Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
За сивото ми палто имам един розов шал.

# 31
  • Мнения: 9 871
Аз мисля в посока тюркоаз.

Тифи, не знаеш Джаста и петъчните й "десерти"??? Ц, ц, ц.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Засрамих се. Изобщо нямам палто. Аз се нося основно с дънки, спортно яке и тениски.

# 33
  • Мнения: 4 701
Елиф не знам какво сиво е палтото ти , но с цвят петрол седи интересно. Аз имам обратната комбинация - петролено палто и светло сив шал.
"Алергия" имам към червено, а с бежово просто трябва да викат бърза помощ , останалите цветове да заповядат в гардероба ми.

# 34
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Аз се засрамих, нямам нито един чифт дънки... Flushed

# 35
  • Мнения: 4 701
Аида при теб професията предполага по - делови стил . Споко ще ти услужим , аз съм като Хай , че и във всякакви цветове дънки и панталони. Виж рокли и поли са рядкост.
Да дадем старт на Коледното настроение:

# 36
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Скоро мислех да си купувам, отказах се... Нямам идея кога да ги нося.

Днес смятам да украсявам вкъщи.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 107
Дънките отдавна са допустими в деловият стил.
Един класически изчистен модел, копринена камизола, хубаво сако и воала

# 38
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Точно така ходех преди 10-тина години. Сега не мога да се възприема.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Дънките са вечни. Ще ги нося и кат 'се пенсионирам, сигурно и с такива ще ме кремират като ми дойде времето 😋

Аз поработих, пазарувах, готвих, сега идва време за релакс и кафета с приятели.

# 40
  • Мнения: 6 383
Преди много носех черно. Сега по-малко, ама зимата го предпочитам. Синьо, бяло. А отскоро много ми се носи жълто. Ама на блузи, потници. Червеното не става за мен. 2-3 пъти се пробвам, но накрая ги подарявам тез дрехи, червените. Joy Зелено не харесвам, па все още много го носят. Въртя се, дан ги гледам вечи. Joy
Елифче, какво е това - цветен тип? Grinning

# 41
  • Мнения: 4 701
Според тен, коса, очи са определени четири цветови типа оприличени на сезоните, но и там едно разделение на студен и топъл вид и т.н. и т.н. сложничко малко става, по лесно е с цвета пред огледалото и гледаш дали ще ти проговори 😉

# 42
  • Мнения: 9 871
Инче, най-кратко казано цветотипът се определя от комбинацията цвят на косата, очите и кожата.
Ако нямаш клиенти и ти се чете, ето Simple Smile 
В гардероба ми има място и за дънки, и за костюми. Забелязала съм, че не мога да пребивавам в един стил само. Отегчавам се.

ПП - Цвети, точно!

# 43
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Ама аз имам и по-кежуъл дрешки, просто не са дънки Grinning

# 44
  • Мнения: 6 383
Цветовете на Ярка пролет ми харесват най-много. Горе-долу май пасвам и на описанието. Щото на описанието на няколко типа сезона можеш да се определиш. Май. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт