Изпращане на файлове

  • 1 100
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Здравейте,
Как да изпратя файлове от диск с резултати от ЯМР на email?
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 5 147
Не разбирам въпроса, можеш ли да обясниш кое те притеснява? Големина на файловете ли?

# 2
  • Мнения: 4 009
ямр-тата са записани на дисковете директно с autorun медицинска програма и се отварят автоматично със слагането на диска направо в програмата. Трябва да се намери точният файл в директориите измежду файловете на самата програма и да се конвертира с фотошоп в jpg (той е странен формат, на който не се вижда, че е изображение) и тогава да се изпрати като снимка. Сложно е за човек, който не разбира.

# 3
  • Мнения: 5 147
Скрийншот няма ли да свърши работа? (предполагам, че резолюцията е по-смотана, но все пак)

# 4
  • Мнения: 4 009
Ако успее да намери в програмата това, което трябва - може, ако знае обаче как да направи скрийншот на компютъра и как да го запази като снимка.

# 5
  • Мнения: 6 304
Оригиналният файл е DICOM (.dc3, .dcm, .dic) и се отваря без проблеми във фотошоп, където може да се конвертира в каквото искате. Аз със сигурност съм го правила с рентгенова снимка от CD от болницата и не помня да съм срещала затруднения. Но не помня подробности, отдавна е било, щом още съм имала лаптоп с четец за CD/DVD.

# 6
  • Мнения: 326
Чета отговорите. Благодаря.
Сестрата говореше за някакъв линк, като линк ли да се изпрати ...Не разбрах.

# 7
  • Мнения: 5 147
Ако ще изпращаш на някой, който знае какво прави и какво ще гледа предполагам можеш да влезеш в папката на диска, да сложиш всичко в архив и ако тежи много да го пратиш през драйв или dox.

Общи условия

Активация на акаунт