*РАЗУЗНАВАНЕ/Teşkilat/* , *Госпожа Фaзилет и нейните дъщери*,- тема 10

  • 16 039
  • 689
  •   2
Отговори
# 30
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
В неделя се беше случило, някакви животни в чували намерили. Дениз беше писала няколко поста в туитър.

И двамата много обичат животни Smile

# 31
  • Мнения: 1 607
Това на Ч. Колаж ли е, вижте размера му и размера на кучето.

# 32
  • Мнения: 2 449
Ъгъл на снимане и светлина 😀

# 33
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Ох, никакви снимки няма. Още ли тече интервюто? На живо ли е?

# 34
  • Мнения: 2 449
То че нищо не разбирам от грознописа на Мурат, но има две дати -  освен януари 2006, втората е 20.12.2022. Т.е. Йомер напуска от тогава? Или нещо друго има предвид?

# 35
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Това го коментирах още като пуснаха рекламата преди седмици. Все още нямам отговор😆
Епизода не съм гледала.

Втората дата трябваше да бъде 20.11 - тогава излъчиха епизода. Явно е грешка.

# 36
  • Мнения: 2 449
Е, аз помня, че коментирахме 2006-а, но то мина време. Може би при заснемането още не са знаели кога ще има епизод или е някакъв вид предизвестие. 🤔 ще видим, когато го излъчат.

Д. пази в тайна снощното си интервю. Може би условията са такива. Да не би това да означава пеперуда 🤔🤞🤞🤞

Добре, че не е била на някоя от козметичните вечери, защото снимките от Мейбълин бяха много грозни. Бррр.

# 37
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Предизвестие за напускане пише. За това датата е един месец напред. Сега се сетих 🫣
Ама 2006???

2006 са били в детската градина, както каза.

Снимките са ужасни.

# 38
  • Мнения: 2 449
Снощи загледах малко от "конкуренцията" (повтаряха епизод след сестрите). Много зле заснет и монтиран, с доста посредствена игра на повечето актьори и гримаси, особено на Пънар, плюс целувки "за да има", без сюжетна или друга причина.

И се замислих, че щом нещо толкова слабо ни бие по рейтинг, значи сме много зле. Ако имахме за конкуренция някой наистина добър сериал като Рибарчето или гледан като сестрите, направо щяхме да ударим дъното 😒

# 39
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Честно казано нашият сериал е много добре заснет.

Предполагам, че там сюжетната линия е по-заплетена.

Разликата не е много голяма.

На сестрите не знам какво му харесват 🫣

# 40
  • Мнения: 2 449
Сестрите е лек и приятен, непретенциозен, без сценарни недомислици като "нашата Джерен", чиято история във всеки епизод противоречеше с предишния и с нелоша игра. Също е красив (момичетата са хубави), добре заснет и на приятно място (Айвалък). Малко в стил Джейн Остин. Както беше писала авторката на романа, която играе майката - на първо място е сред домакините.

Нашият е много добре заснет, предния сезон беше и с по-добре изглеждащи актьори от конкуренцията, сега... Дениз категорично изглежда по-добре поддържана от Пънар (снощи точно се чудех фризьор нямат ли, че изглежда проскубана) в ролята си. Изобщо, в нашия има внимание към детайла по отношение на това как актьорите изглеждат в сцените и как се заснемат сцените.

Снощи гледах един диалог между баща и дъщеря на маса - редуваха лицето на бащата, лицето на дъщерята, далечен план на масата и отново. Доста безидейно, щом ме подразни

# 41
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Много тъжно ми стана Sleepy Broken Heart Толкова мили бяха един към друг, такава всеотдайност, разбиране, подкрепа.

# 42
  • Мнения: 2 449
Ч. е в Истанбул и си пие негронито. Точно в хотела, за който вчера ни уведоми Simple Smile


Може и да е на прегледи.

Може и да е на преговори.

Може и заради пеперудите.

А може и заради всичко споменато.

Иначе, фенове пишат, че името на героя му в Магарсус е Тургут

# 43
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Снимката май е стара, защото днес валяло в Истанбул.  Нямало слънце.
Вчера нали ужа в Адана се беше снимал с кучетата. Май не се знае точно къде е.

# 44
  • Мнения: 2 449
Има снимки с археолозите, в Адана, тъй като са получили специално разрешение да снимат в амфитеатъра.



Аз обаче залагам на Истанбул, защото отдавна не е ходил на контролни прегледи и заради пеперудите.

Във всеки случай приятелят му в момента е в Истанбул и ако е там, ще се видят и ще има снимка 😎 на него може да се разчита 😎

И малко странични клюки. Шумейе, която уж снимаше в Магарсус, е започнала снимки за ново дизи с Исмаил Хаджъолу

И нещо, което не знаех - главният на Sipahi, конкурентното дизи, е бившият съпруг на Езги/Джерен. Май младежът има и лична причина да конкурира Teşkilat - нали с един от продуцентите са "роднини по женска линия", да се изразя по-деликатно 😁

Тръгва от 12.12, ще е в понеделник

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 20:02 от 6brn

Общи условия

Активация на акаунт