Пелени и гащички за многократна употреба - 18

  • 5 760
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Това пералнята да пере с по-малко препарат честно казано не го разбирам и по-скоро е рекламен трик. Виж има препарати, които са по-концентрирани и от тях е необходимо да се сложи по-малко количество, така да, но това зависи от самия препарат. Т.е. аз бих се съобразявала спрямо това какво пише на праха за пране, а не спрямо това колко чудно са ми казали, че ми пере пералнята.

# 31
  • Мнения: 5 146
Ако сложа препоръчаното количество препарат трябва да я пусна след това още 2 пъти, за да се изплакнат добре. Коментирали сме го и с други ползватели на марката - при всички е така.

# 32
  • Мнения: 5 146
Пак аз с тъп въпрос - има ли разлика в прането на 6-7-8 пелени и 2-3?

# 33
  • Мнения: 1 302
При мен не, прала съм и по няколко пелени, и всичко натрупано за 2 дни. Пера със студена вода и дезинфектант от dM, после пускам в сушилнята. Изпира се добре.

# 34
  • Мнения: 5 146
Прословутия препарат за дезинфекция от dm вече не се предлага. Моля за препоръка за друг Simple Smile
Чудех се дали не мога да използвам просто кислородна белина, тъй като това е активната съставка, но предполагам трябва да използвам доста по-малко Rolling Eyes
https://myecoswitch.com/product/oxide-bleach-one-tergent/
Нямам време да чакам доставка, тъй че ми трябва нещо, което може да се купи от реален магазин.
Тера Верде имат статия за тяхната барабар с праха им за пране, но до сега не съм срещала добър отзив за еко препарат за многократни пелени Thinking

Общи условия

Активация на акаунт