НОЕМВРИЙСКИ винен СПАМ (01.11-30.112022)

  • 12 010
  • 555
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 383
За вас най-много - веселите хапчета - розафките. Joy
Скрит текст:
Мани, ми те са си доста силни - и двете им съставки са силнички. А колко народ ги пие ... А отделно има малък процент хора на които не им понасят.

Лек път, Норче. Синьо за Пънчи - дан забравиш да провериш поне. Grinning

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 12:58 от ina.ina

# 46
  • Мнения: 11 338
Когато ги пих, много добре ми действаха! Joy

# 47
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Сички ли сте от вишата лига тука Simple Smile

# 48
  • Мнения: 9 822
Вие знаете ли аз колко милички котки имам ? Heart Eyes

# 49
# 50
  • Мнения: 9 822
Безкрайно. То не е гушкане, галене, мъркане, подаване на котемчета, да ги галя, приказват ми , следват ме из апартамента.

бТВ, нямаше шнолки, търсете и вие

# 51
  • Мнения: 6 383
Голямото забегване ... де сте, бре? Grinning Няма я Джастето да ви пуща красавци и вий сигурно ходити да ги търсити. Joy

Аз па първом чистих дома + 1 пиралня, па после се метнах на ино такси и на гробищата. Утре ше докладвам имам ли мускулна треска или не. Joy Обачее, станах кървавата Мери - изподрах се на треви, трънки и къпини. Па с една жилава трева се нарязах. Ми тя щото упорита, ама и аз не отстъпвам ... И ся на работата леко почивам и ям. Grinning

Норче, много си им хубава на котаците, нали? Айде, да не се губят вече и много да слушат маминка. Grinning

# 52
  • Мнения: 19 883
Шнолките са у мен. ДишайтИ!
//
Джастелина, да се явиш да докладваш.

# 53
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Бирата у мен Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 10 584
Хоум, суит хоум.

Адски много работа имахме днес. А даже не беше натоварен ден.
То няма лошо, ама нещо... Многичко ни идва.

Утре няма да ставам в 6 (амин)!

# 55
  • Мнения: 9 822
Наздраве, скъпи умреляци. Хубаво си е вкъщи, започвам да му свиквам и на апартамента, и на пътуването, което засега ме товари много по-малко, отколкото очаквах Blush Тотално ми се счупи котешкото дърво и сега се чудя дали да го реставрирам или да търся по-голямо. Холът е окупиран и е котешка стая, та може би малко нова котешка мебелировка би било удачно Joy

# 56
  • Мнения: 18 300
Добро утро!

# 57
  • Мнения: 11 338
Добро утро, ходих да пазарувам. Мн гадно почна сутринта Joy

# 58
  • Мнения: 6 383
Що, бре, Рейче? Много народ у магазина и при това туткав народ? Grinning

Купи им, Норче. Сигурно е много забавно да ги наблюдаваш по тези техни играчки. Grinning

Аз съм като идваща от война. Ама само с ръцете. Издрани от тръни и треви ... страшна картинка съм.

# 59
  • Мнения: 9 822
Добрютро! Ще го давам мързеливо санитарен ден днес, добре се наспах.
Инче, ще видя какво и къде ще изскочи на черния петък. Напоследък се случва да хвана готини оферти по сайтовете, та имам надежда Blush
Голяма драма е в тоя форум като баннат някоя знаменитост Joy

Общи условия

Активация на акаунт