Модни консултации - 71

  • 83 630
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 39 476
Подкрепям те за роклята за сватбата. Но я направи акцент. Да изглежда като ефект, а не като дефект. Хубави обувки и чанта, хубава прическа, която да издава класа, добре поставен грим и държане на ниво. Лично на мен ми е писнало от еднотипните рокли с дантела, няколко пласта шифон, пайетки и т.н.

# 751
  • Мнения: 1 131
Благалодаря Mariat, точно това ми е идеята да направя с тази рокля, ако в крайна сметка се спра на нея. Имам и други варианти Simple Smile

Докато разучавах в статии и видеа тенденциите за тоалети при сватбени гости, научих, че и черното вече не е табу като цвят.

# 752
  • София
  • Мнения: 17 815
Имам рокля от горния сайт, не са хелоуински. : )
С добра прическа и грим стои добре и тематично.

# 753
  • Мнения: 5 738
Черното никога не е било табу на подобни събития според мен, за разлика от бялото и всичките му нюанси. Показах ви по-рано костюма , на който съм се спряла и вече чух мнения,че не е подходящ ( за моя радост не от вас тук) .

# 754
  • Мнения: 236
Благодаря за отзивите по моята дилема! Агент, специални благодарности за показаните модели и за предложението - изключително мило Sparkling Heart

Поръчах две рокли -  в крайна сметка реших да съм 1920'с meets 2020's Relaxed

# 755
  • Мнения: 550
Pink Dress, аз имам същия модел на МК. Оказаха се доста универсални и учудващо удобни. Имах притеснения като тези на Агент, но се оказа, че са доста удобни. Миналото лято ми бяха любими. Идеални са за пътуване, когато искаш да носиш само едни сандали, защото подхождат и на рокли, и на панталони.

Аз имам нужда от идеи за рокля стил Гетсби/1920. В края на април съм на една благотворителна вечеря и указаният дрес код е стил Гетсби/1920. На мен ми допада този тип мода и бях ентусиазирана, но не успявам да открия нищо, което да ми грабне окото. Прегледах какво се предлага онлайн, но повечето рокли ми изглеждат като костюми за Хелоуин - ето една примерна страница: https://babeyond.com/collections/1920s-dresses?icn=1920s-dresses&ici=navbar03. Започвам да се замислям дали да не си взема нещо, което е с елементи на този стил. Ще се радвам да споделите идеи или конкретни рокли ако сте попадали скоро на нещо красиво в този стил.

Според мен ако имаш семпла черна рокля ще е идеално, а акцента може да е точно върху прическа и аксесоари

# 756
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
На сватбата на брат ми(над 250 души) се нагледах на такива модни недоразумения,че зелената рокля е идеална в сравнение с тях.Но мисля,че за нея и тенът ще е важен (аз каквато съм бяла като сирене ако сложа подобен цвят ще изглеждам потресаващо).
Някои дами не искат черно в дрескода на сватбата си, защото го свързват с други,по-тъжни събития.Моята кума беше с черен официален гащиризон на нашата сватба и изглеждаше чудесно.

# 757
  • Мнения: 2 108
Sprinkles, потвърждавам, че сандалите платформа и на мен са ми удобни. Уикенда често ги обувах и както казваш Агент, че докато не се видя нагледно в комбинация с дреха няма как да взема крайно решение.




Нямах много време да премеря повече дрехи, но има с какво да ги съчетавам. И дълъг бял панталон като твоя имам Агент, а колкото се отнася за теб, дългият разкроен панталон ти стои феноменално щото си дългокрака.
Лично на мен сандалите на МК ми харесват, но ме притеснява това, че много тропат, а не са тежки сами по себе си. Днес ги донесох в офиса и на колежки им спретнах едно показно, но единодушно ме посъветваха, да си ги нося с кеф.

Sisley, харесват ми първите еспрадрили, които си показала и ако ти покажа, че на целият ми екран изкачат банери на най-различни ей такива платформи, но все нещо не мога да си харесам.

За нова тема сме.

Последна редакция: пн, 27 мар 2023, 15:04 от Pink Dress

# 758
  • Бостън
  • Мнения: 13 561
Сега ще си направя второто кафе и се сътворя набързо една пролетна тема Simple Smile

Пинк - вписват ти се чудесно в бохото и романтизма! Мерси за комплимента!

Спринкълс, дано! Но имаш и бекъп!

Искам да ви разсмея набързо, защото попаднах на една група американски мами, която пробва различни джинси с цел да покаже кое как стои на различни фигури... бла, бла, бла - но ето това е моделът на моите нови дънки в различни размери и цветове, носен от различни жени (само една е с моя ръст и приблизителна структура). Но са реални жени, а не 17 год манекенки:
Скрит текст:


































тук

^^^ Някои от по-високите не се харесаха с този модел, но пък дебеланката каза, че много я радват Simple Smile

# 759
  • София
  • Мнения: 2 068
Еха,  за този сезон и аз се сдобих с подобни дънки на горните показани. Много ме кефят, издължават фигурата и са удобни.

# 760
  • Бостън
  • Мнения: 13 561
Емето - нали!? И не запарват в жегата Wink


НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт