Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 22

  • 54 081
  • 647
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Коя?! Тази с: А, сега ще хапна!
Плоска ми се вижда на мен, а на Блатечки така и не мога да му разбера какво "пименто" харесва. Grinning

С такъв глас го казва единият това "А сега ще хапна", все едно оргазъм получава при мисълта за храна от "Хепи".
Да,особенно ,,Секси комби суши,, 😂😂😂

# 541
  • Мнения: 9 033
Най-лигавата реклама беше онази на парфюм Евтерпа. С манекенката и гаджето и дето я чакаше в кабриолета... Laughing

# 542
  • София
  • Мнения: 14 688
Хепи вместо да ме привлекат, ме отблъснаха. С този подбор на "известни" се закопават. Най- противен ми е голият младеж, раздаващ го на арогантен разгонен гей. Бляк.

П.с. уважавам гей хората, но този ми е изючително противен.
Направо разби Филип Буков, той толкова се старае в ролята си на горещ мачо, ти го оприличи на разгонен гей. 😂😂😂

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 18:52 от yovanka

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Най-лигавата реклама беше онази на парфюм Евтерпа. С манекенката и гаджето и дето я чакаше в кабриолета... Laughing

Ооо, тя е култова Grinning

# 544
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Някаква нова за кисело мляко Белиса гледах преди малко…
Разиграват нещо нескопосано от Двама мъже и 1/2 🤨
Доста дълга,помислих,че е някакъв бг ситком 😄

# 545
  • София
  • Мнения: 245
Харесва ми рекламата на Старопрамен с Орландо Блум. Не заради него, свежарска ми е.

# 546
  • Мнения: 19 014
Някаква нова за кисело мляко Белиса гледах преди малко…
Разиграват нещо нескопосано от Двама мъже и 1/2 🤨
Доста дълга,помислих,че е някакъв бг ситком 😄

Да, ясно е откъде са се вдъхновили. Чак и дебела леля с червена коса има.

# 547
  • Мнения: 585
Много ми е неприятна една реклама за таблетки за гърло, мъж и момиче, с оперен мотив. Момичето не се сещам откъде ми е познато. Не знам точно какво ме дразни, но е една от най-неприятните за мен реклами.

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Останах с впечатление, че момичето е истинска оперна певица-нали умирала от гърло или нещо такова шепне. Рекламата идва да ни каже ,че реални проблеми се решават с това лекарство. Слава богу, че не е близалка, че става много двусмислено.

# 549
  • Мнения: 40 931
Има една реклама, не знам на какво, в която на челото на някакъв младеж се отваря една уста. Честно казано, в първия миг мяза на вагина... И ми е доста неприятна.

# 550
  • Мнения: 15 317
О, да, ужасна е рекламата с устата на челото. Направо криндж. Мисля, че рекламират дъвки, но единственото, което са постигнали е да ме отвратят.

# 551
  • Враца
  • Мнения: 2 226
Леле, току-що изгледах новата на Белииса. Отврат! Отврат! Зная, че са професионални актьори, но така ужасно сричат!!! И сюжетът е гаден, тази вече ми е в топ 10 на най-противните реклами!

# 552
  • София
  • Мнения: 245
Рекламата с устата на челото е като трейлър на евтин хорър филм. Много неприятна.
Снощи гледах на Белиса рекламата. Много зле. Дори да е хубаво млякото с такава тъпа реклама, няма да го купя.
На Олимпус обаче ми харесва.

# 553
  • Мнения: 1 544
Рекламата с устата ми е отврат най-вече защото мляска. Това ме докарва до лудост.

# 554
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Рекламата на Девин със силния дядо вече има субтитри Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт