Групова практика Лозенец

  • 1 049
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 182
Дали някой е пациент на Групова практика Лозенец и може да сподели мнение?

В търсене съм на педиатър за бъдещия нов член на семейството и съм леко в паника вече Simple Smile Бяха ни препоръчали лекар в Студентски град, което ни е по-близо, но уви, не записва :/ Ако някой има добър отзив за лекар, който не е препълнен с пациенти също ще се радвам (в Малинова долина сме).

Докато ровех из супердок попаднах на тази Групова практика Лозенец, но не е като да има изчерпателна информация https://superdoc.bg/klinika/gp-lozenets Но пък пише, че има семейни лекари, което поне малко ме обнадеждава.
Опитах се да звънна, но уви, петък следобед не успях да се свържа Simple Smile

# 1
  • Мнения: 440
Здравейте, детето ми беше записано там цяла година. Предимствата са, че по документи се води при един личен лекар-педиатър, а всъщност могат да я преглеждат всички педиатри и стажант-педиатри там. Съответно не се чака много за преглед, стига да не държите детето да се прегледа от точно определен лекар там, който Ви е впечатлил с нещо и си имате предварителна уговорка с него. Имат детско отделение, като битовите условия са повече от добри и дежурен педиатър денонощно. Дотук с хубавите неща. В болницата има много стажанти и най-често те преглеждат децата. Придържат се към лечение с минимум лекарства, т. е често изписваха само инхалации с физ. р-р и капки за нос примерно, при положение, че детето ми е било с продължителна кашлица цяла седмица. Четях допълнително и се допитвах до други лекари, за да "допълвам" лечението. Упрекваха ме често, че нищо му няма на детето, само малко сополи, при положение, че е вдигнала температура и е била с кашлица. Около болницата има прекрасен парк, чист въздух и когато я водя на преглед тя не кашляше, а в колата се съдираше от кашлица. Докато траят прегледите, а и при болничен престой, стажантите се учат върху детето и не може да им откажете това. Така, една педиатърка оттам, докато показваше как се работи със стетоскоп на стажантите върху моето дете, в шумотевицата не чу добре дишането и ни изпрати вкъщи с думите, че всичко е наред. След цяла нощ кашлица без да спира, вкл. и по пътя към болницата на сутринта, се оказа, че детето ми е с бронхит. В детското отделение, при престоят ни там, главната мед. сестра и екипът и изобщо бяха изключително груби. Ако знаех, че ще лекуват детето ми само с инхалации с пулмикорт, щях да и ги правя вкъщи.

# 2
  • Мнения: 16
Здравейте! В темата не е писано отдавна, но не намерих по-актуална.
Интересува ме как става записването за педиатър в тази групова практика?
Предстои ми да родя всеки момент в болницата, а от всички ДКЦ-та, в които звънях, ни отказват да запишат бебето.

# 3
  • Мнения: 49
Здравейте! В темата не е писано отдавна, но не намерих по-актуална.
Интересува ме как става записването за педиатър в тази групова практика?
Предстои ми да родя всеки момент в болницата, а от всички ДКЦ-та, в които звънях, ни отказват да запишат бебето.
След като родите и излезе акта за раждане на детето, отивате с него там на място и записвате бебето. Минах по този път преди няколко месеца

# 4
  • Мнения: 16
Здравейте! В темата не е писано отдавна, но не намерих по-актуална.
Интересува ме как става записването за педиатър в тази групова практика?
Предстои ми да родя всеки момент в болницата, а от всички ДКЦ-та, в които звънях, ни отказват да запишат бебето.
След като родите и излезе акта за раждане на детето, отивате с него там на място и записвате бебето. Минах по този път преди няколко месеца
Много ви благодаря! ❤️

# 5
  • Мнения: 790
Минете да питате дали ще могат да поемат детето. Миналия месец ми казаха, че вече не записват нови пациенти.

# 6
  • Мнения: 16
Минете да питате дали ще могат да поемат детето. Миналия месец ми казаха, че вече не записват нови пациенти.

Къде се пита - на регистратурата или в педиатрия?

# 7
  • Мнения: 790
Направо педиатрите.

# 8
  • Мнения: 48
Мисля да запиша детето ми там, още бременея, само ме притеснява факта, че първия преглед е на 1 месец, какво мидлите за това?

# 9
  • Мнения: 5 182
Не там, но педиатъра на моето дете също преглежда след 1 месец и няма домашно посещение. От болницата, в която бях имах два прегледа за бебето в рамките на месец. Ползвах само единя, колкото да видят наддава ли на около седмица Simple Smile Ако няма някакви проблеми и съмнения това е напълно достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт