Гобленарска седянка - 149

  • 53 672
  • 693
  •   1
Отговори
# 30
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
знаех си, че не съм сама Simple Smile Simple SmileSimple Smile

армерия, Яла, Яла - по врачански.
но предупреждавам - ще ти е жежко Wink и комари има, и кУркудили...

# 31
  • Мнения: 15 216
teddybearm,
Много са хубави тигрите. Няма начин да не са харесани.


elfi_f,
Споко, грижливо прибран е. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 707
Аз пък така скрих един готов гоблен, който трябваше да ходи за рамка, ама така го скрих, че убийте ми- идея нямам къде е... Вече 6 месеца го търся като шантава из цялата къща и не мога да го намеря !
Беше подарък за РД на голямата ми дъщеря и след като го изпрах и изгладих, го скрих, за да не го види тя. С Дон Кихот е, тя му е голяма почитателка. Помня, че за да не се измачка, го положих между изгладени чаршафи, или кърпи ли да е било, платове ли ?? Седмица след това реших да го нося за рамка и край! Изчезна безследно ! Къщата преобърнах, къде ли не рових - не и не!
Поне знам, че със сигурност е вкъщи и сега ми е ужасно любопитно откъде ще излезе (заедно с очилата на малката ми дъщеря, зарядното ми за лампата за бродиране, помпата за надуваемия матрак, една моя картина с лодка, една гривна и т.н.....)
Само да уточня, че от повече от година сме в тежък ремонт и много неща не са си на местата.

# 33
  • Карлово
  • Мнения: 406
Добро четвъртъчно утро, дами! Аз затова шия само по един и докато не свърша, не започвам друг.
С прискърбие навлизам в морето на фона.

Има да плувам поне месец...

Последна редакция: чт, 17 ное 2022, 21:48 от тихерула

# 34
  • Мнения: 707
тихерула , кураж! Много хубаво се получава!
След три месеца яко шиене на поръчки, аз леко разпускам с едни малки букетчета за подаръци .

# 35
  • Мнения: 2 066
Миналата зима с майка се присетихме за един много стар зимен гоблен за довършване. Убихме се да го търсим. Бяхме го скрили от себе си. Накрая излезе от един шкаф който бях преровила няколко пъти преди това. Laughing

# 36
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета. Преди няколко дни писах и накрая изчезна всичко. Реших, че не му е времето.
Супер сте. Бабата бърза да се покаже. Разкошен е гоблена.
Мери много хубави гоблени.
Teddybär, много ми харесаха "котките"
И нещо което си следя отдавна е почти готово. Контурът и той ще си дойде на мястото.
Аз почти не съм шила. Заиграх се със совата миналата седмица, но го прибрах  за да не се дразня.
 И аз обичам да ме "гледат" Simple Smile .
Забравих на колега рождения ден миналата седмица, за извинение реших да му направя един ключодържател. Не ми се събра схемата. Мислих, че ще успея, но не можах. Стана на подложка за чаша. 
Тази вечер ако не ме домързи ще извадя нещата за следващата подложка.
Идвало Коледа казват .... Simple Smile
Ето ми нещата.
Скрит текст:


Лека вечер

# 37
  • Мнения: 580
Хайде и аз най-после да се отчета.
Преди:

Сега:

Тия тухли мале, мале ще ми вземат здравето. Много са....
Ще се върна да чета и ударя по един палец.

# 38
  • Мнения: 707
olenka , като картина е. Личи си, че е труден.
Аз сколасах моята саксийка хортензии и сега съм решила да си почина от бродиране, защото три месеца шия много и почти денонощно = 21 завършени неща. И не че не ми се шие, но ми се натрупа много друга работа, която бях оставила на заден план.

Последна редакция: чт, 17 ное 2022, 23:49 от mery 79

# 39
  • Мнения: 278
Когато ти омръзне да търсиш стария гоблен и решиш да започнеш нов GrinningGrinning Оказа се, че е точно на мястото си при останалите. Само че прибран в оригиналната му опаковка и запечатан, а не в обикновена торбичка каквато търсех. А дано тази зима го приключа.

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Simple Smile Simple Smile  имаше един виц, жена се кара на мъжа си: как така не можеш да намериш игла, бе! всички игли са в кухнята, в кутия от кафе, на която има залепена бележка "лекарства"!"

Simple Smile Simple Smile Simple Smile трудно е да намериш гоблен, крият се гадинките.Simple Smile

# 41
  • Мнения: 707
Току-що взети от рамки

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Не е рамкирано, но е изпрано и изгладено Simple Smile

# 43
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
вива ла вида!
Simple Smile Simple Smile интересно е. раздвижено. Simple Smile как смяташ да го оформиш?

мери, всичките ти шевици са страхотни.
винаги съм мислела, че са класика - черно, червено, бяло и само понякога малко зелено или жълто, а при теб са пъстри и нестандартни.
харесват ми.
да са им живи и здрави собствениците.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 414
вива ла вида!
Simple Smile Simple Smile интересно е. раздвижено. Simple Smile как смяташ да го оформиш?
Едната ми дъщеря е фен на Фрида и си мислех да и спретна една чанта, ама да видим кога. Сега подхващам другата

Общи условия

Активация на акаунт