Писмо до Дядо Коледа – споделете коледната магия с BG-Mamma и Pepco

  • 14 354
  • 907
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 332
Детето ми мечтае за игра за плейстейшъна, както и за гном с телескопични крака.

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 298
Моят син си пожела игра за конзолата си Нинтендо. Естествено и коледните сладки ,които правим всяка година.

# 32
  • гр. Раковски
  • Мнения: 281
Моето детенце е още малко, но знае, че при елхата ще дойде Дядо Коледа и когато го попитам какво носи той казва едно много сладко “подалуци” 😀 Разбира се, детенце е, би се зарадвало на всякакви играчки - най-вече са му любими разни дървени, които трябва да подрежда по някакъв начин. Замислила съм се и за една кухня детска, че постоянно вади посудата от шкафовете и бърка супа на плюшения Мики Маус 😀

# 33
  • Мнения: 1 760
Моят син е малък , но от сега много харесва дървени пъзели и всеки един нов много му допада.

# 34
  • София
  • Мнения: 941
Lego Sity

# 35
  • Мнения: 2 399
Костюми на костенурките нинджа и супер Соник, скейтборд, конструктор лего.

# 36
  • Мнения: 670
Моите деца са вече доста голями ,но искат коледни пижами ,хубави книги ,слушалки и коледни пантофи.А моята малка племеничка иска кукла и количка за нея.А голямата иска също ново яке и слушалки.

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 478
Проектор за рисуване и жива котка

# 38
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Тази вечер с децата ще пишем писмата до дядо Коледа, но те са още малки и не могат да пишат. И двете искат кукли на Ана и Елза, големи, както и ходещ еднорог с батерии 😀🤗

# 39
  • Мнения: 1 406
Моя син си пожела багер и мотокар.

# 40
  • Мнения: 298
Дъщеря ми е на 2г и не може да пише Simple Smile Каквото и да получи, свързано с Пепа Пиг, ще е супер щастлива Simple Smile

# 41
  • Мнения: 911
Моите момчета бяха много послушни и с радост  Дядо (Мама и Татко )Коледа, ще им изпълни Коледните желания 😉
Баткото си пожела Волан и педали за Плейстейшън-а, както и Голяма писта ХотУилс..
А малкия е маалко по- скромен в желанията си- мъничко Мишле и голяаама пушка 😄

# 42
  • Мнения: 471
Лего, Лего и нищо друго освен Лего. Dizzy Face

# 43
  • Мнения: 1 054
Малчо иска детска кухня, количка с големи гуми, магазин. Писмото написах аз под негова диктовка, защото все още не може да пише. Баткото пък е голям и вече играчките му изглеждат по малко по-различен начин. Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 1 376
Любимите и аниме книги

Общи условия

Активация на акаунт