Lakrids by Bülow – датски без глутен бонбони от лакриц с шоколад

  • 9 350
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 485
Да, опитваме ги в момента Wink подариха ми коледен календар с тях и повечето вкусове са неустоими!

# 241
  • Мнения: 275
Не съм пробвала тези бонбони и не знам нищо за билката,ще трябва да прочета

# 242
  • Мнения: 2 670
Не съм ги опитвала и ще ми е много любопитно да ги опитам.

# 243
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Не съм опитвала бонбони с лакриц, дори не бях чувала. За женското биле само съм чувала, доста неща разбрах от коментарите в темата и ще прочета още, защото явно е много полезна. Бонбоните бих опитала с удоволствие, още повече, че повече от година се храня без глутен и те ще са чудесни за десерт

# 244
  • Мнения: 2 836
Опитвала съм бонбоните от лакриц, но на друга фирма.
Сега ми е любопитно да ги пробвам и на Lakrids by Bulow.
За билката зная, че освен Женско биле - има и друго име Сладък корен.
Опитвала съм и лакриц на прах- но трябва съвсвм малко количество , защото са със специфичен вкус.

# 245
  • София
  • Мнения: 6 085
Не съм пробвала и с удоволствие бих. Не знаех и за ползите от билката и сега ще прочета повече.

# 246
  • Мнения: 478
Досега не съм опитвала този вкус. Бих ги опитала, защото знам за билката, че  е лековита срещу проблеми със стомаха, кожата

# 247
  • Мнения: 534
Чух по телевизията преди няколко дни за такива бонбони ("Черешката на тортата") и ми стана любопитно. Бих искала да ги опитам Blush

# 248
  • Мнения: 2 670
Не съм пробвала и с удоволствие бих.

# 249
  • Мнения: 2 072
Лакриц може да се ползва като хранителна добавка и при женски здравословни проблеми.
Не съм опитвала тази марка бонбони. Любопитно ми е какъв ще е вкусът им.

# 250
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Не съм ги пробвала тази марка бонбони.
Коренът от женско биле се използва за успокояване на стомашно-чревни проблеми. В случай на хранително отравяне, стомашни язви и киселини, екстрактът от корен на женско биле може да ускори възстановяването на стомашната лигавица и да възстанови баланса.

# 251
  • Мнения: 9 213
Да пробвала съм бонбони с лакриц и сол и с канела - преди 10 тина години в Холандия, също и сладолед с лакриц в Италия.
Женското биле има доказани ползи за регулиране нивата на кръвната захар, за подобряване на инсулиновата чувствителност, подпомага работата на черния дроб и цялостно подобрява имунната система на човека. Затова са хем полезни хем много вкусни. Но е факт , че е характерен вкуса на лакриц и не на всеки допада.

# 252
  • Мнения: 236
Не съм пробвала бонбоните, а билката съм я чувала само като име.

# 253
  • Мнения: 745
Не съм яла бонбони с лакриц, но с удоволствие бих опитала . За женското биле съм чувала, но не бях чела подробно, сега се поразрових малко повече.

# 254
  • Мнения: 653
Да, опитвала съм ги под формата на желиран бонбон, харесват ми. А тези изглеждат разкошно... За билката знам само, че помага при болезнен месечен цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт