Пазаруване от Aliexpress.com 65

  • 33 111
  • 779
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
Не, не беше изпратена, и да дава ми възможност да отворя диспут. Да отворя диспут така ли? Благодаря!
Да. Щом дава диспут това означава пратката е маркирана като изпратена от продавача, но реално не е подадена в пощата да пътува. Причината за диспута се нарича липса на проследяваща информация. Прилагате и снимка от статуса канцелирана. Както са казали вече такива диспути се печелят. Само трябва да не приемате предложение което е за рефънд 0 или за сума по-малка от реално платеното.

Благодаря, много!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 684
И също гледам някакви намаления за 11.11. например тези неща за 2 стотинки. Като отворя продукта, няма такова нещо. Как става номера с тези намаления
тези от 1-2 цента са само за новорегистрирани потребители
Ако поръчам всичко на веднъж, ще ми дадат ли някаква отстъпка?
ако има отстъпка то ще се показва в червено, като ги маркираш в количката че ще ги купуваш

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 14:06 от musicdoubl3

# 32
  • Мнения: 2 375
И също гледам някакви намаления за 11.11. например тези неща за 2 стотинки. Като отворя продукта, няма такова нещо. Как става номера с тези намаления
тези от 1-2 цента са само за новорегистрирани потребители
Ако поръчам всичко на веднъж, ще ми дадат ли някаква отстъпка?
ако има отстъпка то ще се показва в червено, като ги маркираш в количката че ще ги купуваш
Скрит текст:
На 11.11 има остъпка примерно 5 долара когато поръчката надхвърля 30 долара. Има страница специално за отстъпките на 11.11 Разгледайте сайта.

Прималивите оферти често са с някакво условие на което не отговаряте т.е. са само въдичка. Оглеждайте нещата от избора на опциите в страницата през слагането в кошницата, избора на адреси и самото плащане преди да натиснете бутона за плащане. Цените се менят постоянно и зависят от избраната опция, адреса на държавата за доставка и комбинацията от намаления и купони.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 282
Пробвайте да говорите с търговеца. Направете му списък с нещата, които ще поръчате от него и го накарайте да ви направи индивидуална цена.

# 34
  • Мнения: 34
Много, благодаря  netman71 !

# 35
  • Мнения: 918
Пробвайте да говорите с търговеца. Направете му списък с нещата, които ще поръчате от него и го накарайте да ви направи индивидуална цена.

Това е добра идея, но не мога да намеря всичко от един търговец. По 1-2 неща от магазин съм харесала

# 36
  • Мнения: 2 375
Пробвайте да говорите с търговеца. Направете му списък с нещата, които ще поръчате от него и го накарайте да ви направи индивидуална цена.
Това е добра идея, но не мога да намеря всичко от един търговец. По 1-2 неща от магазин съм харесала
Всички търговци предлагат кодове за 11.11 Купоните за всичко магазини могат да се комбинират с отстъпката на али за над $30, но с кодовете е трудно. Мисля има място само за 1 код във всяка поръчка.

# 37
  • BG-DE
  • Мнения: 5 072
Тази година 11.11 не е като преди ☹️ нито купони от АЕ нито свестни намаления. Преди една седмица по-рано продавачите обявяваха намалените цени и се пускаха купони, а намалението течеше до седмица след 11.11, сега започна на 01.11 и ще е до 12.11, нито един купон не получих ☹️

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 684
от червените купони и при мен е нямало скоро

Последна редакция: вт, 08 ное 2022, 12:52 от musicdoubl3

# 39
  • BG-DE
  • Мнения: 5 072
Нямам предвид от отделните магазини, а от червените на Али, които важат за целия сайт, друг път получавам по 1-2, а сега нула ☹️

# 40
  • Мнения: 2 375
Нямам предвид от отделните магазини, а от червените на Али, които важат за целия сайт, друг път получавам по 1-2, а сега нула ☹️
Както писах по-горе Али замениха червените купони с перманент кешбек $5 за $30 покупка. Има и за $60 и за$100. За някой държави почнаха и плащане при доставка. За БГ още няма. Потърсете в условията на 11.11 там е описано.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 684
при покупка над някаква сума от различни магазини пак генерира отстъпка, колкото е по голяма сумата, толкова повече е отстъпката

# 42
  • Мнения: 2 204
От 10 г. пазарувам от Али-то и днес за пръв път ми се случва пратка да ми дойде не по Български пощи, а по Еконт. Такова чудо не бях виждал. Така ли ще идват вече  пратките от Али - по Еконт?

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 684
отвсякъде вече идват - - бг пощи останаха само с малките пакетчета
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
днес пуснаха купон който не е само за определен магазин, но вероятно няма да го взема
валиден за 10,11 и 12 ноември

Последна редакция: чт, 10 ное 2022, 13:23 от musicdoubl3

# 44
  • Мнения: 2 204
отвсякъде вече идват - - бг пощи останаха само с малките пакетчета
А как мога да знам с кой куриер ще ми дойда пратката за да посоча съответния офис на куриера откъдето да си я взема. Досега като ми идваха с БГ пощи за получаване съм посочил пощенския клон до нас до поискване и ходих да си вземам пратките от клона като пристигнат. Сега как да напиша адрес на клон на пощите или офис на куриер като не знам с кой куриер ще дойдат? Баси загубената работа става вече.

Общи условия

Активация на акаунт