Много ми хареса реакцията им на всички глупости, които се изписаха по техен адрес. И журналистите, и феновете трябва да си знаят мярката по принцип, но това така или иначе не се случва, така че ей такова поведение от страна на известните личности много си ме радва мен - с хумор и самообладание да им отвръщат.  

Айчи и Джемал Simple Smile
Тъй и не ми се сбъдна желанието да посети Алп на снимачната площадка и да ги видя пак заедно.


И маймунчетата ни за лека нощ Kissing Face

# 37
# 38
  • Мнения: 27 509
Продуцента на Сърдечна болка - Фарук Тургут с реакция след написаното от Мехмет Юстундаг.
Продуцента заяви ,че наистина е имало оферта към Айча за проекта с Алп Навруз. Неговата версия е че Айча е поискала много голям хонорар и той не се е съгласил. Алп не се е мешал в тези неща с кого да играе. Фарук след това е преговарял с Ирем и са постигнали съгласие.

Интелигентни хора да се разделят заради това.  
Алп заяви, че си запазват приятелски отношения дали наистина е така?!

Сега видях поста на Светлето за изявлението.
Няма да редактирам моя нека стои.

Последна редакция: чт, 29 дек 2022, 18:33 от femmi2

# 39
  • Мнения: 10 805
Да,Феми и аз го прочетох в инста ....по горе го пише,в предния ми пост...абе,сега ще чакаме нова версия.😂😂😂
Айча много весела ми се вижда напоследък,прекалено хилеща се....не ми е естественна.,...що ли .🤔



# 40
  • Мнения: 27 509
Каква нова версия да измислят?!😂 Не бяха изневери,ревност ,нови любови, изпокараха се заради Сърдечна болка.
Алп мълчи за Илайда Алишан. Има ли нещо или йок?
Илка готино го облича като стил. Може някой дрехи той да си ги избира.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 435
Здравейте, момичета. Flowers Rose
Веднага ще кажа, че на мен  вече не ми е интересна "любовта" между Алп и Айча. Имало, бешело. Каквато и да е причината, каквото и да пишат жълтурите, явно не са били един за друг. В техните среди е така- заедно са, разделят се въобще или отново се съберат и се пише, пише, пише за реклама. Някой от тях заради рекламата подклаждат небивалици.  Когато е истинска любов сключват брака, имат деца и играят заедно в доста проекти.  Справка Халит Ергенч и Берг, а и още други. Според мен и на Алп и на Айча така им е по добре. Я колко е щастлива Айча, а Алп се справя великолепно в образа на Халил.
Сега за сериала. Изгледах озвучката. Добре беше да има субтитри /руски или български/ , но доста се бавят. Ще кажа само, че Фериде продължава да ме ядосва. Не зная какво целят сценаристите или актрисата, но тя продалжава да преиграва ситуацията и от това според мен губи образа. Наистина още като дете Йълмаз я изгради като егоист. Обгрижваше я, прегръщаше я и хранеше само нея. Тя била единственото му дете - нямал други. И въпреки това всички други също я обичаха - майка й, сестра й и брат й. До сега виждаме сцени само докато тя беше малка. Фериде живее там, пораства и нима не вижда как баща й - изверг пребива майка й и колко лошо се държи с другите си деца. За мен е необяснимо тя да е толкова много повлияна, сякаш дрогирана от баща си и да не вижда съсипаната си майка постоянно цялата в рани и синини. А също е присъствала многократно и на побойща.

 Ще видим сега като бъдеща майка дали ще преосмисли живота си и обичта си, защото май шамара от Йълмаз нямаше кой знае какъв ефект. Отново рева и се тръшка за него като обезумяла.
                                                                 

Мъжът и го дават за сега положителен образ и дано той се заеме да излекува неадекватното й състояние защото вече е бъдеща майка на детето му.
Много писах сега, но ще продължа и за другите образи, които ме вълнуват, но "другия път".
Хубава вечер на всички. Flowers Four Leaf Clover

# 42
  • Мнения: 1 103
Каква нова версия да измислят?!😂 Не бяха изневери,ревност ,нови любови, изпокараха се заради Сърдечна болка.
Алп мълчи за Илайда Алишан. Има ли нещо или йок?
Илка готино го облича като стил. Може някой дрехи той да си ги избира.
Ааа, Феми, не ги подценявай, винаги може да ни изненадат. Grinning Wink Бе странно си ми е на мен, чак и от продуцентската компания тръгнаха да се обясняват, тя го отследва в деня на премиерата.. Ама живи и здрави де, то последите месеци всичко живо се изпораздели. Сега с новата година ще почнат нови формирования и тъй.. Обаче като толкова са ти влязли един сериал и една двойка под кожата, си остава горчилката после.

https://twitter.com/belleplume3/status/1608548531836436480?s=20& … isBIA2HYsa-vTRkFw

# 43
  • Мнения: 27 509
Джеси , не ги подценявам джанъм не  се сещам какво ще съчинят още ?! Да не изпуснем клюките ги отрязваме в темата.
Двамата изглежда не страдат много от това.
Живота продължава.

Последна редакция: чт, 29 дек 2022, 23:05 от femmi2

# 44
  • Мнения: 1 544
Здравейте момичета! 🌺
Тези дни от реала е просто много трудно да се влезне във виртуала и то с обширен пост.  Да, влизам,  но на пресекулки,  колкото да не изостана с новините 😉😅 .../да си имам кахърите... /
Сега ....подред новините...Айча- Алп.  Не съм в течение на техните взаимоотношения, не съм гледала Островна приказка. От тук-таме са ми изскачали техни общи снимки извън снимачната площадка. За мен прекрасни млади хора, явно обичали са се! Не мога и да си представя друго. Да, идва момент на раздяла.....та, те първите ли са...айде, де....Нооо, много си мисля,  че се задълба в тази насока - ама, пък и как иначе. Млади,  известни - под конец и ги гледат.
Ноооо, във връзка с писанията от първият момент не вярвам на журналята....те са готови за клюки и пари да свалят на някой и кожата му дори .
Сега, от първият момент не вярвам,  че Алп -известно лице  с много добър профил, да подходи, толкова неадекватно, че едва ли не открадва ролята си през главата на любимата си. Това е толкова абсурден момент, че аз  дори и до този момент да не съм му била абсолютен фен - не мога да го приема за нормално. Явно си има друга нишка, която само двамата си знаят. .и, както някой писа - Млади са....ще се ориентират.
За нашият си сериал - отново много тежка серия.

.....

Момичета, пиша на пресекулки с допълнения....Аз, като не пиша, не пиша,  че като се отпусна- стой та, гледай,...😉😅😀

Сега.....за серията. Гледах я онлайн - почти нищо не разбрах, същата вечер дочаках озвучката - ама, тя оле, мале... бърз говор, на много места завоалирани думи....аз се изнервих и спрях . Едва днес ми се отвори отново възможност да го изгледам....

.....
Отново се дописвам  - писах, писах....и ооопс - насреща никой...

Та, по серията.. почвам ги по ред..
Фериде....на този етап и аз съм стопирана, за да дам някакво определение за тази жена. Да,  виждаме, че в детството й баща й се явява  ката ореол....., но, къде е бил погледът й и върху другите членове на семейството....не, случайно Джанет, точно на нея предаде кървавата си забрадка.../много трогателен момент, който Фериде, явно отново не можа да  разбере/....
Сега, с изключителните си изблици и то неадекватни - за Тати си....отново хвърля зрителя в ступор. Наистина и аз не знам на каква основа е връзката й с Къванч.....Направо го съжалих в последните минути на серията ...с  документа за хамилето на Фериде....
Йълмаз - просто ми е противен този първобитен екземпляр и най-малкото, което мога е да го коментирам, нооо наистина не можах да разбера хода на адвоката му с "нещото", което му натика с кафето.
За Зейнеп - първо да кажа, че много добре се справя актрисата и я аплодирам.
И аз се ядосах на "Капана", който й заложиха  Фунда и Джанер - явно ще са гаднярите.....но, наистина зя Фунда не мислех, че ще сте стигне и до тук...нооо, влюбената жена, на какво ли не е способна.... Джанер си е мръсник  още от самото начало....
Бирсен - едно чисто момиче, преминало през толкова перипетии, унижения, мъки,  нооо запазила достойнство и респект пред децата си.....и съхранила капчица от момичешките си трепети....
Тук ще се развие нещо добро  което всички очакваме - на фона всички отвратителни сцени до се сега.....
И Халил
Аз, пак продължавам.....
Наистина Халил....един много сложен образ....Едно невинно дете, преминало през Ад под небето....ако, някой може да назове живота на Халил по друг начин - нека го направи....Аз съм онемяла.....и да може да съхрани и най-свястните си и върховни чувства в живота - това е невероятно....
И наистина - той беше озлобен  и с право към всичко и всички  в живота....но, на него му беше нужна една добра протегната ръка и..  майка му му я поддаде....
Той си мисля, че малко късно оцени този факт, ноооо нещата потръгнаха  ...
В тази серия превърчаха и любовни трели....и мисля, че влюбените добре се справиха...
Абсолютно всички в сериала са върховно ниво - дори и децата. Аплодисменти от мен!

Последна редакция: пт, 30 дек 2022, 21:50 от Stella2021

Общи условия

Активация на акаунт