Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 22

  • 55 155
  • 669
  •   1
Отговори
# 585
  • Португалия
  • Мнения: 4 013
добре , че лятото прекарваме още по-малко време пред телевизора
тази точно , ми е толкова противна, че надминава и онази с крема за вагинална сухота , с трите /или са 4 Rolling Eyes / 40+ годишни, дето се чудят как да не ги сърби

# 586
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 167
Стоичков ми е приятен във всяка реклама, много харизматичен човек, въпреки че понякога едвам разбирам какво казва.

# 587
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
В повечето наши реклами се усеща едно творческо безсилие-друго не близват,търсят 2 млека и половина....Мислят,че е забавно?Грабващо вниманието?Ами фитките с омнибиотик-а?
От чуждите реклами много ми хареса една за телефон и пеещите "don't let go" снимки.

# 588
  • Мнения: 1 509
И на мен ми харесва новата реклама на iPhone, идейна е, хванала е интересен инсайт. Определено много от нас имат тъпи или повтарящи се снимки, които обаче си обичат, изтриваме ги само заради мястото. Рекламирането на телефона като хубав и имащ много пространство, е хитро и лежерно. Хареса ми и как продължи да си снима лежащото куче Simple Smile

# 589
  • Мнения: 1 547
Споменали сте вагизана, в момента тази реклама ми е в топ три по противност. Седнал си на маса и една каруца лели си говорят за вагини 🤮

# 590
  • София
  • Мнения: 19 253
Никой никого не кара насила да яде на пуснат тв. Едни вечерят в 19, други в 22 ч.
Лелите нямат право да говорят за вагини?? А бабите пък съвсем

# 591
  • Мнения: 5 935
Те имат право да си говорят за каквото си искат. Но насаме. Да седят в тоалетната, но насаме. Отвратително е. Дори и да не ядеш или пиеш кафе. А пък и ако малките деца наоколо питат какво е това...

# 592
  • София
  • Мнения: 19 253
Явно се смята, че думата не е неприлична и неподходяща за малки деца. Чак пък отвратително...

# 593
  • Мнения: 5 935
Се смята. От кого? Важното е едните да печелят от рекламата, а другите от продажбите.

# 594
  • Мнения: 2 856
Ами отвратително е. Никой никого не кара да се храни на включен телевизор, но хората гледат телевизия. Неделя на обяд, телевизора работи гледаме неделния романтичен филм, обядваме семейно. Започват рекламите и първа е лелката с вагиналната сухота. Отвратително, гнусно и противно.
Трябва да има някаква регулация,  дори морална, някой неща са просто неприемливи.

# 595
  • Мнения: 14 639
Цитат
А сутринта хванах и рекламата на сладоледа. Вярно вулгарна идва.
То всички знаем, че секса продава, ама чак пък толкова.
Според мен трябва да я свалят.Все пак децата обожават този продукт и рекламата трябва да е насочена с мисъл за  тях.Много е отвратително с тези не симпатични женички да се рекламира сладолед.
Стоичков ми е противен във всички реклами.Мразя да се лансират деца и внуци на известните.Много ми олекват.

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Ако говорим за гнусни реклами, преди време онази за ароматизатора в тоалетната с детенцето и баба му, която го чака отпред.  " Бабооо,готов съм!
Редовно тъкмо почвам да се храня  и той се провикваше. Децата ми още ме будалкат, не помнят обаче, че ми погаждаха този номер в реалността.

# 597
  • Мнения: 2 043
Ами отвратително е. Никой никого не кара да се храни на включен телевизор, но хората гледат телевизия. Неделя на обяд, телевизора работи гледаме неделния романтичен филм, обядваме семейно. Започват рекламите и първа е лелката с вагиналната сухота. Отвратително, гнусно и противно.
Трябва да има някаква регулация,  дори морална, някой неща са просто неприемливи.

От много години нямаме абонамент за телевизия (само Интернет). Затова чета темата с интерес и цъкам с език какви бисери изтърваме Wink

# 598
  • Мнения: 5 510
Много се вживявате. Какво неморално и гнусно има във вагиналната сухота? Все едно да се възмутите, че говорят и за сухота в очите - абсолютно същото е. Това със сладоледа също не е толкова възмутително, ако не му придавате циничен смисъл. Ако едно дете гледа, няма въобще да разбере защо се червите от близане на сладолед и че го обичат преди да свърши.

# 599
  • Мнения: 19 074
Има една реклама с Джейдън Момоа, който отхапва половината сладолед на една хапка, и направо зъбите и гърлото ме заболяват, като си помисля аз да направя същото.

Иначе изобщо не ме трогват реклами за вагинална сухота, за простатата, за сладоледа и пр. по ТВ. Имат все пак някакви граници и рестрикции, в интернет е в пъти по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт