Жалба/дело срещу ветеринарен лекар

  • 1 033
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте! Изключително неприятна тема,ако някой е минал по този път, моля да се включи. Кучето ми почина във ветеринарна клиника от безхаберието и некомпетентността на лекаря ,който ни прие. Някой водил ли е дело срещу ветеринарен лекар, жалбата към БВС някой обръща ли и внимание изобщо. Искам да подчертая, че не съм човек,който в мъката си заради загубата плюе и осъжда без причина, не съм от хората на които все някой им е виновен. Какъв срок имам да заведа дело

# 1
  • Мнения: 2 627
Здравейте.Първо съжалявам за това, през което минавате. 😔
До сега на моето куче, са му правени няколко манипулации и операции.Всеки път съм подписвала декларация, в която е описано, че ако нещо се случи по време на операцията, най-вече заради упойките, лекарите не носят отговорност. Така казано, ако сте подписали декларацията , може трудно да докажете, че лекаря е допуснал грешки. Може да си измият ръцете с това.Консултирайте се с адвокат на първо време.
Желая ви успех!

# 2
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Иди възможно най-скоро при адвокат, изложи фактите и ще ти кажат какво има смисъл и какво ти трябва, ама не тръгвай с големите очаквания защото тия неща малко минават през крив макарон.

# 3
  • Мнения: 12
Здравейте.Първо съжалявам за това, през което минавате. 😔
До сега на моето куче, са му правени няколко манипулации и операции.Всеки път съм подписвала декларация, в която е описано, че ако нещо се случи по време на операцията, най-вече заради упойките, лекарите не носят отговорност. Така казано, ако сте подписали декларацията , може трудно да докажете, че лекаря е допуснал грешки. Може да си измият ръцете с това.Консултирайте се с адвокат на първо време.
Желая ви успех!
Благодаря Ви! Нищо не съм подписвала,не е правена операция, всъщност изобщо не са ме информирали по никакъв начин какво ще се прави на кучето,аз я оставих за "наблюдение" и след 3 часа отидох да я взема както беше уговорката ни и тя беше в критично състояние и почина в ръцете ми.

# 4
  • Мнения: 10 606
От какво е починало кучето? Каква е диагнозата? Аутопсия правена ли е?

Общи условия

Активация на акаунт